• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc, pouze malá plemena

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v oblíbeném hotelu Harmonie ***

Hotel Harmonie *** leží na okraji největších moravských lázní Luhačovice a nabízí maximální relaxaci pro všechny, kdo na své dovolené touží hlavně po vydatném odpočinku a načerpání nové energie.

V hotelu najdete komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením. V restauraci si v rámci polopenze pochutnáte na tradiční české kuchyni. Připravovaná jídla jsou vhodná i pro děti.

Relaxace ve wellness centru

Hotel má vlastní rekondičně-relaxační centrum, ve kterém si můžete dopřát různé druhy masáží, zábalů, oxygenoterapii, koupele, baňkování a další procedury. Součástí wellness je i vyhřívaný bazén, kam se v rámci svého pobytu také dostanete.

Na místě můžete vyzkoušet i lokální kryoterapii, jedinečnou službu hotelu Harmonie ***. Jedná se o aplikaci páry tekutého dusíku, která blahodárně působí na řadu obtíží. Tato metoda dokáže zmírnit bolest, pomáhá prokrvování částí těla, zmírňuje záněty a v kombinaci s masáží zmírňuje také migrény. V hotelu se nachází jediné kryocentrum ve Zlínském kraji.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Andrea D.)

Se zakoupeným pobytem jsme byli moc spokojeni. Ze zakoupených služeb jsme dostali vše, co bylo slíbeno, strava chutná a naprosto dostačující, kladně hodnotím i přístup do tzv. denního baru, kam si můžete zajít na drink či kafe. Personál byl ochotný a vstřícný, to chválím. Maličké mínus bych dala tomu, že hotel je celkem zastaralý, ale za ty peníze, co bychom chtěli. Příjemné překvapení nás čekalo v den odjezdu, kdy jsme od hotelu obdrželi poukaz na slevu pobytu.

Skvělé (Iveta F.)

Servírované večeře mohly být teplejší.

Skvělé (Jana J.)

Spokojenost veliká, určitě jsme nebyli naposled.