• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohádkový pobyt uprostřed přírody

Pokud chcete zažít opravdu pohádkovou dovolenou, vydejte se na Vysočinu a ubytujte se v Hotelu Podlesí ***.

Hotel se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky, v samém srdci Českomoravské vrchoviny nedaleko Nového Města na Moravě.

Ubytování v pokojích dle vašeho gusta

Lux - moderně zařízený pokoj v luxusním stylu s designovým nábytkem, mramorovou koupelnou s  fénem. Dále je tu k dispozici chladnička, LED TV SONY 100 cm, minibar, možnost přípravy kávy a čaje po celou dobu pobytu zdarma, župany a hotelové papuče.

Výbornou polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci. Během dne určitě využijete relaxační cetrum, kde můžete použít kredit 500 Kč na různé masáže nebo vířivku či saunu.

Ráj pro vaše děti v resortu Podlesíčko

Poloha a vybavení hotelu jsou ideální pro trávení rodinné dovolené s dětmi. Součástí hotelového komplexu je Pohádková vesnička Podlesíčko. Domky jsou laděny do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí pohádkové říše.

Vstoupit můžete také do pětipatrového Pekla Čertovina se zábavným programem pro celou rodinu a dobrotami z pekelného šenku.

Zážitek pro vaše děti: Prohlídka Pohádkové vesničky za doprovodu pohádkových bytostí (dle programu hotelu).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radoslava H.)

Vše bylo na jedničku. Pokoj jsme dostali vyšší kategorie než je na voucher udaný. Personál milý a vstřícný. Jídlo bylo výborně a byl ho dostatek. Určitě doporučují navštívit a využít i slevy na peklo Čertovina. Perfektní zážitek pro děti i dospělé. Za mě mají 11 hvězdiček z 10.

Vynikající (Lenka S.)

Nadmíru spokojeni :)

Vynikající (Zuzana ?.)

Vše splnilo má očekávání. Velice příjemný personál.