• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 190 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodlí a relax v srdci Mariánských Lázní

Hotel Krakonoš *** leží v klidné lokalitě Mariánských Lázní, která přímo vybízí k příjemné rekreaci, ať už s partnerem nebo v úzkém rodinném kruhu. K dispozici vám bude jeden ze 61 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem.

Kromě skvělé hotelové kuchyně v českém stylu, která se servíruje v prostorné restauraci, vás čeká i lobby bar, kde se nonstop podávají alkoholické i nealkoholické nápoje, nebo venkovní terasa s překrásným výhledem do sochařského pohádkového ráje, která pojme až 40 hostů.

Z pokoje jen pár kroků k bazénu a wellness

Součástí hotelu je wellness centrum s parádním bazénem s protiproudem, ale také se solnou jeskyní.

Věděli jste, že je Hotel Krakonoš nestátním zdravotnickým zařízením? To znamená, že si zde vyberete z obrovské nabídky různých procedur, navíc je tu k dispozici lékař a rehabilitační personál. A jaké procedury jsou na výběr? Třeba plynové uhličité zábaly, inhalace, podvodní masáže, elektroléčba, perličkové koupele, magnetoterapie, parafín, infrasauna a samozřejmě spousta masáží.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Danka M.)

Všechno odpovídalo popisu, personál příjemný, snídaně bohaté, procedury dle nabídky.

Vynikající (Lucie L.)

Moc hezký hotel, hrozně milý personál. Strava vyhovující. Bazén byl čistý a opravdu teplý. Děti byly nadšené. Hotel je na kopci, do města cca. 40 min chůze. Busem 2 zastávky. Lanovka jezdí do 16 hod. - hned u hotelu. I bez lázeňských procedur se zabavíte. Moc se nám tam líbilo. Doporučuji.

Vynikající (hana H.)

Je to tam bezva, zejména v době, kdy je hotel poloprázdný, bazén jsme měli pro sebe, hotelové služby na dobré úrovni, byly jsme moc spokojené.