Hotel Jehla ***+


Zašijte se v Hotelu Jehla ***+
 • Zašijte se v Hotelu Jehla ***+

  Zašijte se v Hotelu Jehla ***+

 • Na dohled je Zelená hora, památka UNESCO

  Na dohled je Zelená hora, památka UNESCO

 • Ubytováni budete v pohodlných pokojích

  Ubytováni budete v pohodlných pokojích

 • Ubytováni budete v pohodlných pokojích

  Ubytováni budete v pohodlných pokojích

 • Ubytováni budete v pohodlných pokojích

  Ubytováni budete v pohodlných pokojích

 • Pokoje mají vlastní sociální zařízení

  Pokoje mají vlastní sociální zařízení

 • V restauraci se podává polopenze

  V restauraci se podává polopenze

 • Hotel stojí v klidné části Žďáru nad Sázavou

  Hotel stojí v klidné části Žďáru nad Sázavou

 • V okolí najdete i zajímavé kuriozity

  V okolí najdete i zajímavé kuriozity

 • K hotelu přiléhá park

  K hotelu přiléhá park

 • Udělejte si výlet také do krajského města Jihlavy

  Udělejte si výlet také do krajského města Jihlavy

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 69

Kontaktní informace:

Hotel Jehla ***+
Kovářova 4
Žďár nad Sázavou, 59101
Česká republika

Relaxace v srdci Vysočiny

Chcete si odpočinout v objetí přírody na Vysočině? Zašijte se v Hotelu Jehla ***+, který vás čeká ve Žďáře nad Sázavou na dohled Poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Ubytování nabízí v pokojích s vlastních sociální zařízením, kabelovou televizí, minibarem a WiFi připojením. Některé pokoje mají také lodžii.

V hotelu najdete klid i dobrou dostupnost do města. Najíte se v hotelové restauraci, kde se podávají pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Příležitostně můžete natrefit také na grilování nebo zvěřinové hody.

Eva Vystrčilová

Hotel vypadá z venku nic moc, ale uvnitř je hezký. Prakticky v centru Žďáru a hned u cyklostezky, která vede až k Piláku. Pokoj byl hezký a čistý. Jídlo bylo v pohodě, nic extra, ale dobré. Personál příjemný a ochotný.

Dagmar Fišerová

Personál byl ochotný a příjemný. Pokoj byl průměrně uklizený, na balkoně zůstaly vysušené zbytky jídla v miskách po předchozích ubytovaných. Jídlo bylo dobré. Velmi pěkná byla prohlídka zámku a muzea, určitě doporučuji.

Josef Koudelka

Vše odpovídalo popisu. Hotel potřebuje investice - zejména rezavá zábradlí v lodžii nepůsobí dobře.

Karin Muczková

Hotel se zvenčí netváří nijak luxusně, ale uvnitř nás čekalo překvapení. Pokoje moderní, čisté, prostorné, pohodlné, vše zřejmě po nedávné rekonstrukci. Kuchyně výborná, pestrá. Personál milý, ochotný. V hotelu i okolí klid. Byli jsme maximálně spokojeni, pobyt doporučuji.

Stáňa Voplakalová

Ubytování bylo pěkné a čisté. Velmi milé a vstřícné chování a jednání personálu k dětem (zvláště paní servírky a paní kuchařky). K večeři byly na výběr 3 jídla. Večeře nám chutnaly. Na snídani bych uvítala i ovoce (bylo pouze 1x a to nakrájený meloun). Kousek od hotelu je pěkné dětské hřiště. Kolem hotelu je dost prostoru a tak tu jezdily v klidu děti na kolech (pod naším dozorem).

Zdeněk Vilt

Prostředí hotelu starší, ale vyhovující, moc relaxu nenabízí, personál slušný, u snídaně chybělo něco pro milovníky sladké snídaně - koláč, bábovka, ale jinak dobré, v blízkosti památky Zelená hora a zámek, skvělé koupání v přehradě se skvělými levnými službami (lodička či šlapadlo za 20,- Kč/h :) , řada cyklotras a pěších tras, hezká dovolená pro dospělé i děti, tedy, když vyjde počasí jako nám.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK