• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Stylové ubytování plné luxusu v historickém Miskolci

Hotel Öreg Miskolcz **** leží v centru města, avšak v klidné, historické uličce. Hotel je zařízen ve stylu art deco a nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích.

Ve wellness zóně můžete neomezeně relaxovat v infra, parní a finské sauně, ochlazovacím bazénu či v hydromasážní sprše.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Markéta S.)

Hotel moc fajn včetně personálu, snídaně moc dobrá, ale nabídka večeří pro klienty Slevokingu katastrofální. Příště bych volila raději pobyt pouze se snídaní než toto. Jídla jako řízek, smažený sýr, "gyros" s hranolkama apod. opravdu není to, co bych si na dovolené v Maďarsku dala. Nicméně dle úpravy masa kuchař opravdu umí a věřím, že jídla z klasického lístku hotelové restaurace musí být výborná. Je to škoda.

Vynikající (Lucie K.)

Za navštívení určitě stoji vinařská oblast Tokaj, Lillafured, lázně.

Skvělé (Ivan B.)

Prostredie hotela v pohode. Všetko co bolo na kupóne sme dostali. Strava, základná, ale dala sa. Wellness pekné, ale neútulné, trošku viac doladiť hygienu, nevýhoda že ho navštevujú nie len hotelový hostia, ale aj ľudia z ulice, bez vedomosti ako sa správne saunuje. Žiadne info, aspoň v podobe piktogramov pre takýchto ľudí. Nehygienické vstupovanie do sáun v plavkách. Nepríjemný zápach v celom wellness. Personál milí. Podľa kategorizácie hotel určite nespĺňa kategóriu 4. hviezdičiek. Ale na víkendový pobyt môžem odporučiť.