Hotel Kamýk najdete v klidné lokalitě
 • Hotel Kamýk najdete v klidné lokalitě

  Hotel Kamýk najdete v klidné lokalitě

 • Hotel je pro romantický pobyt jako stvořený

  Hotel je pro romantický pobyt jako stvořený

 • Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci

  Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci

 • Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci

  Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci

 • U večeře vás čeká tříchodové menu

  U večeře vás čeká tříchodové menu

 • Večer můžete posedět na baru

  Večer můžete posedět na baru

 • Venku můžou děti využít houpačky i skluzavku

  Venku můžou děti využít houpačky i skluzavku

 • Užijete si pláže a lenošení u vody

  Užijete si pláže a lenošení u vody

 • Zažijte to nejlepší z Máchova kraje

  Zažijte to nejlepší z Máchova kraje

 • Navštivte třeba hrad Bezděz

  Navštivte třeba hrad Bezděz

 • Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

  Navštivte zajímavá místa Máchova kraje

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 69

Kontaktní informace:

Hotel Kamýk
Lesní 558
Doksy, 47201
Česká republika

Poznejte kraj Karla Hynka Máchy

Navštivte kraj, který učaroval i jednomu z největších českých básníků, a nechte se také naplno pohltit malebnou krajinou kolem Máchova jezera, kde se odehrává i slavná báseň Máj.

Ubytování vás čeká v klidném prostředí městečka Doksy cca 10 minut chůze od jezera. Hotel Kamýk vám nabídne komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením. V prostorách recepce pak najdete bar se společenskou místností a v hotelové restauraci si zase pochutnáte na polopenzi.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 23x
Zažijte to nejlepší z Máchova kraje - 45%

Máchovo jezero: romantický pobyt s polopenzí, sklenkou vína a relaxační masáží

Vydejte se na dovolenou k Máchovu jezeru a poznávejte romantická místa, která inspirovala mnoho českých umělců. Ubytování vás čeká v Hotelu Kamýk, kde si pochutnáte na vynikající polopenzi a užijete si i relaxační masáž.

Michaela Laštovková

Jedná se o hotýlek rodinného charakteru pro méně náročné klienty. Hotel je čistý, pokoje jsou zřejmě nověji vybaveny. Koupelna čistá, bez plísní (jak bylo uvedeno u některých recenzí), ručníky, mýdlo v ceně. Jediné, co je nejspíš původní jsou válendy, které mají svá nejlepší léta za sebou. Na můj vkus velmi měkké. Kuchyně česká, chutná, bez připomínek. Obsluha hotelu vstřícná, milá, celkově na mě hotel působil dobrým dojmem. Je vidět, že se pí. majitelka snaží hotýlek zútulňovat, postupně dochází k obměně staršího nábytku za nový. Samozřejmě bych našla drobné vady, ale vzhledem k tomu, že jsem prodloužený víkend objednala přes Slevoking, nemohu očekávat 4* hotel. Objekt je oplocen, pěkné vyžití pro děti, oceňuji uzavíratelné parkoviště. Za mě dobrý, hotel doporučuji.

Iveta Altmanová

Hotel je krásný, čistý a útulný. Personál je příjemný a ochotný. Snídaně byla výborná, jen večeře byla horší.

Václav Plic

Vše odpovídalo popisu. Pěkné pokoje, čistota, dobrá strava a ochotný personál. K naprosté spokojenosti chybělo jen zajistit větší teplo na pokojích.

Jaroslava Macová

Prostředí bylo nádherné, proto výběr této lokality. Co se týče služeb, tak z kupónu nám nebylo nic nabídnuto. Snídaně byla dostačující formou švédského stolu, ovšem výběr na večeři nebyl žádný, bylo jen jedno jídlo, co je v dnešní době různého stravování lidí nedostačující. Ovšem personál slušný, vstřícní a usměvavý.

Marie Miláčková

Hotel průměrný, ubytování také, snídaně v pohodě, ovšem večeře? Bída! Výběr ze dvou jídel, ze kterých vlastně výběr ani nebyl, protože i když jsme byli u večeře mezi prvními, bylo nám sděleno, že jídlo, které jsme požadovali už došlo. Takže doporučuji ostatním, opatřit si nějaké zásoby a dorazit se na pokoji :)

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK