• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč (8 €)/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Hotel Lesní dům se nachází 10 minut chůze za hranicemi u Bavorského lesa. Přestože dům stojí ve městě Bayerisch Eisenstein, domluvíte se tu česky nebo slovensky.

Ubytováni budete v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a TV. Hotel je ideální volbou i pro rodiny. Pro děti je k dispozici dětský koutek i venkovní hřiště.

Najíte se v restauraci zařízené v bavorském stylu s výhledem na horu Velký Javor. Po celou dobu vás tu čeká polopenze, dle varianty si tu vychutnáte také čaj o páté nebo odpolední zákusek.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Iveta Světlíková S.)

Ubytování hezké, domácí strava, nové wellness, velmi příjemný a ochotný personál, vnitřní herna pro děti + venkovní hřiště. Krásná příroda.

Vynikající (Jiří N.)

Prostředí hotelu příjemné domácké, pobyt splnil naše očekávání jak bylo nabízeno. Jídlo chutné jen škoda že bylo na výběr pouze ze dvou možností. Personál velmi milý a vstřícný, pokoje čisté. V blízkosti pensionu Velký Javor a jezero vše stojí za návštěvu. Vřele doporučujeme. Novotný

Dobré (Tomáš V.)

Prostředí hotelu bylo v pořádku stejně jako pokoj (až na poněkud zastaralou koupelnu). Snídaně byli OK, úroveň večeří nebyla opravdu žádný hit. Personál v pořádku.