• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček zdarma

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohádkový hotel s výhledem na podhůří Wieliczka

Hotel Lenart **** se nachází v samotném srdci městečka Wieliczka a je ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí dopřát dostatek luxusu. Na první pohled vás okouzlí futuristický ocelový exteriér hotelu i jeho skvostné interiéry.


Poloha hotelu je také ideálním výchozím bodem pro toulky po historickém Krakově - do města se totiž dostanete za pouhých 20 minut autem.


V hotelu jsou k dispozici prostorné personalizované pokoje, ve kterých se budete cítit jako v pohádce. V každém pokoji najdete velkou klimatizaci, WiFi, LCD TV/SAT, pracovní stůl, minibar, trezor s elektronickým zámkem a příslušenství pro přípravu kávy a čaj. Samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana, fén). Dále jsou tu velká zvukotěsná okna, ze kterých budete mít výhled na podhůří Wieliczky.

Gurmánský zážitek a wellness

V jedinečné hotelové restauraci si opravdu pochutnáte. Dle zvolené varianty se můžete každý den těšit na bohatou snídani či polopenzi, kterou vám uvaří tým zkušených kuchařů z čerstvých a kvalitních surovin. Pokud se na pobyt vydáte s dětmi, je pro ně v restauraci k dispozici i dětský koutek.

Pořádnou dávku odpočinku si dopřejte v hotelovém wellness s relaxačními lehátky, vířivkou a saunou. Za příplatek si můžete objednat také jednu z masáží a relaxovat v turecké lázni.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Katerina M.)

Spokojenost se službami hotelu, personálem i vybavením maximální, snad pouze porucha vířivky ve wellness tento efekt maličko pokazila.

Vynikající (Jana Mališová M.)

Ubytování na vysoké úrovni, čistota, ochota zaměstnanců, výborná kuchyně. Jediný problém - nefungovala vířivka po oba dny, kdy jsme byli ubytování.

Dobré (Tomáš H.)

Pěkný hotel, personál trochu pomatený. Jídlo vynikající ale jen jedno jídlo k večeři. Za uvedené ceny se dá pořídit lepší hotel s lepšími službami, bohužel to kazí celkový dojem z jinak velmi pěkného moderního hotelu se zajímavou architekturou a vnitřním designem pokojů i společných prostor. Wellness dostačující, chybí plavecký bazén.