Hotel Kamýk


Hotel Kamýk najdete v klidné lokalitě
 • Hotel Kamýk najdete v klidné lokalitě

  Hotel Kamýk najdete v klidné lokalitě

 • Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

  Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

 • Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

  Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

 • Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

  Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

 • Hotel Kamýk najdete v klidné lokalitě

  Hotel Kamýk najdete v klidné lokalitě

 • Hotel je pro romantický pobyt jako stvořený

  Hotel je pro romantický pobyt jako stvořený

 • Hotel je pro romantický pobyt jako stvořený

  Hotel je pro romantický pobyt jako stvořený

 • Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci

  Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci

 • Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci

  Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci

 • U večeře vás čeká tříchodové menu

  U večeře vás čeká tříchodové menu

 • Večer můžete posedět na baru

  Večer můžete posedět na baru

 • Zažijte to nejlepší z Máchova kraje

  Zažijte to nejlepší z Máchova kraje

 • Navštivte třeba hrad Bezděz

  Navštivte třeba hrad Bezděz

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 67

Kontaktní informace:

Hotel Kamýk
Lesní 558
Doksy, 47201
Česká republika

Poznejte kraj Karla Hynka Máchy

Navštivte kraj, který učaroval i jednomu z největších českých básníků, a nechte se také naplno pohltit malebnou krajinou kolem Máchova jezera, kde se odehrává i slavná báseň Máj.

Ubytování vás čeká v klidném prostředí městečka Doksy cca 10 minut chůze od jezera. Hotel Kamýk vám nabídne komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením. V prostorách recepce pak najdete bar se společenskou místností a v hotelové restauraci si zase pochutnáte na polopenzi.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 63x
Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

Máchovo jezero: Hotel Kamýk s polopenzí, sklenkou vína a relaxační masáží

prodáno 23x
Zažijte to nejlepší z Máchova kraje

Máchovo jezero: romantický pobyt s polopenzí, sklenkou vína a relaxační masáží

Načíst další 1 z 9 recenzí
Ludmila Horníková Horníková

Nejhezčí na tomto hotelu nedaleko od jezera bylo venkovní prostředí plné kytiček. Pokoje dost obyčejné, nábytek otlučený, starý, sice televize, ale už nějaký rok měla službu za sebou, na výběr ze čtyř zrnících programů. Služba Wi-Fi byla nedostupná, na dotazy recepční, zřejmě majitelky,proč nejde, nám tvrdila, že s připojením není problém. Leč opak je pravdou. Za celou dobu pobytu internet fungoval dvě hodiny. Pokud tuto službu v kuponu nabízí, očekávala bych že dnes tak celkem jednoduchá nabídka bude splněna. Stejně jako polopenze. V kuponu uvedeno, výběr večeře ze tří menu, ani toto nebylo splněno. K večeři nám přinesli plněný paprikový lusk s zřejmě včerejšíma ohřátýma bramborama. Ani druhý večer nebylo na výběr. Asi to měly zachránit lívanečky jako dezert. Při placení nápojů na konci pobytu sice všechno zaúčtovali, ale když jsem chtěla vystavit pokladní doklad, tak paní majitelka měla velký problém ho napsat. Paní byla velmi neochotná. Ne každý hotel si dovolí k hostům takto chovat. Takže tento hotel nedoporučuji, ač nejsem náročný zákazník.

Ladislav Stejskal

Prostředí bylo fajn, zařízení bylo trochu zastaralé, chtělo by to trochu píle a napravit to, ale i tak se nám tam líbilo. :) Co se týká stravy, tak s tou jsme byli spokojeni tak napůl, pečivo trvdé, jenom bílé, nic celozrnného, malý výběr jídla, na to, že to jsou švédské stoly, jak jsme čekaly nějakou zeleninu, ovoce k snídani, sýry a tak...myslím, že to bylo kvůli tomu, že jsme to měli přes Váš portál, jinak by to asi bylo jiné, kdybychom to objednávali přes hotel.....wellness jsme bohužel neměli, v době letních prázdnin to neposkytují.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den pane Stejskal, mrzí nás, že jste neměl připomínky při pobytu, určitě bych Vám situaci vysvětlila. K sortimentu: Sýry jsou na snídaních každý den. Plátkový ementál a mazací sýry, které se v průběhu snídaní doplňují. Pečivo nám vozí Českolipská pekárna denně čerstvé. Je vyloučeno, že by bylo pečivo tvrdé. Celozrné a tmavé pečivo objednáváme pouze , při pultových cenách. O masážích, které v plné sezoně neposkytujeme, jste byli informovaní předem. I na Voucheru je toto uvedeno. Je nám líto, že nebylo vše dle Vašich představ. S pozdravem, Neumannová R.

Ladislav Kašpar

Příjemná obsluha.

Michaela Laštovková

Jedná se o hotýlek rodinného charakteru pro méně náročné klienty. Hotel je čistý, pokoje jsou zřejmě nověji vybaveny. Koupelna čistá, bez plísní (jak bylo uvedeno u některých recenzí), ručníky, mýdlo v ceně. Jediné, co je nejspíš původní jsou válendy, které mají svá nejlepší léta za sebou. Na můj vkus velmi měkké. Kuchyně česká, chutná, bez připomínek. Obsluha hotelu vstřícná, milá, celkově na mě hotel působil dobrým dojmem. Je vidět, že se pí. majitelka snaží hotýlek zútulňovat, postupně dochází k obměně staršího nábytku za nový. Samozřejmě bych našla drobné vady, ale vzhledem k tomu, že jsem prodloužený víkend objednala přes Slevoking, nemohu očekávat 4* hotel. Objekt je oplocen, pěkné vyžití pro děti, oceňuji uzavíratelné parkoviště. Za mě dobrý, hotel doporučuji.

Petra Vachová

Prostředí bylo staršího vzhledu, na fotkách to vypadalo lépe. Měly jsme mít masáž ale nikdo nám ji nenabídnul. Strava byla dobrá obsluha i personál příjemný.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, velice se omlouváme, masáž byla nabízena pouze v termínu do 30.06. a 01.09.-31.10. Termíny byly uvedeny na Voucheru. Těší nás, že jste byli se službami spokojeni. Neumannová R.

Iveta Altmanová

Hotel je krásný, čistý a útulný. Personál je příjemný a ochotný. Snídaně byla výborná, jen večeře byla horší.

Václav Plic

Vše odpovídalo popisu. Pěkné pokoje, čistota, dobrá strava a ochotný personál. K naprosté spokojenosti chybělo jen zajistit větší teplo na pokojích.

Jaroslava Macová

Prostředí bylo nádherné, proto výběr této lokality. Co se týče služeb, tak z kupónu nám nebylo nic nabídnuto. Snídaně byla dostačující formou švédského stolu, ovšem výběr na večeři nebyl žádný, bylo jen jedno jídlo, co je v dnešní době různého stravování lidí nedostačující. Ovšem personál slušný, vstřícní a usměvavý.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK