• Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní hotel, kde zapomenete na okolní svět

Ubytováni budete v hotelu Millenium **** ve nových a moderně zařízených pokojích Standard Komfort. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, fén, LCD TV a WiFi připojení.

Součástí hotelu je také elegantní restaurace, kde si dopřejete jedinečný gastronomický zážitek. Těšte se na bohaté snídaně a večeře o třech chodech, které se skládají z polévky, salátu, hlavního jídla s přílohami (na výběr ze tří hlavních jídel) a samoobslužného zmrzlinového pultu se čtyřmi druhy zmrzlin. Kdykoli během dne můžete posedět také na baru, kde si vychutnáte třeba lahodnou kávu.

Balíček relaxačních procedur

Načerpejte nové síly a dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek. V hotelu na vás čeká mimořádné wellness o rozloze 380 m². Kouzelnou atmosféru si užijete v solné jeskyni se solí z Himalájí a Mrtvého moře pro uvolnění dýchacích cest i mysli.

Kromě toho se můžete těšit na zábal, čokoládovou perličkovou koupel a oxygenoterapii.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Renata H.)

Wellness naprosto dokonalý, starali se o nás jako o princezny. Ke snídani i večeři jsme měli velký výběr z jídel a jídlo bylo velice dobré. Jenom to pivo (Krušovice) nám nechutnalo, mohli by mít větší výběr. Hotel čistý a personál ochotný a usměvavý. Okolo hotelu je spoustu míst na parkování, není potřeba si předem nějaké rezervovat. Do centra jede přímý autobus kousíček od hotelu. Centrum Karlových Varů je nádherné večer, přes den to tak krásné není. Wellness víkend určitě doporučuju, byly to super tři dny.

Skvělé (2 R.)

Prostředí hotelu bylo moc příjemné, strava a obsluha také, wellness byl super. Všem moc doporučují.

Vynikající (jaroslava P.)

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, stravou a přátelským chováním personálu.