• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Marie-Luisa *** se nachází ve vilové čtvrti Prahy 9 a je obklopen zahradou plnou zeleně, která vám zajistí dostatek klidu a soukromí. Hotel ve stylu prvorepublikové vilky poskytuje ubytování v příjemných pokojích s TV a malým posezením.

Hosté hotelu mohou po celodenním objevování kouzel stověžaté Prahy relaxovat ve wellness centru, kde najdou vířivku a saunu. Nadšení sportovci ocení rovněž možnost zahrát si zdarma stolní tenis nebo ping pong.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří K.)

Prostředí hotelu umístěné v malebné části jedné z nejpěknějších pražských čtvrtí. Personál hotelu milý a vstřícný. Dalším zákazníkům doporučujeme 1oo% nabídku Slevokingu, k tomuto pobytu využít! Cena na pražské poměry - určitě vynikající!

Vynikající (Patrik P.)

Maximální spokojenost.

Skvělé (Jaroslav C.)

Celkově se mě pobyt přes noc líbil, pokoj měl menší koupelnu než na fotkách, je pravda že dopředu jsme se na přesném pokoji nedohodli. Trošičku je slyšet ostatní hosty vedle na pokojích a i třeba příprava řízků klepaní dole v kuchyni. Vířivka sauna hodnotím solidně, možná teplota vody by mohla být vyšší a i vytopení místnosti wellness. Jinak večeře velmi chutná i desert a i ranní snídaně formou bufetových stolů. Příjemná kulisní hudba a i personál bez problému. Velmi pohodlné postele matrace a i peřiny. Pokud zajedeme do Prahy tak sem patrně znovu zavítáme.