• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček po předchozí domluvě a poplatek 17 €/den

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní ubytování v lázeňském městě

Centrum pro zdraví a odpočinek Nowy Zdroj se nachází v poklidném lázeňském městě Polanica-Zdrój a poskytuje luxusní ubytování a prostředí k relaxaci. Pokoje jsou laděné do teplých optimistických barev a vybavené koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy, TV LED, telefonem a WiFi. K dispozici je vždy balkón nebo terasa.


Na portálu Booking.com získalo centrum skvělé hodnocení 8,4 z 10. Hosté jsou velmi spokojeni jak se službami hotelu a místním personálem, tak i s čistotou ubytování.


Posilníte se díky polopenzi formou bufetu v hotelové restauraci, kde dbají na ekologii a v nabídce mají i stravu pro vegetariány, vegany a lidi s bezlepkovou dietou. K jídlům máte i nápoje zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Klára P.)

Pěkný hotel, jídlo dobré, ale večeře byla sevirovaná velmi brzo - od 16 do 17. Byli jsme těsně před Vánoci , hotel byl téměř prázdný, opravoval se bazén, fungovaly jen sauny - pěkné, ale hotel nenabízí prostěradla - jen ručníky.

Vynikající (Michaela Klampflová K.)

Hotel byl skvělý, jen když jsme přijeli, tak nám bylo řečeno, že nemáme rezervovaný pokoj. Tak jsem předložila mailovou komunikaci a paní na recepci vše zařídila. Bazén je trochu studený, ale nic hrozného. Jidlo bylo super, doplňování probíhalo i chvíli před koncem snídani nebo večeří, takže se najedli opravdu všichni.

Skvělé (Vladimír P.)

Hotel krásný, nový, ale chyběla mu atmosféra. Kousek od Stolových hor, krásný výlet.