• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 6 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

  • Platba kartou je možná

Ozdravný pobyt v Piešťanech

Hotel Harmonia a Penzion Alegro najdete v příjemném prostředí na břehu přehrady Sĺňava, cca 2 000 m od Lázeňského ostrova. Při rezervaci si budete moct dle kapacit ze zařízení vybrat. V obou se můžete těšit na pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkónem s příjemným výhledem.

V restauraci vás čeká bohatý výběr z tradičních slovenských i mezinárodních pokrmů, ale také večery zaměřené na různé speciality.

K dispozici je i kulečník, společenská místnost s TV/SAT a zúčastnit se můžete i pravidelně pořádaných kulturních večerů. Pobavte se při dobré hudbě, tanci nebo si zazpívejte s muzikantem během Česko-Slovenského večera.

Profesionální léčebné procedury

Těšte se na rehabilitační centrum s dlouhou historií a množstvím spokojných zákazníků. Postará se zde o vás odborný personál, který vám rád doporučí vhodnou léčbu.

Oba dva hotely také zabezpečují každodenní kyvadlovou dopravu do Piešťan, odjezd je v 9:30 a 13:30 hodin, návrat ve 12:00 nebo 17:00 hodin. Cena transferu tam/zpět je 1 €/osoba.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jarmila G.)

Strava bola dobrá, wellness priemerný, bývalo sa nám dobre hotel bol čistý, personál ústretový.

Skvělé (Marek L.)

Strava ako aj procedúra (súčasť pobytu) boli uspokojujúce.

Skvělé (František F.)

Personál hotelu příjemný a slušný, procedury dobré jen byly postupně zkracované oproti prezentované délce. Hotel odpovídá cenové relaci slušný průměr. Na recepci chybí mapka okolí, kterou jsme museli sehnat na informacích v městě kde jí dávají zdarma. Jídla dostatek, jen džus by měl být chlazený a ne teplý. Okolí hotelu neupravené.