U hotelu leží nádherné jezero
 • U hotelu leží nádherné jezero

  U hotelu leží nádherné jezero

 • Profesionální whirlpool vířivka je ideální k relaxaci

  Profesionální whirlpool vířivka je ideální k relaxaci

 • Bazén se slanou mořskou vodou

  Bazén se slanou mořskou vodou

 • Relaxujte co jen to půjde

  Relaxujte co jen to půjde

 • Pokoje jsou komfortně zařízené a mají možnost přistýlky

  Pokoje jsou komfortně zařízené a mají možnost přistýlky

 • Těšte se na bohatou polopenzi včetně zmrzlinového bufetu

  Těšte se na bohatou polopenzi včetně zmrzlinového bufetu

 • Menu uspokojí i nejnáročnější labužníky

  Menu uspokojí i nejnáročnější labužníky

 • Hotelová recepce s lobby barem

  Hotelová recepce s lobby barem

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 868

Kontaktní informace:

Hotel Lions
Nesuchyně 31
Mutějovice, 270 07
Česká republika

Oblíbený Hotel Lions leží v půvabné vesničce Nesuchyni. Připraveny jsou pro vás moderně zařízené pokoje STANDART KOMFORT. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem. V areálu je WiFi zdarma.

Strava se podává v hotelové restauraci. Hotel má také svou vinotéku s bohatým výběrem tuzemských i zahraničních vín. Budete-li mít chuť na koktejl nebo něco ostřejšího, je pro vás připraven bar.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 320x
Profesionální whirlpool vířivka je ideální k relaxaci

Romantický wellness pobyt pro dva

prodáno 315x
Bazén se slanou mořskou vodou

Wellness pobyt pro dva v Čechách

prodáno 98x
Wellness-balneo pobyt v luxusním Hotelu Lions v Nesuchyni

Romantický wellness pobyt v hotelu Lions

Načíst dalších 8 z 67 recenzí
Miroslava Šneberková

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné. Pobyt odpovídal popisu. Personál hotelu byl vynikající, strava i wellness také. Byli jsme nadmíru spokojeni. Doporučujeme každému zákazníkovi.

Silvester Smolnický

Hotel Lions - okolie upravené, značne rozsiahle - výhoda v letných mesiacoch - nie je počuť hluk. Bohužiaľ večer dosť značný zápach /septik?/. Izby štandardné, čisté. Strava - raňajky rovnaké menu, včas dopĺňané, bez problémov, obed z dennej ponuky, večere celkovo dobré, len /pri dvoch kupónoch/ rovnaké menu - ale mali sme ponuku aj na výber iného jedla. Bazén - na počet ľudí sa zdá malý, ale využili sme ho celkom bez problémov. Voda - pre niekoho chladná, na plávanie akurátna. Okolie - samotné miesto bez zaujímavostí, ale v okolí do cca 20 km mnoho zaujímavých múzeí a hradov. Architektúra originálna - pražský opuk - dosť často necitlivé zásahy na fasádach domov. Sklamali akurát Krušovice - na prehliadku pivovaru je nutné sa nahlásiť dopredu - informácie na nete sú staré. Celkovo spokojnosť, akurát by som z ponuky vynechal slovo ,,luxusný".

Dagmar Linhová

Prostředí je adekvátní školícímu středisku, pro odpočinek a děti chybí stromy a místo na hraní. Ve stínu se dá sedět jen na lavicích pod střechou. Bazén a vířivka jsou pro tolik lidí malé. Ubytování krásné.

Bohumil Aišman

Chybělo ovoce sjednat židle na pokoji je málo.

Renata Karlová

Hotel příjemný, milí personál, jídlo chutné a dostatek, bazén úžasný, víno vynikající.

Jitka Müllerová

Prostředí moc pěkné, příjemné, vše upravené. Personál velmi vstřícný. Komunikovali jsme po telefonu, i e-mailem. Na místě se nám všichni zaměstnanci snažili vyjít vstříc. Všechny služby obsažené v kupónu nám byly poskytnuty. Využili jsme i další nabídku. Strava výborná, velký výběr. S ubytováním v pokoji Superior Lux Komfort, který jsme si připlatili, jsme byli rovněž velmi spokojeni. V případě hezkého počasí, a to my jsme měli, je příjemné posedět venku. Možností, kde si sednout, je ale mnohem více. Navštívili jsme nedaleký Rakovník. Jediné malinké mínus dáváme chladnější vodě v bazénu :-)

Ivana Jelinková

Prostředí hotelu - krásné. Odpovídal pobyt popisu. Vše jsme obdrželi dle kupónu. Strava vynikající, ubytování krásné, všude čisto, personál milý :-). Zapůjčili jsme si el. kola a vyrazili jsme do Rakovníka a Milostína (Valentýnská razítka).

Irena Hladká

Pobyt splnil vše proč jsme tam jeli! Relax, klid a pohoda. Krásný a čistý hotel. Skvělé služby. Doporučujeme!

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK