Hotel Perla Jizery ***


Hotel Perla Jizery *** leží v Jizerských horách
 • Hotel Perla Jizery *** leží v Jizerských horách

  Hotel Perla Jizery *** leží v Jizerských horách

 • Hotel Perla Jizery *** leží v Jizerských horách

  Hotel Perla Jizery *** leží v Jizerských horách

 • Hotel je obklopený přírodou

  Hotel je obklopený přírodou

 • Pokoje jsou komfortně vybaveny

  Pokoje jsou komfortně vybaveny

 • Pokoje jsou komfortně vybaveny

  Pokoje jsou komfortně vybaveny

 • Samozřejmostí je koupelna

  Samozřejmostí je koupelna

 • V hotelové restauraci si pochutnáte

  V hotelové restauraci si pochutnáte

 • Těšte se na vynikající plnou penzi

  Těšte se na vynikající plnou penzi

 • Pro děti je připraven dětský koutek

  Pro děti je připraven dětský koutek

 • K dispozici je také srub se saunami

  K dispozici je také srub se saunami

 • Relaxujte ve finské či ruské sauně

  Relaxujte ve finské či ruské sauně

 • Hotel vás okouzlí

  Hotel vás okouzlí

 • Na sjezdovku to máte 150 metrů

  Na sjezdovku to máte 150 metrů

 • Na sjezdovku to máte 150 metrů

  Na sjezdovku to máte 150 metrů

 • Na své si přijdou také běžkaři

  Na své si přijdou také běžkaři

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 21

Kontaktní informace:

Hotel Perla Jizery ***
Josefův Důl 187
Josefův Důl, 468 44
Česká republika

V malebné vesničce Josefův Důl najdete nově zrekonstruovaný Hotel Perla Jizery ***. Právě zde prožijete tu nejlepší dovolenou. Hotel je obklopen přírodou, přímo za ním protéká řeka Kamenice a jen o 150 metrů dál najdete sjezdovku a vlek pro začínající i pokročilé lyžaře či turistické trasy.

Ubytováni budete na pokoji s možností přistýlky, vlastní koupelnou, LCD TV, rádiem, ledničkou a fénem. Každé ráno vás čeká bohatá snídaně formou bufetu v hotelové restauraci. Vychutnáte si tu i skvělé obědy a večeře, kterým dodá romantický nádech oheň plápolající v krbu. Večer si můžete dát skleničku na baru.

Jana Padalíková

Prostředí odpovídalo popisu hotelu, bohužel jsme byli zklamáni s poskytnutím služeb, číšnic měli velký chaos při obsluze a následném účtování, strava byla chutná, ale vzhledem k částce, kterou jsme za 3 dny zaplatili včetně dětí jsem očekávala k plné penzi, alespoň jeden nápoj zdarma, snídaně dobré, bohužel kdo přišel pozdě již se mohl napít jen čaje nebo kávy, juice se nedoléval. Obrželi jsme vše, co bylo uvedeno v kuponu, ale až poté, co jsme si o to řekli, myslím, že i ostatní hosté byli jistým chováním personálu znepokojeni, pokud Vám k jídlu nedonesou příbor, když chcete pití uhradit a servírka neví, co jste si objednali, to se bohužel opakovalo denně. Možná bych i poznamenala, že fotky pokojů i služeb vypadají lépe než skutečnost. Ale personál byl v celku milý, až na ty zmatky.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den paní Padlíková, když rozpočítám Vaši celkovou cenu za pobyt, platili jste 437,- Kč za osobu na den s plnou penzí, welcome drink pro každého, sladké překvapení pro každého , 2 hodiny sauny a lahev vína zdarma a samozdřejmě ubytování a skipass pro všechny, to si myslím, že není veliká částka na to že jste očekávala ještě pití zdarma. Džusy na snídaně se dolévají pravidelně a na recepci jste byla seznámena s tím, že vše dostanete podle nabídky balíčku, jen si o to musíte říct u slečny servírky, jelikož ona nemůže vědět, že jste právě přijela, nebo zda jste již měla sladké překvapení, když s námi nesedí na recepci, nevidím na tom nic špatného. A to že se stane že nedostanete příbor, se občas v naší branži stává při plné kapacitě hotelu. Jinak děkujeme za recenzi Vávrová manažer hotelu.

Kateřina Přibylová

Vše co bylo nabízeno v rámci akce bylo splněno na jedničku, personál milý a hotel jako takový velmi vstřícný k rodinám s dětmi.

Vaclava Lorencova

Útulný hotýlek rodinného typu. Pokojíky jsou celkem malé, ale na přespání dostačující. Jídlo ála carte vynikající; večeře formou bufetu výběr ze 2-3 podobných jídel - chutné (i když trošku nápaditosti by neuškodilo). Obsluha i paní recepční velmi příjemné a ochotné. Od sjezdovky opravdu pár kroků. A pokud děti už samy lyžují, či snowboardují, myslím, že budou nadšené, že mohou být skoro samy na sjezdovce a dosyta se vyřádit. Skipasy na Ski Lucifer jsme měli v ceně pobytu - tedy také velké plus. (Pro delší sjezdovky: Ski areál Tanvaldský Špičák je od hotelu vzdálen cca 6 min jízdy autem.) Tedy za mě s rodinou - doporučuji.

Vladimír Vejběra

Ubytování, jídelna, sauna - výborné. Personál vstřícný, ochotný. Strava dobrá. Vzhledem k tomu, že jsme zde byli pouhé tři dny, jsme stihli navštívit pouze přehradu. Ale tu mohu, s čistým svědomím, doporučit všem.

Milan Šťastný

Prostředí hotelu bylo pěkné - plně odpovídá popisu z reklamních letáků. Veškeré služby uvedené na kupónu byly poskytnuty. Velká spokojenost s poskytnutými službami hotelu. Personál vstřícný, ochotný, všímavý.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím