• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc, pouze malá plemena

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v oblíbeném hotelu Harmonie ***

Hotel Harmonie *** leží na okraji největších moravských lázní Luhačovice a nabízí maximální relaxaci pro všechny, kdo na své dovolené touží hlavně po vydatném odpočinku a načerpání nové energie.

V hotelu najdete komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením. V restauraci si v rámci polopenze pochutnáte na tradiční české kuchyni. Připravovaná jídla jsou vhodná i pro děti.

Relaxace ve wellness centru

Hotel má vlastní rekondičně-relaxační centrum, ve kterém si můžete dopřát různé druhy masáží, zábalů, koupele, baňkování a další procedury. Součástí wellness je i vyhřívaný bazén, kam se v rámci svého pobytu také dostanete.

Na místě můžete vyzkoušet i lokální kryoterapii, jedinečnou službu hotelu Harmonie ***. Jedná se o aplikaci páry tekutého dusíku, která blahodárně působí na řadu obtíží. Tato metoda dokáže zmírnit bolest, pomáhá prokrvování částí těla, zmírňuje záněty a v kombinaci s masáží zmírňuje také migrény.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Monika M.)

Prostředí hotelu bylo moc pěkné, hotel je prostorný, klidný a čistý. Každé ráno jsme na chodbě potkávali uklízečky. Kilometr od hotelu je Luhačovická přehrada, která lze procházkou obejít. Na druhou stranu vede cyklostezka až ke kolonádě a do centra Luhačovic. Jídlo bylo skvělé, každý si na snídani ze švédských stolů jistě vybere. Večeře formou výběru ze 3 jídel - také jsme si v pořádku vybrali. Jediné, co musím vytknout je vcelku neochotný a nepříjemný personál na recepci hotelu (nejspíš jsme vychytali špatnou směnu) a zelená voda v bazénu. Personál v kuchyni byl milý, komunikativní a ochotný.

Skvělé (Ludmila F.)

Hotel standard staršího typu, služby velmi dobré, ochotný, příjemný personál, procedury dobré, jen bazén by měl být teplejší, strava vynikající, snídaně bohatá na výběr formou bufetu, spokojenost.

Vynikající (Ladislav D.)

Byl jsem moc spokojen.