• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček ve vedlejší budově za poplatek 200 Kč/noc a v hlavní budově 400 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování přímo u přehrady

Hotel Orlík **** se nachází, jak napovídá název, v atraktivní lokalitě přehrady Orlík. Rozlehlý areál nabízí vše pro vaši dovolenou. Ubytováni budete dle varianty buď ve 4* apartmánu v hlavní budově nebo ve vedlejší budově pro méně náročné dovolenkáře. Ke standardnímu vybavení pokojů patří vlastní koupelna s WC, TV a WiFi připojení.

O gurmánský zážitek se postarají v hotelové restauraci, pro večerní posezení pak zvolte hotelový bar.

Wellness a další výhody

V hotelu najdete i fitness a wellness centrum, kde zní tichá relaxační hudba. Zajít si tu můžete do bazénu, vířivky, sauny nebo na masáž. Dopřejte si také profesionální masáž zad a šíje. Zabavit se můžete během ping pongu, petanque nebo badmintonu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimíra ?.)

Do Hotelu Orlík jezdíme pravidelně už asi 5 let, hotel je na krásném klidném místě v lese nad přehradou, interiér je hezky moderně zařízen, apartmány v hlavní budově prostorné, čisté. Kuchyně velmi dobrá, personál nadmíru příjemný. Bazén velký, voda 28 stupňů, vířivka pro 4 s vodou 37, k dispozici fitko a sauny, vše neomezeně. Super relax.

Vynikající (Eliška U.)

Celkově super. Apartmán prostorný, postel pohodlná,strava výborná-snídaně bohatá, večeře výběr ze tří jídel. Pouze bazén byl trochu chladnější.

Vynikající (Ales Pjatak P.)

Vše bylo na super úrovni!!!! Skvělý personál!!!! Poklona šéfkuchaři!!!! Jídlo vynikající!! Není co dodat!!!! Děkujem!!!