• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 6 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

  • Platba kartou je možná

Ozdravný pobyt v Piešťanech

Hotel Harmonia a Penzion Alegro najdete v příjemném prostředí na břehu přehrady Sĺňava, cca 2 000 m od Lázeňského ostrova. Při rezervaci si budete moct dle kapacit ze zařízení vybrat. V obou se můžete těšit na pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkónem s příjemným výhledem.

V restauraci vás čeká bohatý výběr z tradičních slovenských i mezinárodních pokrmů, ale také večery zaměřené na různé speciality.

K dispozici je i kulečník, společenská místnost s TV/SAT a zúčastnit se můžete i pravidelně pořádaných kulturních večerů. Pobavte se při dobré hudbě, tanci nebo si zazpívejte s muzikantem během Česko-Slovenského večera.

Profesionální léčebné procedury

Těšte se na rehabilitační centrum s dlouhou historií a množstvím spokojných zákazníků. Postará se zde o vás odborný personál, který vám rád doporučí vhodnou léčbu.

Oba dva hotely také zabezpečují každodenní kyvadlovou dopravu do Piešťan, odjezd je v 9:30 a 13:30 hodin, návrat ve 12:00 nebo 17:00 hodin. Cena transferu tam/zpět je 1 €/osoba.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marek L.)

Strava ako aj procedúra (súčasť pobytu) boli uspokojujúce.

Skvělé (František F.)

Personál hotelu příjemný a slušný, procedury dobré jen byly postupně zkracované oproti prezentované délce. Hotel odpovídá cenové relaci slušný průměr. Na recepci chybí mapka okolí, kterou jsme museli sehnat na informacích v městě kde jí dávají zdarma. Jídla dostatek, jen džus by měl být chlazený a ne teplý. Okolí hotelu neupravené.

Vynikající (Bedřich V.)

Ubytování bylo perfektní, pokoj a sociální zařízení čisté, uklízečka chodila každý den. Strava velmi chutná a v dostatečném množství, personál přívětivý a ochotný. Procedury dle objednání a kvalitně provedeny. Jediné mínus bylo, že do centra města bylo poměrně daleko, takže jsme využívali vlastní auto.