• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 15 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Prostředí hotelu uspokojí i ty nejnáročnější hosty

Hotel Panoráma ***+ najdete na úpatí Červené Veže s panoramatickým výhledem na Piešťany. Hotel je umístěný v malebném a klidném prostředí lesoparku a svou moderní architekturou a citlivým začleněním do přírody naplňuje představy i těch náročnějších hostů.

K dispozici jsou útulně zařízené pokoje s minibarem, TV/SAT, rádiem, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají navíc balkón s nádherným výhledem na okolní přírodu.

V hotelové restauraci si pak pochutnáte na tradičních slovenských specialitách nebo výborných slovenských vínech.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr M.)

Hotel byl docela dobře zařízený. Na pokojích všechno co potřebujete. Postele byly trochu užší a i matrace měkčí. Signál WiFi docela slabej, jeden den nešla vůbec. Snídaně by mohla být trochu pestřejší, ale to je asi věc názoru. Na večeři výběr ze šesti jídel + dezert. Docela dobrý. Využili jsme i masáže které se dají objednat na recepci. Vyjde to o polovinu levněji než dole v Piešťanech. Sauna byla taky v pohodě. Všude čisto, personál ochotný. Do Piešťan asi 15 minut pěšky, nebo lze objednat Taxi. Pozor na výběr, protože za stejnou vzdálenost lze zaplatit 3€, ale i 8€.

Skvělé (Simona H.)

Prostředí hezké, obsluha u snídaně i večeře byla zdlouhavá.

Skvělé (Katka M.)

Ubytování bylo dobré, krásný výhled z balkonu. Strava vyhovovala, ale mohla by být širší nabídka večeří. Personál profesionální.