• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v malebném Jihočeském kraji

Hotel Lucia *** leží ve Veselí nad Lužnicí a je oblíbeným místem všech párů i rodin toužících po pohodovém wellness pobytu s dobrým jídlem a spoustou možností výletů.

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích Standard s vlastním sociálním zařízením a balkónem či terasou. Dle varianty se můžete těšit na romantický zážitek spojený s ubytováním v opravdu luxusním prostorném apartmánu.

Samozřejmostí je WiFi připojení v celém hotelu, výtah do všech pater a místnosti pro úschovu kol.

Gastronomie a odpočinek na úrovni

Místní restaurace je zaměřená na speciality světové kuchyně a můžete se v ní těšit na opravdový gastronomický zážitek. K chuti vám přijde také víno.

Díky neomezenému vstupu do wellness centra si užijete finskou saunu, bylinnou parní komoru i vířivku. Oddechnout si můžete v odpočinkové zóně, opravdu široká je i nabídka masáží a různých procedur.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tomáš A.)

Vše bylo v pořádku. Už jsme byli v Hotelu Lucia podruhé a opět jsme byli spokojeni.

Vynikající (Miroslav K.)

Celkově jsme byli s pobytem velmi spokojeni. Personál byl velmi ochotný, jídlo kvalitní a dobré. S wellnessem to bylo horší jeho kapacita neodpovídá počtu návštěvníků hotelu a tak se muselo občas čekat, ale odpočinková místnost vytápěná na dvacet pět stupňů je pro mokrého člověka studená.

Vynikající (Milan M.)

Vše bylo v nejlepším pořádku. Moc jsme si to užili.