• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:30 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/den

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinný alpský hotel s tradiční kuchyní

Budova rodinného Hotelu Gell *** se honosí dlouhou historií a pochází už ze 17. století. Hotel nabízí pokoje dvoulůžkové až čtyřlůžkové nebo apartmány. Všechny mají vlastní koupelnu a některé i balkon.

Stravování závisí na vaší volbě varianty (snídaně, polopenze nebo all inclusive). Snídaně jsou formou bufetu. Obědy obdržíte ve formě balíčku, večeře jsou čtyřchodové - na výběr budete mít i ze salátového baru. Zvolit navíc můžete i vegetariánskou variaci nebo menu pro děti.

V kuchyni vládne šéfkuchař prestižního vídeňského hotelu Sacher, takže máte gurmánský zážitek zaručen. Večer poseďte třeba se sklenicí vína v hotelovém salonku či baru.

Wellness a dětský koutek

Odpočiňte si v hotelovém wellness od všedních starostí a nechte se hýčkat. Wellness zahrnuje finskou saunu, infračervenou saunu nebo parní kabinu.

Za příplatek můžete nachytat bronz v soláriu nebo si užít uvolňující masáže. Zatímco budete relaxovat, vaše děti si budou hrát v dětském koutku, kde mohou mimo jiné pořádat i turnaje ve stolním fotbálku.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Robert K.)

Hotel u hlavní cesty vedoucí směrem Obertauern hned vedle čerpací stanice. Pokoj jsme měli na druhou stranu, takže nelze posoudit jak moc provoz omezuje noční klid. Při ubytování byla nabídnuta možnost výběru dvou typů pokojů, standard (přes Slevoking) nebo za příplatek 4Eura/os/den. Rozdíl nebyl nijak zásadní, pouze místo klíče byla karta od pokoje. Možná velikost pokojů byla o něco větší. V zásadě pro dvě noci to nemělo na změnu vliv. Večeře byly výborné a bylo to z místních produktů, naopak snídaně byla v evropském standardu bez sladkého pečiva ke kávě. Hotel je staršího data a veškerý pohyb na schodech, pokojích se v noci velmi rozléhá, postele bych doporučil vyměnit, jsou proležené a při otočení vržou. Wellness jsme nevyužili, nebyla nám ani tato možnost nabídnuta, majitel hovořil pouze německy a anglicky nechtěl komunikovat a ani se nesnažil, přístup byl velmi chladný. Měli jsme s sebou i kola (poměrně drahá) a na dotaz o uložení nás zavedl do garáže, která byla od rána do večera volně přístupná všem. Příroda v okolí je krásná, ostatně jako celé Alpy. Shrnutí je více podprůměrné....

Vynikající (Zdenka P.)

Nádherná příroda, výborné večeře.

Skvělé (Petr K.)

Okolí bylo krásné, hotel hezký, strava výborná, jediné nedostatky byly vrzající postele a zkosený strop na toaletě (byli jsme v podkroví), svítit jsme museli i přes den, protože 2 m od oken byl vysoký sráz porostlý křovím. Také na nás zapomněli s welcome drinkem.