Hotel Harmonia *** a Hotel Alegro ***


Hotely stojí v klidné části Piešťan
 • Hotely stojí v klidné části Piešťan

  Hotely stojí v klidné části Piešťan

 • Užijte si skvělý wellness pobyt

  Užijte si skvělý wellness pobyt

 • Užijte si skvělý wellness pobyt

  Užijte si skvělý wellness pobyt

 • Těšte se na mnoho různých procedur

  Těšte se na mnoho různých procedur

 • Pokoje Hotelu Harmonia ***

  Pokoje Hotelu Harmonia ***

 • Pokoje Hotelu Alegro ***

  Pokoje Hotelu Alegro ***

 • Ochutnáte tradiční jídla i zajímavé mezinárodní recepty

  Ochutnáte tradiční jídla i zajímavé mezinárodní recepty

 • Děti se vyřádí v dětském koutku

  Děti se vyřádí v dětském koutku

 • Projděte se po lázeňské kolonádě

  Projděte se po lázeňské kolonádě

 • Navštivte nedalekou Bratislavu

  Navštivte nedalekou Bratislavu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1138

Kontaktní informace:

Hotel Harmonia *** a Hotel Alegr...
Odborárska 15
Piešťany-Banka, 921 01
Slovenská republika

Ozdravný pobyt v Piešťanech

Hotely Harmonia *** a Alegro *** najdete v příjemném prostředí na břehu přehrady Sĺňava, cca 2 000 m od pěší zóny a Lázeňského ostrova. Při rezervaci si budete moc vybrat, ve kterém z nich budete ubytováni. V obou se můžete těšit na pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkónem s příjemným výhledem.

V restauraci vás čeká bohatý výběr z tradičních slovenských i mezinárodních pokrmů, ale také večery zaměřené na různé speciality jako zabíjačkové dobroty nebo italskou gastronomii.

K dispozici je i společenská místnost a zúčastnit se můžete i pravidelně pořádaných kulturních akcí. Pobavte se při dobré hudbě, tanci nebo si zazpívejte s muzikantem během Slovenského večera.

Profesionální léčebné procedury

Těšte se na rehabilitační centrum s moderním vybavením a dlouhou historií. Postará se zde o vás lékař a odborný personál, který již pomohl stovkám klientů. 

Oba dva hotely také zabezpečují každodenní kyvadlovou dopravu do Piešťan, odjezd je ve 14:00 hodin, návrat v 17:30 hodin. Cena transferu tam/zpět je 1 €/osoba.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 697x
Užijte si skvělý wellness pobyt

Piešťany s procedurami a plnou penzí

prodáno 371x
Pobyt v hotelu Harmonia *** či Alegro *** si užijete

Piešťany s procedurami a polopenzí

prodáno 163x
Pobyt v hotelu Harmonia *** či Alegro *** si užijete

Piešťany s procedurami a polopenzí

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 175 recenzí
František Felenda

Personál hotelu příjemný a slušný, procedury dobré jen byly postupně zkracované oproti prezentované délce. Hotel odpovídá cenové relaci slušný průměr. Na recepci chybí mapka okolí, kterou jsme museli sehnat na informacích v městě kde jí dávají zdarma. Jídla dostatek, jen džus by měl být chlazený a ne teplý. Okolí hotelu neupravené.

Bedřich Vita

Ubytování bylo perfektní, pokoj a sociální zařízení čisté, uklízečka chodila každý den. Strava velmi chutná a v dostatečném množství, personál přívětivý a ochotný. Procedury dle objednání a kvalitně provedeny. Jediné mínus bylo, že do centra města bylo poměrně daleko, takže jsme využívali vlastní auto.

Jarmila Olexová

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, strava pestrá a chutná, procedury byly velmi přínosné (masáž, vířivka ve vaně, elektroléčba, oxygenoterapie, duotermie aj.), ulevily nám oběma od zdravotních problémů. Nejen personál hotelu, ale i lidé, se kterými jsme se setkávaly, včetně pracovníků Infocentra a dalších, byli velice milí a vstřícní, ochotní poradit. Velkou nevýhodou ovšem byla vzdálenost hotelu od stanice železnice. Chyběla místní doprava (byla sobota), použití taxíku bylo velmi drahé (za asi 5,5km vzdálenost - 7 Euro). Nakonec jsme se vydaly do hotelu pěšky. V okolí jsou známé hrady, Beckov, Čachtice, Trenčín, ale protože procedury jsme dostaly 3x v době oběda (12,30-13,30), nedal se stihnout vlak směr Nové Mesto n.Váhom v 13,58.

David Smelik

Ano, vše podle toho co jsme si objednali. Strava vynikající, prostředí a personál příjemné, už jsem si rezervovali další pobyt na příští rok.

Lubomir Galovič

Prostredie hotela je pekné zrekonštruované, zo službami sme spokojní aj s personálom, typ na výlet doporučujem Čachtický hrad.

Michal Maček

Celkom spokojnost, dobra strava, ale vsetky procedury v jeden den, nebolo mozne ich absolvovat.

Daniela Šutková

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Príjemné prostredie hotela, strava, personál, procedúry aj večerná zábava, to všetko v nás umocnilo pocit dobrého výberu našej dovolenky a zároveň predpokladu, že sa sem ešte vrátime.

Michaela Marcinová

Prostredie hotela je hrozné, zanedbané, neupravené. Na prechádzke sme ostali zhrození, že ešte aj také niečo existuje. Okolité liečebne či hotely zdevastované, hotové zrúcaniny. Ak ide o hotel Alegro, boli sme maximálne spokojní. Veľmi milí a ochotní personál. Za toto určite 5 hviezdičiek. Izby boli čisté a upravené, postele kvalitou na 1 s *. Strava výborná, veľmi chutná - až na tú kávu, ktorá za kávou ani len nevoňala. Ale kúpili sme si v bare a tá bola výborná. Wellness - všetko bolo v jeden deň, mohlo to byť rozdelené aj na 2 dni a trochu ochotnejší personál vo wellnes. Pobyt by som odporučila, len škoda, že všetko dookola hotela je v katastrofálnom stave.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK