Hotel Kopanice ****


Hotel leží v klidné oblasti
 • Hotel leží v klidné oblasti

  Hotel leží v klidné oblasti

 • Vychutnejte si neomezené wellness

  Vychutnejte si neomezené wellness

 • Vychutnejte si neomezený wellness

  Vychutnejte si neomezený wellness

 • Zaplavte si v relaxačním bazénu

  Zaplavte si v relaxačním bazénu

 • Nebo jen tak odpočívejte

  Nebo jen tak odpočívejte

 • Hotel leží v klidné oblasti

  Hotel leží v klidné oblasti

 • Čekají na vás útulné pokoje s krásným výhledem

  Čekají na vás útulné pokoje s krásným výhledem

 • S vlastní koupelnou a sprchou

  S vlastní koupelnou a sprchou

 • Na polopenzi si pochutnáte v restauraci Vyhlídka

  Na polopenzi si pochutnáte v restauraci Vyhlídka

 • Na polopenzi si pochutnáte v restauraci Vyhlídka

  Na polopenzi si pochutnáte v restauraci Vyhlídka

 • Posedět můžete na venkovní zahrádce

  Posedět můžete na venkovní zahrádce

 • Hotel leží v klidné oblasti

  Hotel leží v klidné oblasti

 • Dovolenou si užijí i děti

  Dovolenou si užijí i děti

 • Čeká vás panorama Bílých Karpat

  Čeká vás panorama Bílých Karpat

 • Čeká vás panorama Bílých Karpat

  Čeká vás panorama Bílých Karpat

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 497

Kontaktní informace:

Hotel Kopanice ****
Žítková 160
Žítková, 687 74
Česká republika

Ubytování uprostřed přírody s nádherným výhledem

Pokud hledáte klidnou a ničím nerušenou dovolenou, Hotel Kopanice **** je tou správnou volbou. Nachází se uprostřed chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, kde načerpáte novou energii.

Ubytováni budete v pokojích s krásným výhledem do okolí. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení a je plně vybaven (LCD TV, fén, minibar, trezor).

Na lokální i klasickou kuchyni se můžete těšit v hotelové restauraci Vyhlídka. Tradiční i netradiční drinky poté najdete v Lobby baru. Přímo v restauraci se zabaví i vaše ratolesti díky dětskému koutku.

Odpočiňte si ve wellness

V hotelovém wellness, které je vám neomezeně k dispozici, si jistě vychutnáte relaxační bazén (30 °C), uvolnění ve vířivce (37 °C) či prohřátí v sauně. Se slevou je také možné dopřát si také jednu z mnoha nabízených masáží. Do wellness zóny se dostanete suchou nohou, z pokoje rovnou v hotelovém županu.


Kraj žítkovských bohyň

V kraji bělokarpatských lesů a horských planin je silná tradice lidové magie. Zejména osada, dnes obec Žítková, je proslulá místními ženami, kterým se říkalo bohyně. Prohlédněte si dům, kde žila poslední z nich - Irma Gabrhelová. Tímto místem se nechalo inspirovat i několik spisovatelů. Například Kateřina Tučková s knihou Žítkovské bohyně či Jiří Jilík a jeho kniha Žítkovské čarování.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 301x
Vychutnejte si neomezené wellness

Bílé Karpaty s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness s bazénem i vířivkou

prodáno 176x
Vychutnejte si neomezené wellness

Bílé Karpaty s neomezeným vstupem do wellness s bazénem a polopenzí

Načíst dalších 8 z 77 recenzí
Alena Vodičková

Prostředí hotelu bylo super, odpovídalo****. Pracovníci hotelu byli vstřícní, usměvaví a vycházeli vstříc požadavkům hostů. Čistota na vysoké úrovni. Okolní příroda SUPER, panenská, krávy, ovce, kozy - kousek od hotelu, což velmi ocenila naše vnoučata, kousek od hotelu dětské hřiště!

Petr Augusta

Krásný, velmi čistý a dobře zvukově zaizolovaný hotel. Nadstandardně velké pokoje, dobré jídlo, výborné dezerty, příjemné wellness. Jezdíme na dovolenou po hotelech v této lokalitě už deset let a tak máme možnost srovnávat, sem se moc rádi vrátíme. Příroda a procházky jsou určitě nádherné, nám ale nepřálo počasí, a tak jediné co nám chybělo bylo větší využití možností aktivit na hotelu, třeba pingpongový stůl. Při odjezdu se pan recepční velmi zajímal o náš pobyt, my ale byli tolik nadšeni, že nás nenapadlo se o tom zmínit, neboť jsme se dokázali zabavit jinak o).

Monika Obručníková Obručníková

Velká spokojenost, krásné prostředí, klid, ubytování perfektní, výborná kuchyně, milý personál a wellness služby super.

Josef Maleček

Prostředí hotelu velmi pěkné, strava výborná, obsluha příjemná, personál hotelu ochotný, vše se nám velmi líbilo až na jednu nepříjemnou věc, když jsme při konečném zaplacení účtu zjistili (bohužel až doma) že nám byly účtovány položky které jsme si vůbec neobjednali. Jednalo se o částku asi 200 Kč navíc. Přesto že to není mnoho, kazí to celkový dojem z dovolené. Bylo by dobré kdyby si nechal personál účtenky po objednávce podepsat, jak to dělají jinde.

Pavlína Hönigová

Vše odpovídalo popisu. Strava chutná - 3 chody. Wellness a bazén super. Všude čisto a nádherný klid. Je to kraj plný krásy a dýchá z něj mystično. Nezapomenutelný. Výlety po okolí - 2 dny nestačí. Bílé Karpaty Vás dostanou. Nedaleko hotelu je domek poslední bohyně. Ale bylo by škoda nejít ty louky a paseky.

Martina Kaňovská

Bez výhrad celý pobyt, opravdu vše skvělé.

Vlasta Vlachová

Hotel celkově příjemný, prostorný a čistý pokoj. Velmi kladně hodnotím, že i klientům slevových portálů byl poskytovaný veškerý servis a služby (pokoj s balkonem, župany...). Za všech okolností velmi milý a ochotný personál - recepce, restaurace. Velikost wellness vzhledem ke kapacitě hotelu není úplně optimální, ale když nevyhledáváte tu nejexponovanější dobu, můžete relaxovat i sami.

Svetlana Zemánková

Hotel Kopanice - Jídlo skvělé, milý personál, ubytování na úrovni, krásná příroda Bílých Karpat. Tip na výlet - zámek Nový Světlov (pozor, otevřeno pouze o víkendu). Malá výtka - docela malý bazén pro takové množství lidí.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK