Hotel Karolína ***


Ubytujte se v hotelu Karolína *** v Harrachově
 • Ubytujte se v hotelu Karolína *** v Harrachově

  Ubytujte se v hotelu Karolína *** v Harrachově

 • Hotel nabízí celou řadu masáží, jednu máte dokonce v ceně

  Hotel nabízí celou řadu masáží, jednu máte dokonce v ceně

 • Po návratu z výletu se natáhněte ve wellness

  Po návratu z výletu se natáhněte ve wellness

 • Ubytujte se v hotelu Karolína ***

  Ubytujte se v hotelu Karolína ***

 • Pokoje jsou dostatečně prostorné

  Pokoje jsou dostatečně prostorné

 • Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou

  Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou

 • V restauraci pro vás připraví snídaně a večeře

  V restauraci pro vás připraví snídaně a večeře

 • Pochutnáte si

  Pochutnáte si

 • Oddechněte si v kavárně

  Oddechněte si v kavárně

 • Těšte se na pivo i jiné nápoje

  Těšte se na pivo i jiné nápoje

 • Pro děti je připraven menší dětský koutek

  Pro děti je připraven menší dětský koutek

 • Krásy Krkonoš vás nadchnou

  Krásy Krkonoš vás nadchnou

 • Krásy Krkonoš vás nadchnou

  Krásy Krkonoš vás nadchnou

 • Krásy Krkonoš vás nadchnou

  Krásy Krkonoš vás nadchnou

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 525

Kontaktní informace:

Hotel Karolína ***
Nový Svět 101
Harrachov, 512 46
Česká republika

Ubytování v Harrachově, centru nekončící zábavy

Láká vás lokalita Krkonoš a hledáte vhodné místo, odkud budete vyrážet každé ráno na výlety? Pak zkuste Hotel Karolína ***, který se nachází v lokalitě ideální pro všechny nadšené turisty. Sídlí v severní části Harrachova, nedaleko Muzea skla a minipivovaru, k lanovce na Čertovu horu odsud dojdete za slabou čtvrthodinku.

Hotel disponuje kapacitou 28 pokojů. Každý z nich má vlastní sociální zařízení, TV a je možné přidat sem přistýlku nebo dětskou postýlku. Samozřejmostí je WiFi připojení.

V hotelu pro vás připraví polopenzi, díky které naberete síly na další dobrodružství. Výhodou je vlastní wellness centrum. Nachází se tady bazén, vířivka a sauna, tedy vše, co potřebujete k relaxaci po náročném dni.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 86x
Užijte si krásy Krkonoš

Harrachov s polopenzí, neomezeným vstupem do bazénu a relaxační masáží

prodáno 15x
Hotel nabízí celou řadu masáží, jednu máte dokonce v ceně

Harrachov s polopenzí, neomezeným vstupem do bazénu a rekondiční masáží

Načíst dalších 8 z 83 recenzí
Jiří Přenosil

Vynikající, personál, prostředí wellness i strava. Snad mínus za zoufala vrzající postel, ale to už se vbrzku změní. Chtěl bych z personálu vyzdvihnout p. Tomáše Zachovala. Vlastní nepozorností jsem na pokoji zapomněl nabíječku k notebooku a odjel domů (180 km). Pan Zachoval se srdečností jemu vlastní mi po dohodě ochotně nabíječku poslal poštou a tím mě ušetřil komplikací a výdajů. Díky, díky, díky upřímně mu děkuje s pobytem spokojený klient J.P. 71 let.

Natálie Košťálová

Hotel byl pěkný, udržovaný, personál milý. Škoda jen, že masáž byla 15-ti minutová, ale byla příjemná. Co ale nejvíce musím pochválit je výborné jídlo a pěkně zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Hotel Karolina je postaven v krásném horském prostředí a všude kolem supermarkety, posezení a panenská příroda :).

Venuše Ritterova

Vše v naprostém pořádku, starší hotel, ale velice příjemný pobyt, pokoje čisté a personál naprosto úžasný ve všem vyšli vstříc, snídaně bohaté a jídlo dobré, krásný pobyt v Harrachově, budeme se těšit na příští návštěvu.

Václav Smejkal

Hotel jsme znali z minulých let. Strava byla chutná, wellness nám pan recepční/spolumajitel upravil podle našeho přání. Jako minus hodnotíme celkem chladnou vodu v bazénu a vysvětlení, že ji měnili a nestačila se dohřát bylo slabé. Jsou před rekonstrukcí, tak snad se leccos zlepší.

Jarmila Nováková

Dobrý den, musím napsat, že jsem byla velice zklamaná. Welnes v hotelu včetně vstupu do bazénu je v provozu pouze od 14,00 do 21,00h, to znamená, že v den příjezdu /14.00/ už nelze žádnou proceduru absolvovat, totéž platí v den odjezdu. Celý welnes obstarává jedna paní, takže za jeden den moc masáží nestihne, vzhledem k počtu 75 hostů. Na dotaz na neomezený vstup do bazénu mi pan recepční sdělil doslova: "a co byste tam chtěli dělat, plavat se tam nedá, je to malý bazén." Naštěstí se nám podařilo najít termín alespoň na vířivku. Takže co se týká relaxace v hotelu - totální katastrofa. Mimochodem při odjezdu vracelo nevyužitý woucher na masáž dalších 8 lidí,které jsem viděla, ale určitě jich bylo víc. Alespoň nám přálo počasí, takže jsme mohli být skoro celý den venku. Nevím, co bychom dělali za deště, na pokoji se nedá ani číst, byl velice tmavý a žárovky slabé. Jídlo bylo chutné, obsluha příjemná, k tomu nemám nejmenší výhradu. Celkový dojem ale je - hotel Karolína už nikdy, bohužel.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, děkujeme za váš názor. Myslíme si však, že kdybychom vám určili čas procedury, budete také nespokojená. Vybírat bylo z čeho, časy byly volné, ale bohužel ne dle vašeho požadavku. Nikdo žádné vouchery na procedury nevracel, myslíme si, že není vhodné si takto vymýšlet a účelově poškozovat podnik. Je nám velice líto vaší nespokojenosti, ale ve vhodném určení času nikdy nebudeme moci vyhovět všem. Když se podíváte, kolik hostů k nám zavítalo, dle stavu prodaných kuponů, a porovnáte s počtem vámi podobných recenzí, zjistíte, že se jedná opravdu pouze o mizivou část hostů. Takže to není tak, jak uvádíte. Většina lidí jede za okolní horskou přírodou. Pokud hosté chtějí lázně, koupele a procedury, potom volí lázně a podobné jim podniky. Přejeme vám všechno dobré....

Jaroslav Švec

Hotel na úrovni co jsme si objednali to jsme dostali, personál ochotný, vstřícný takže bez výčitek. Strava dobrá bufetové snídaně s velkým výběrem.

Věra Hanušová

Vše bylo tak, jak bylo na kuponu. Personál, prostředí, masáž, vše na jedničku.

Šárka Bára Kočová

Dnes jsme skončili pětidenní pobyt, vše bylo úžasné, hotel, obsluha, wellness. A velkou pochvalu panu kuchaři, obsluze v restauraci a vůbec veškerému personálu za jejich milé s vstřícné jednání. Určitě se sem opět brzy rádi vrátíme.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK