• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček po předchozí domluvě a poplatek 17 €/den

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní ubytování v lázeňském městě

Centrum pro zdraví a odpočinek Nowy Zdroj se nachází v poklidném lázeňském městě Polanica-Zdrój a poskytuje luxusní ubytování a prostředí k relaxaci. Pokoje jsou laděné do teplých optimistických barev a vybavené koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy, TV LED, telefonem a WiFi. K dispozici je vždy balkón nebo terasa.


Na portálu Booking.com získalo centrum skvělé hodnocení 8,4 z 10. Hosté jsou velmi spokojeni jak se službami hotelu a místním personálem, tak i s čistotou ubytování.


Posilníte se díky polopenzi formou bufetu v hotelové restauraci, kde dbají na ekologii a v nabídce mají i stravu pro vegetariány, vegany a lidi s bezlepkovou dietou. K jídlům máte i nápoje zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan P.)

Vše odpovídalo popisu. Hotel velmi pěkný. Všude čisto, strava výborná. Jedinou drobností, kterou lze vytknout je zpoplatněné parkování. Parkoviště nedostavěné. Po vystoupení z auta jdete do hotelu blátem a kalužemi.

Vynikající (Pavel M.)

Vše perfektní (ubytování, jídlo, komunikace), akorát na takový luxusní hotel mají dost tenké zdi - když chytnete souseda kterému je všechno jedno, moc se nevyspíte.

Skvělé (Klára P.)

Pěkný hotel, jídlo dobré, ale večeře byla sevirovaná velmi brzo - od 16 do 17. Byli jsme těsně před Vánoci , hotel byl téměř prázdný, opravoval se bazén, fungovaly jen sauny - pěkné, ale hotel nenabízí prostěradla - jen ručníky.