• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček (malá plemena) za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxus v lázeňském městě Mezőkövesd

Hotel Nefelejcs *** představuje spojení elegance a komfortního ubytování - příjemně vybavené pokoje mají krásný výhled, klimatizaci, fén a TV. Najdete ho jen 150 metrů od lázní Zsory, které díky svým léčivým vlastnostem patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku.

Odpočívejte v novém wellness

V hotelu nechybí ani wellness centrum se saunami a vířivkou. Venkovní část wellness je nová, najdete ji na zahradě hotelu a můžete zde celoročně relaxovat v dřevěné vířivce a sauně. K dispozici vám je infra sauna, finská sauna, venkovní sauna. Užijte si také světelnou terapii - masážní bazén.

Vyžití v areálu pro děti i dospělé

K hotelu patří velký areál, kde si mohou hrát děti.  Užít si mohou venkovní šachy, jenga, domino a limbo v nadměrných velikostech. Zajisté je nadchne skvělá trampolína.

V zadní části hotelu je zahrada s terasou, grilem a spoustou dalších vychytávek. Ve večerních hodinách je areál romanticky osvětlen. Zahrát si můžete šipky či stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hajnalka D.)

Personál bol veľmi mili, vyhoveli všetkým našim prosbám, hotel bol čistý a pokojni.

Skvělé (Marta H.)

Boli sme velmi spokojni. Ochotny personal, dobry wellnes, ciste izby. Postradali sme na ranajkach jogurty a v kupelni sprchovy gel a sampon.

Vynikající (Pavlína R.)

Hotel na velkou 1*... pohodová dovolená, hotel čiší pohodou, personál je tu pro hosta, jazykovou bariéru se snaží překonat, snaží se hosta pochopit ????. Nic není problém. Bohatá, chutná polopenze, snídaně i večeře většinou bufetové. Wellness menší, dostačují - k dispozici každý den. Pokoje útulné, prostorné, čisté. Pohodlné postele. Tady mám jedinou výtku - není kde usušit větší množství mokrých ručníků, plavek po návratu z termálních lázní. Termální lázně jsou také velmi příjemné. Vše na kuponu jsme obdrželi. K výletu bych doporučila Eger, moc pěkné město, včetně termálních a tureckých lázní. Termální koupaliště Bogacs. Miscolc s lázněmi.