Hotel Harmonia *** a Hotel Alegro ***


Hotely stojí v klidné části Piešťan
 • Hotely stojí v klidné části Piešťan

  Hotely stojí v klidné části Piešťan

 • Užijte si skvělý wellness pobyt

  Užijte si skvělý wellness pobyt

 • Užijte si skvělý wellness pobyt

  Užijte si skvělý wellness pobyt

 • Těšte se na mnoho různých procedur

  Těšte se na mnoho různých procedur

 • Pokoje Hotelu Harmonia ***

  Pokoje Hotelu Harmonia ***

 • Pokoje Hotelu Alegro ***

  Pokoje Hotelu Alegro ***

 • Ochutnáte tradiční jídla i zajímavé mezinárodní recepty

  Ochutnáte tradiční jídla i zajímavé mezinárodní recepty

 • Děti se vyřádí v dětském koutku

  Děti se vyřádí v dětském koutku

 • Projděte se po lázeňské kolonádě

  Projděte se po lázeňské kolonádě

 • Navštivte nedalekou Bratislavu

  Navštivte nedalekou Bratislavu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1139

Kontaktní informace:

Hotel Harmonia *** a Hotel Alegr...
Odborárska 15
Piešťany-Banka, 921 01
Slovenská republika

Ozdravný pobyt v Piešťanech

Hotely Harmonia *** a Alegro *** najdete v příjemném prostředí na břehu přehrady Sĺňava, cca 2 000 m od pěší zóny a Lázeňského ostrova. Při rezervaci si budete moc vybrat, ve kterém z nich budete ubytováni. V obou se můžete těšit na pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkónem s příjemným výhledem.

V restauraci vás čeká bohatý výběr z tradičních slovenských i mezinárodních pokrmů, ale také večery zaměřené na různé speciality jako zabíjačkové dobroty nebo italskou gastronomii.

K dispozici je i společenská místnost a zúčastnit se můžete i pravidelně pořádaných kulturních akcí. Pobavte se při dobré hudbě, tanci nebo si zazpívejte s muzikantem během Slovenského večera.

Profesionální léčebné procedury

Těšte se na rehabilitační centrum s moderním vybavením a dlouhou historií. Postará se zde o vás lékař a odborný personál, který již pomohl stovkám klientů. 

Oba dva hotely také zabezpečují každodenní kyvadlovou dopravu do Piešťan, odjezd je ve 14:00 hodin, návrat v 17:30 hodin. Cena transferu tam/zpět je 1 €/osoba.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 697x
Užijte si skvělý wellness pobyt

Piešťany s procedurami a plnou penzí

prodáno 371x
Pobyt v hotelu Harmonia *** či Alegro *** si užijete

Piešťany s procedurami a polopenzí

prodáno 163x
Pobyt v hotelu Harmonia *** či Alegro *** si užijete

Piešťany s procedurami a polopenzí

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 176 recenzí
Marek Lison

Strava ako aj procedúra (súčasť pobytu) boli uspokojujúce.

František Felenda

Personál hotelu příjemný a slušný, procedury dobré jen byly postupně zkracované oproti prezentované délce. Hotel odpovídá cenové relaci slušný průměr. Na recepci chybí mapka okolí, kterou jsme museli sehnat na informacích v městě kde jí dávají zdarma. Jídla dostatek, jen džus by měl být chlazený a ne teplý. Okolí hotelu neupravené.

Bedřich Vita

Ubytování bylo perfektní, pokoj a sociální zařízení čisté, uklízečka chodila každý den. Strava velmi chutná a v dostatečném množství, personál přívětivý a ochotný. Procedury dle objednání a kvalitně provedeny. Jediné mínus bylo, že do centra města bylo poměrně daleko, takže jsme využívali vlastní auto.

Jarmila Olexová

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, strava pestrá a chutná, procedury byly velmi přínosné (masáž, vířivka ve vaně, elektroléčba, oxygenoterapie, duotermie aj.), ulevily nám oběma od zdravotních problémů. Nejen personál hotelu, ale i lidé, se kterými jsme se setkávaly, včetně pracovníků Infocentra a dalších, byli velice milí a vstřícní, ochotní poradit. Velkou nevýhodou ovšem byla vzdálenost hotelu od stanice železnice. Chyběla místní doprava (byla sobota), použití taxíku bylo velmi drahé (za asi 5,5km vzdálenost - 7 Euro). Nakonec jsme se vydaly do hotelu pěšky. V okolí jsou známé hrady, Beckov, Čachtice, Trenčín, ale protože procedury jsme dostaly 3x v době oběda (12,30-13,30), nedal se stihnout vlak směr Nové Mesto n.Váhom v 13,58.

David Smelik

Ano, vše podle toho co jsme si objednali. Strava vynikající, prostředí a personál příjemné, už jsem si rezervovali další pobyt na příští rok.

Lubomir Galovič

Prostredie hotela je pekné zrekonštruované, zo službami sme spokojní aj s personálom, typ na výlet doporučujem Čachtický hrad.

Michal Maček

Celkom spokojnost, dobra strava, ale vsetky procedury v jeden den, nebolo mozne ich absolvovat.

Daniela Šutková

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Príjemné prostredie hotela, strava, personál, procedúry aj večerná zábava, to všetko v nás umocnilo pocit dobrého výberu našej dovolenky a zároveň predpokladu, že sa sem ešte vrátime.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK