Hotel Krystal ***


Hotel Krystal *** stojí v centru Luhačovic
 • Hotel Krystal *** stojí v centru Luhačovic

  Hotel Krystal *** stojí v centru Luhačovic

 • Na vstup do wellness Hotelu Krystal *** máte slevu

  Na vstup do wellness Hotelu Krystal *** máte slevu

 • Najdete tu hned dvě sauny

  Najdete tu hned dvě sauny

 • Užijte si skvělé wellness centrum

  Užijte si skvělé wellness centrum

 • Užijte si skvělé wellness centrum

  Užijte si skvělé wellness centrum

 • Při masáži se všechny starosti rozplynou

  Při masáži se všechny starosti rozplynou

 • Při masáži se všechny starosti rozplynou

  Při masáži se všechny starosti rozplynou

 • Nechte se hýčkat na klasické nebo třeba medové masáži

  Nechte se hýčkat na klasické nebo třeba medové masáži

 • Ubytujete se v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích

  Ubytujete se v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích

 • Pokoje jsou plně vybavené

  Pokoje jsou plně vybavené

 • Ubytujete se v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích

  Ubytujete se v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích

 • Pokoje jsou plně vybavené

  Pokoje jsou plně vybavené

 • Za příplatek se můžete ubytovat v apartmá

  Za příplatek se můžete ubytovat v apartmá

 • Za příplatek se můžete ubytovat v apartmá

  Za příplatek se můžete ubytovat v apartmá

 • V restauraci vás čekají snídaně

  V restauraci vás čekají snídaně

 • V restauraci vás čekají snídaně

  V restauraci vás čekají snídaně

 • V restauraci vás čekají snídaně

  V restauraci vás čekají snídaně

 • Zastavte se také na skleničku na baru

  Zastavte se také na skleničku na baru

 • K restauraci přiléhá letní zahrádka

  K restauraci přiléhá letní zahrádka

 • Užijte si pobyt v Hotelu Krystal ***

  Užijte si pobyt v Hotelu Krystal ***

 • V Luhačovicích vyvěrá mnoho léčivých pramenů

  V Luhačovicích vyvěrá mnoho léčivých pramenů

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 186

Kontaktní informace:

Hotel Krystal ***
Masarykova 152
Luhačovice, 763 26
Česká republika

Hotel v centru lázeňského města

Hotel Krystal *** se nachází v centru lázeňského města Luhačovice a nabízí ubytování v dvoulůžových pokojích s TV, minibarem a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje jsou laděné do teplých barev. Za příplatek si můžete dopřát i ubytování v apartmá.

Na snídaních formou bufetu si pochutnáte v restauraci.

Hýčkání na masáži a ve wellness

Přímo v hotelu vás čeká moderní wellness zázemí a nabídka masáží. Naložte se do vířivky nebo vyzkoušejte pozitivní účinky finské či parní sauny na vaše tělo i psychickou pohodu. Zarezervovat si můžete i privátní wellness jen pro vás dva.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 91x
Na vstup do wellness Hotelu Krystal *** máte slevu EXKLUZIVNĚ - 41%

Luhačovice v Hotelu Krystal *** se snídaní a masáží dle výběru + další slevy

V Luhačovicích vás čeká pravá lázeňská atmosféra a příjemné ubytování v Hotelu Krystal ***. Posilníte se na snídaních a procházka za léčivými prameny může začít. V ceně máte také masáž a slevu do plovárny a na wellness.

Načíst dalších 8 z 16 recenzí
Lenka Mrázová

Pokoj k hlavní silnici bez klimatizace, těžko se v těchto vedrech větralo. Při otevření oken velký hluk z ulice. Snídaně bez fantazie, každý den stejné (malý výběr hlavně pečiva). Wellness jsme si užili v soukromí. Moc pěkně zařízeno. Zchlazení po sauně nedostatečné. Masáž velmi dobrá. Služby recepce podprůměrné (většinou tam nikdo nebyl). Není kde uskladnit kola.

Odpověd Hotelu...

Vážená paní Mrázová, děkuji Vám za Vaši recenzi. Pokoje s klimatizací máme pouze v pokojích ve 3. patře hotelu a apartmánech. Na vyžádání není problém pokoj s klimatizací rezervovat předem a je to bez příplatku. Co se týká snídaní, snažíme se maximálně o obměny jak u teplých pokrmů, tak i u pečiva a pokud jste měla nějaký nedostatek, mohla jste požádat obsluhu a určitě bychom Vám vyhověli. Co se týká zchlazení po sauně, ochlazovací bazének nemáme z důvodu nedostatečného prostoru u saun, ale je k dispozici zavěšené velké vědro se studenou vodou, které je plně k využití. Co se týká recepční, tak od 7:00-cca. 11:00 hod. zajišťuje snídaně v restauraci a od 11:00 hod. se již věnuje práci v recepci. Kola uskladňujeme v kongresu a pokud jste nepožádala recepci o úschovu kol, tak Vám nemohla tuto možnost nabídnout. Děkuji Vám za Vaše připomínky a je mi líto, že jste je neřešila osobně přímo s námi v hotelu, protože po Vašem odjezdu z hotelu již nejsme schopni učinit nápravu. Jarmila Stojová, ředitelka hotelu

Marie Verčimáková

Vše, co bylo na voucheru bylo dodrženo, snídaně - výběr rozmanitý, masáže dle našeho přání výborné, personál ochotný. Při těch velkých "vedrech" byly pokoje vyhřáté - špatně se spalo. Možná do budoucna by neškodilo pořídit pro takové případy klimatizace nebo alespoň ventilátory.

Světlana Jazejčková

Byli jsme spokojeni se snídaní, velmi vstřícným personálem a vynikající masáží.

Ludmila Falešníková

Prostředí i ubytování bylo hezké, čisté. Nevýhoda hlučnost u hlavní cesty. Koupání v městském koupališti super a blízko! Snídaně jednotvárné. Personál ochotný.

Pavla Čápová

V hotelu chybí provoz restaurace, služby dobré, personál hotelu dobrý.

Pavlína Kůdelová

Prostředí hotelu se nám líbilo, s poskytnutými službami i personálem jsme byli velmi spokojeni. Pobyt doporučujeme všem dalším zákazníkům.

Danuše Tůmová

Hezké pokoje a příjemná masáž. Parkoviště za hotelem, kdy musíte veškeré věci vynosit do vysokých schodů, pak projít přes restauraci a absolvovat v našem případě další 2 patra. Pokud s sebou máte jednu tašku tak se to dá, ale já měla 6-ti měsíční dceru, 2 sportovní tašky a cestovní postýlku. Rozhodně nedoporučuji pro někoho s takto malým dítětem. Ani kočárek není možné nikam uschovat a tak jsem ho musela nechávat v autě

Odpověd Hotelu...

Vážená paní Tůmová, děkuji Vám za Vaši recenzi a je mi líto, že máte výhrady k pobytu v našem hotelu. Parkoviště máme za hotelem z toho důvodu, že parkovací místa před hotelem patří městu a jsou zpoplatněna. Když k nám hosté přijíždí, zaparkují si vůz před hotelem, vynosí si zavazadla do recepce, přeparkují si vůz na naše parkoviště a vrací se zpět do hotelu přes restauraci (jiné řešení jsme doposud nenašli). Hotel byl vybudován v roce 1937, jedná se o historickou budovu v centru města a je chráněn Památkovým úřadem. Majitelé při zakoupení hotelu asi před 10 lety, byli nuceni parkování vyřešit tím způsobem, že vykoupili od soukromníka pozemek za hotelem a vybudovali parkoviště, za které hosté neplatí vůbec nic. V hotelu výtah nemáme a tato informace je uvedena v nabídce pobytu i na voucheru a pokud host při rezervaci pobytu požaduje nižší patro, snažíme se vyhovět. Dětskou postýlku máme k dispozici (také je to uvedeno v nabídce i na voucheru) a pokud již není rezervovaná, není problém z naší strany ji do pokoje připravit. Dětské kočárky běžně naši hosté nechávají v restauraci, která je v provozu denně od 8:00-10:00 hod. a průběhu dne na požádání recepční restauraci odemkne a kočárek hostům vydá. Přeji Vám pěkné letní dny Jarmila Stojová, ředitelka hotelu Krystal

Sylva Baďurová

Ubytování odpovídalo nabídce - naprostá spokojenost. Masáže - maximální spokojenost. Stravu jsme měli pouze snídaně - naprosto dostačující výběr. Hotel v dostupnosti centra, u hlavního tahu přes Luhačovice, což byla nevýhoda u pokojů, které byly směrem k této cestě. Výlet nám byl doporučen panem masérem. Byl to příjemný, komunikativní člověk. Pouze škoda, že nebyla v provozu restaurace ani večerní bar nebo kavárna.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK