• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v Harrachově, centru nekončící zábavy

Láká vás lokalita Krkonoš a hledáte vhodné místo, odkud budete vyrážet každé ráno na výlety? Pak zkuste Hotel Karolína ***, který se nachází v lokalitě ideální pro všechny nadšené turisty. Sídlí v severní části Harrachova, nedaleko Muzea skla a minipivovaru, k lanovce na Čertovu horu odsud dojdete za slabou čtvrthodinku.

Hotel disponuje kapacitou 28 pokojů. Každý z nich má vlastní sociální zařízení, TV a je možné přidat sem přistýlku nebo dětskou postýlku. Samozřejmostí je WiFi připojení.

V hotelu pro vás připraví polopenzi, díky které naberete síly na další dobrodružství. Výhodou je vlastní wellness centrum. Nachází se tady bazén, vířivka a sauna, tedy vše, co potřebujete k relaxaci po náročném dni.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (JINDŘIŠKA S.)

Personál ochotný, snídaně bohaté - velký výběr, večeře polévka + hlavní jídlo - v pořádku. Prostředí hotelu odpovídá udržovanému horskému hotelu. Bazén je soukromý vždy na určitý čas. Saunu masáž jsme nevyužili. Čistota bazénu - spíše okolí bazénu by mohlo být lepší.

Standard (Ludmila H.)

Na chodbach vypnuta topení, snídaně pořád stejný, jako dezert oschla buchta ta byla i k snidani. Masáž nemohla byt uskutečněna, jelikož v den nástupu jiz plno, druhy den jen odpo par terminu. Virivka dobra, bazen malý, vše na objednávku. Už nikdy nepojedeme

Dobré (Oldřich H.)

Hotel ve starší části, kde jsme byly ubytovaní, připomíná podobné objekty z 80. let 20. století, skříně s překližkovými poličkami a nedoléhajícími dveřmi, mrňavý televizor na historickém stolečku atd. Stravování v restaurační jídelně celkem dobré, ranní stoly dosti bohaté, jeden večer jsme na předem objednanou večeři čekali cca 40 minut a málem jsme nestihli wellness. Po našem příjezdu kolem 15 hod byly téměř všechny termíny masáží, bazénu atd obsazeny, takže jsme měli vířivku na 20.30. následující den. Personál ochotný.