• Check in 14:00 hodin, check out 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Stylové ubytování v bývalém vodním mlýně

Hotel Moravia - Lasákův Mlýn *** najdete v přírodním areálu v klidné části Boskovic a jak už název napovídá, hotel je ve skutečnosti zrekonstruovaný vodní mlýn z roku 1888. Hotelový areál je složen ze tří samostatných budov a nabízí ubytování v pokojích několika kategorií.

Pokoje Standard se nachází v prvním a druhém patře hlavní budovy, jsou vybaveny komfortní postelí, psacím stolem, TV a vlastní koupelnou se sprchou či vanou a fénem. Některé mají také balkón. Pokoje Komfort se nachází v budově Apart a najdete v nich postel, psací stůl, TV, trezor, malou ledničku a vlastní koupelnu s vanou a fénem.

Součástí areálu je restaurace s původními dřevěnými stropy, která se specializuje na přípravu českých a mezinárodních pokrmů. Každé ráno se zde také podává vydatná snídaně. Nechybí ani bar s bohatou nabídkou nápojů, letní terasa s dětským hřištěm a zimní zahrada s posezením a kulečníkem.

Bohatá historie, památky i výlety

Do centra města jsou to z hotelu 2 km, k wellness centru dojdete za 3 minuty. Boskovice nabízejí spoustu krásných památek - zříceninu hradu, zámek i Westernové městečko. V blízkosti je také pískovcová jeskyně Blanických rytířů. Chcete si zasportovat? Vyzkoušejte golf, vyrazte do aquaparku a v zimě vyrazte na běžky - v okolí Boskovic je hned několik vyznačených okruhů.