• Check in od 14:00 do 19:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Turistika a relax v Jizerských horách

V malebné vesničce Josefův Důl najdete nově zrekonstruovaný Hotel Perla Jizery ***. Právě zde prožijete tu nejlepší dovolenou. Hotel je obklopen přírodou, přímo za ním protéká řeka Kamenice a v okolí najdete spoustu turistických tras i cyklostezek.

Ubytováni budete na pokoji s možností přistýlky, vlastní koupelnou, LCD TV, rádiem, ledničkou a fénem. Každé ráno vás čeká bohatá snídaně formou bufetu v hotelové restauraci. Vychutnáte si tu i skvělé obědy a večeře, kterým dodá romantický nádech oheň plápolající v krbu. Večer si můžete dát skleničku na baru.

Součástí hotelového areálu je také dětský koutek, krytý altán s grilem a srub s finskou a ruskou saunou, kde si skvěle odpočinete.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Tomáš R.)

V penzionu bylo vše dle kupónu a bez problémů. Prostředí je tam moc hezké a vařili také výborně. Jedinou vadou na kráse bylo, že servírky v restauraci na obou směnách byly mírně řečeno dosti protivné. Ačkoliv tam mají dětský koutek pro děti, který dost nešťastně sousedí s východem obsluhy z poza baru, tak jsme byli několikrát dosti nevybíravým způsobem upozorněni, ať tam naše děti neběhají a nekřičí. Restaurace má sice otevřeno do 22:00, ale způsob, jakým nám to obsluha dávala najevo, byl na náš vkus velice arogantní a nepříjemný. V jeden den tam nešel kvůli sněhové kalamitě proud a nebyla tedy ani teplá voda, nešlo topení, nevařilo se atd. a když jsem se obsluhy zeptali, jak to vypadá, tak nám bylo řečeno, že to je snad otázka na ČEZ a ne na ně. V tu chvíli jsme zvažovali, že odjedeme předčasně, ale naštěstí proud asi za dvě hodiny pustili a vše bylo ok. Takže za mě vše perfektní, ale obsluha v restauraci je maximálně za jednu hvězdičku.

Vynikající (Pavel ?.)

Velmi ochotný personál, super strava, ubytování i služby. Doporučuji vycházku na okolní rozhledny, přehradu a Čihadla. Jistě se sem ještě vrátíme.

Standard (Milan S.)

Velká nespokojenost se stravou. V první řadě jídla bylo pro všechny ubytované hosty nedostatek! To co jsme zažili zde, jsme ještě nezažili. Polopenze formou bufetu bez doplňování potravin a pokrmů. Prvních pár lidí, ať to byla snídaně či večeře, mělo možnost výběru z malé nabídky, která následně nebyla, doplňována. Tudíž kdo přišel později dobíral co zbývalo. Např. ke snídani 3-4 rozkrájená rajčata, malý tác s uzeninou a sýrem rozhodně nemohlo stačit pro všechny. Večeře: Guláš - prvních pár lidí mělo možnost si nabrat knedlík a omáčku včetně masa. Další pouze knedlík a omáčku bez masa a pro toho kdo přišel později zbyla pouze omáčka. Jakmile došli knedlíky, jiné nebyli. Chuť a vzhled jídel také nestálo za nic!!! Ještě, že v místě se nacházel obchůdek s potravinami, kde jsme si mohli nakoupit nějaké jídlo, které jsme po "večeři" konzumovali na pokoji. Nikomu nedoporučuji se zde ubytovat z důvodu špatné stravy.