Hotel Lenart ****


Hotel je jedinečný i díky svému designu
 • Hotel je jedinečný i díky svému designu

  Hotel je jedinečný i díky svému designu

 • V pokojích se budete cítit jako v pohádce

  V pokojích se budete cítit jako v pohádce

 • V pokojích se budete cítit jako v pohádce

  V pokojích se budete cítit jako v pohádce

 • V pokojích se budete cítit jako v pohádce

  V pokojích se budete cítit jako v pohádce

 • Každý pokoj má koupelnu

  Každý pokoj má koupelnu

 • Těšte se na relaxaci ve vířivce

  Těšte se na relaxaci ve vířivce

 • Hotelové wellness si zamilujete

  Hotelové wellness si zamilujete

 • Po náročném dni vám přijde vhod sauna

  Po náročném dni vám přijde vhod sauna

 • V restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

  V restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

 • V restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

  V restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

 • Ráno se posilníte bohatou snídaní

  Ráno se posilníte bohatou snídaní

 • Večer si pochutnáte na různých delikatesách

  Večer si pochutnáte na různých delikatesách

 • Za návštěvu stojí i královský hrad Wawel v Krakowě

  Za návštěvu stojí i královský hrad Wawel v Krakowě

 • Vydejte se na výlet do unikátního solného dolu Wieliczka

  Vydejte se na výlet do unikátního solného dolu Wieliczka

 • Udělejte si výlet do největšího aquaparku v Polsku

  Udělejte si výlet do největšího aquaparku v Polsku

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 540

Kontaktní informace:

Hotel Lenart ****
ul. Narutowicza 1
Wieliczka, 32-020
Polsko

Pohádkový hotel s výhledem na podhůří Wieliczka

Hotel Lenart **** se nachází v samotném srdci městečka Wieliczka a je ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí dopřát dostatek luxusu. Na první pohled vás okouzlí futuristický ocelový exteriér hotelu i jeho skvostné interiéry.


Poloha hotelu je také ideálním výchozím bodem pro toulky po historickém Krakově - do města se totiž dostanete za pouhých 20 minut autem.


V hotelu jsou k dispozici prostorné personalizované pokoje, ve kterých se budete cítit jako v pohádce. V každém pokoji najdete velkou klimatizaci, WiFi, LCD TV/SAT, pracovní stůl, minibar, trezor s elektronickým zámkem a příslušenství pro přípravu kávy a čaj. Samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana, fén). Dále jsou tu velká zvukotěsná okna, ze kterých budete mít výhled na podhůří Wieliczky.

Gurmánský zážitek a wellness

V jedinečné hotelové restauraci si opravdu pochutnáte. Dle zvolené varianty se můžete každý den těšit na bohatou snídani či polopenzi, kterou vám uvaří tým zkušených kuchařů z čerstvých a kvalitních surovin. Pokud se na pobyt vydáte s dětmi, je pro ně v restauraci k dispozici i dětský koutek.

Pořádnou dávku odpočinku si dopřejte v hotelovém wellness s relaxačními lehátky, vířivkou a saunou. Za příplatek si můžete objednat také jednu z masáží a relaxovat v turecké lázni.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 174x
Hotel je jedinečný i díky svému designu

Krakov luxusně ve 4* hotelu Lenart s polopenzí a wellness s vířivkou

prodáno 120x
Hotel je jedinečný i díky svému designu

Krakow ve 4* hotelu Lenart s wellness a se snídaní či polopenzí

Načíst dalších 8 z 64 recenzí
Drahomíra Křenová

Celkově jsme byli s manželem s pobytem spokojeni. Snídaně je vynikající, opravdu velký a rozmanitý výběr jídla. Pro návštěvu solného dolu, má hotel vynikající polohu. S návštěvou wellness už moc nadšeni nejsme. Kolem vířivky je všude voda, jak z vody odešel někdo před námi. Nedá se to ani setřít hosty - není pro to nic nachystáno. I když jsem byla opatrná, uklouzla jsem a spadla. Naštěstí jsem jen samá modřina a nic si nezlomila. Trošku byl problém s úklidem pokoje. Na koberci, pod stolem i kolem sedačky bylo na zemi rozdrobené jídlo, asi nějaké oplatky. Vyřešil to recepční výměnou pokoje. Příště vynecháme vířivku, možná využijeme jen saunu.

Lenka Šimečková

Pobyt v tomto hotelu mohu jen a jen doporučit. Pro mnohé z nás možná nezvyklé - okna v hotelu se nedají otevírat, je nutné používat pouze klimatizaci. Dá se na to však zvyknout. Strava perfektní, snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze dvou jídel (2 polévky, 2 hlavní jídla) - obojí super! Každý den na pokoji k dispozici voda, možno uvařit čaj či káva. Personál ochotný, jen na můj vkus poněkud "chladný" - Poláci všeobecně šetří úsměvy a působí poněkud odtažitě. Krakow krásné čisté historické město s perfektní infrastrukturou, jeho návštěvu mohu vřele doporučit.

Monika Sirná

Personál skvělý, úroveň hotelu výborná, výborné snídaně, čisto. Hotel má skvělou polohu pro návštěvu historického Krakova nebo místních solných dolů. Poloha pro delší pobyt v místě na můj vkus šťastná není. Poblíž dopravních tras - automobilové i železniční. Asi proto je na pokojích vzduchotechnika a okna pevně zasklená ... !

Simona Pitařová

Moderní komfortní hotel, centrum blízko, prostředí klidné, možnost využití dopravy vlakem do Krakova (nádraží kousek od hotelu), strava zajímavá, wellness nebylo využito, personál se snaží.

Libuše Jungvirtová

Vše ok, výlety - hrad Wawel Krakow, prohlídka staré části Krakowa, Wieliczka - solná věž, solné jeskyně...., Energylandii , Osvětim a Březinku

Jana Beierová

Byli jsme spokojeni, až na paní recepční, byli jsme 3 manželské pary, paní recepční nám nabídla 3 pokoje vedle sebe a pak třetí pokoj dala jiným klientům.

Tomáš Burda

Všechno bylo naprosto super :-). Doporučuji.

Jan Žídek

Byli jsme spokojeni, pobyt odpovídal popisu.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK