• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Skvostný pobyt s neomezeným wellness

Hotel Jana **** najdete v náruči zeleně na okraji města Přerov, u areálu tenisového klubu. Nabízí příjemné ubytování v 93 zrekonstruovaných pokojích - hosté mohou zvolit pokoje Comfort, které mají vlastní sociální zařízení, LCD TV, minibar, telefon a trezor, v nabídce jsou ale také pokoje typu President či Premier Suite.

Hotelová restaurace nabízí domácí i mezinárodní kuchyni s důrazem na kvalitu používaných surovin. Pečlivý výběr kvalitních vín z Moravy i ze světa vhodně doplňuje gastronomický zážitek.

Příjemná relaxace ve wellness

Odpočiňte si v oblíbeném wellness centru, kam máte neomezený vstup. Využít můžete solnou a aroma páru, finskou a sennou bio saunu, aroma bio saunu, ledovou studnu, Kneippovy lázně, whirlpool, tropické sprchy, vodní jeskyně nebo sluneční louku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Veronika H.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni. Personál byl usměvavý a ochotný, jídlo výborné, pokoj útulný.

Vynikající (Ing. Renáta T.)

Největší spokojenost, prostředí, personál super. Jeďte vyzkoušet :-).

Vynikající (Karel M.)

Hotel na vysoké úrovni. Je lokalizován do sídliště, ale je blízko do parku Michalov. Na pokoji po příjezdu příjemná vůně, stravování dobré a wellness centrum parádní. Avšak i nějaké mouchy se našly: tekoucí rezatá voda ve vaně (pokoj nebyl asi dlouho využíván), analogové trhané televizní vysílání přes satelit na televizi, u snídaně pokaždé zředěný pomerančový džus a všudypřítomné velmi dráždivé pohledy obsluhy.