Hotel Pólus ***


Vyrazte do Budapešti - do hotelu Pólus
 • Vyrazte do Budapešti - do hotelu Pólus

  Vyrazte do Budapešti - do hotelu Pólus

 • Do hotelového bazénu mají hosté neomezený vstup zdarma

  Do hotelového bazénu mají hosté neomezený vstup zdarma

 • Pokoje hotelu jsou komfortně zařízené

  Pokoje hotelu jsou komfortně zařízené

 • Vyberte si snídani dle svých představ

  Vyberte si snídani dle svých představ

 • Je mnoho příležitostí, jak se v hotelu zabavit

  Je mnoho příležitostí, jak se v hotelu zabavit

 • Hotel Pólus *** jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel Pólus *** jsme pro vás osobně ověřili

 • K Budapešti vás dovede hned několik mostů

  K Budapešti vás dovede hned několik mostů

 • Procházku po Budapešti a jejich památkách si určitě užijete

  Procházku po Budapešti a jejich památkách si určitě užijete

 • Vydejte se na pozemní lanovku přímo v Budapešti

  Vydejte se na pozemní lanovku přímo v Budapešti

 • Budapešťský parlament patří k nejkrásnějším budovám

  Budapešťský parlament patří k nejkrásnějším budovám

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 415

Kontaktní informace:

Hotel Pólus ***
Szentmihályi ut 131
Budapest , 01152
Maďarsko

Hotel Pólus*** Vám poskytne pohodové ubytování  snadno dostupné autem z Bratislavy, Brna i Prahy. Při hotelu se nachází nákupní centrum Polus, kde je i Tesco. V okolí je pestrá nabídka nákupních i zábavních možností, lázně Széchenyi, ZOO a další zajímavosti. V hotelu si můžete zajít si na bowling nebo stolní fotbálek.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Hotel Pólus ***

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 167x
Budapešťský parlament patří k nejkrásnějším budovám celého města

Budapešť - 3* hotel s bazénem

prodáno 113x
K Budapešti vás dovede hned několik mostů klenoucích se nad řekou

Budapešť - 3* hotel s bazénem

prodáno 56x
K Budapešti vás dovede hned několik mostů klenoucích se nad řekou

Budapešť - 3* hotel s bazénem

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 6 z 14 recenzí
Jan Pluhař

Popis hotelu odpovídal, jeho velká vzdálenost od centra také byla v souladu s popisem. Personál byl vstřícný jak v recepci, tak i v jídelně. Poslední den ovšem v recepci byl recepční, který odmítl platbu kartou za pobytový poplatek, přestože jeho kolega v předešlých dnech nás ubezpečoval, že lze provést platbu kartou bez problémů. Poplatek měl činit 1,5 eura za osobu a noc, tedy celkem 15 euro. Uhradili jsme tento poplatek v hotovosti ve forintech. Recepční si vytvořil "vlastní pro sebe výhodný kurz" a přepočítal eura na forinty. Uhradili jsme tedy 4.500 forintů což je podle oficiálního jejich kurzu 16,66 euro. Vyžádali jsme si doklad, což byl problém, ale nakonec nám ho vytiskl, ale není z něho zřejmé, co jsme tedy platili. K hotelu máme ještě jednu připomínku a to takovou, že jsme bydleli ve 3. pochodí hned u výtahu jako jediní turisté, kteří měli delší pobyt. Jinak se na tomto patře střídaly každý večer a ráno noví turisté, kteří tam byli jen na jednu noc (většinou mládež z Ruska, Polska, Srbska, Rumunska, Bulharska apod.) tak si dovedete představit, jaký tam hluk pozdě večer, když se ubytovávali a potom hned zrána. Klidu jsme tam moc neužili, protože tento hluk trval denně minimálně do půlnoci. Jinak bez problémů, hned za rohem obchodní centrum a McDonalds, což je velké plus. Snídaně byly dostatečné. Spojení do centra kombinací metra a autobusu bylo velice dobré cca 40 minut.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Turistickou taxu je možné uhradit pouze v hotovosti - z tohoto důvodu jsme Vás informovali, že ji nelze uhradit kreditkou. Pokud převedeme 4500 forintů na 15 euro, kurz bude 1 euro - 300 forintů. Je to tedy mnohem výhodnější kurz než u Maďarské Národní banky (1 euro - 307 forintů). S pozdravem, Robert Tóth General Manager

Kteřina Piwková

Prostředí hotelu v pořádku, vybavení pokoje skromné, ale na přespaní vůbec nevadilo.

Běla Vacková

Prostředí hotelu bylo dle očekávání, byli jsme spokojeni. Pobyt odpovídal popisu. Co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. Strava a služby byly dobré. Personál byl velice ochotný až na servírku u večeře, kterou jsme dostali na obsluhu v druhé polovině pobytu.

Aurelia Tothová

Popis odpovídal prezentici,byl dostačující

Iveta Hergottová

S ubytováním jsme byli spokojeni, snídaně byly velmi průměrné, velmi malý výběr.

Aleš Melichar

Kvality služeb odpovídaly třem hvězdičkám , hotel Polus jsme volili vyloženě "na přespání" , takže se to dalo vydržet. Nepříjemná byla absence ledničky na pokojích, pro vychlazené pivo jsme proto museli chodit do blízkého Tesca :-) Příjemná byla přítomnost bazénu v hotelu , z 5ti dnů byl ale jeden den mimo provoz a hodinu denně probíhal nějaký plavecký kurz. Na pokojích nefungovala klimatizace , technický problém , na který upozorňoval už nápis na recepci. Ze třech recepčních byli 2 informovaní , ochotní, profesionální, třetí byl líný a protivný jak veš. Bufetové snídaně nám bohatě stačily, vzhledem k ceně zájezdu nelze nic vytknout , personál v restauraci ochotný , usměvavý.

Blanka Kuchařová

Hotel odpovidal popisu.sluzby v hotelu byly odpovidajici. Vse probihalo v poradku. Zadny problem s komunikaci v anglictine.

Marcela Ševčíková

Pokoje malé, ale čisté, denně uklízené. Personál milý, hovořící německy a anglicky. Snídaně slabší, co se týká kvality. Při příjezdu nám byla vydána poukázka na přivítací drink, o obědě jako bonusu při pobytu na 5 nocí nepadlo ani slovo a ani jsme se nezajímaly. Dostupnost do centra výborná, asi 200metrů od hotelu: Přímo za hotelem nákupní centrum. Shrnuto, pobyt se nám líbil a určitě bychom si ho zopakovaly.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK