Hotel Gejzír ***


Ubytováni budete v klidném hotelu Gejzír ***
 • Ubytováni budete v klidném hotelu Gejzír ***

  Ubytováni budete v klidném hotelu Gejzír ***

 • Součástí hotelu jsou i tenisové kurty

  Součástí hotelu jsou i tenisové kurty

 • Pokoje jsou pohodlně zařízeny

  Pokoje jsou pohodlně zařízeny

 • V hotelové restauraci vás čeká bohatá polopenze

  V hotelové restauraci vás čeká bohatá polopenze

 • Ráno se posilníte snídaní

  Ráno se posilníte snídaní

 • Dopřejte si odpočinek v sauně

  Dopřejte si odpočinek v sauně

 • Město vás nadchne architekturou i přírodou

  Město vás nadchne architekturou i přírodou

 • Vydejte se objevovat krásné Karlovy Vary

  Vydejte se objevovat krásné Karlovy Vary

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 112

Kontaktní informace:

Hotel Gejzír ***
Slovenská 2021/5a
Karlovy Vary, 36021
Česká republika

Hotel Gejzír vám poskytne ubytování v jedné z nejkrásnějších částí města, obklopen lázeňskými lesy a parky, uprostřed tenisového areálu se 14 tenisovými dvorci a s přilehlou tenisovou halou, kde je možné hrát i v zimní sezóně. V okolí 5 km jsou dokonce 4 golfová hřiště.

Ubytovaní budete v útulně zařízených pokojích s televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením.

Těšit se můžete na dobroty v hotelové restauraci, kde vás bude čekat bohatá polopenze. Kromě sportovních aktivit si v hotelu můžete dopřát za příplatek třeba saunu nebo na sobě zapracovat v posilovně. Je možné domluvit si i balneo procedury.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Hotel Gejzír ***

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 116x
Ubytováni budete v klidném hotelu Gejzír *** - 52%

Karlovy Vary s polopenzí a neomezenou kávou v klidném hotelu obklopeném lesy

Vydejte se poznávat krásy Karlových Varů do hotelu Gejzír *** v prostředí lázeňských lesů a parků. Ideální rodinná dovolená se širokou nabídkou aktivit. Těšit se můžete na bohatou polopenzi a neomezenou konzumaci kávy.

Načíst dalších 8 z 24 recenzí
Ladislav Hendrych

Personál dobrý, jídla málo a při chladném počasí se netopilo.

Jiří Míča

Hotel celkově ošuntělý, na pokoji nebylo možné sledovat jiné programy TV kromě ČT2 a nějaké německé stanice, strava průměrná, personál hotelu celkem OK - v souhrnu bych pobyt v tomto hotelu svým známým nedoporučil.

Vaclav Chada

vzhledem, ze hotel konci provoz31.9.2017 nic nefungovalo tak jak ma. Restaurace po vydani veceri koncila kolem 18.30 - 19.30hod. Tudis nebyla moznost posezeni. Na pokoji jsme meli pulku rolicky toal. papiru nic vice. V hotelu 3 *** musi byt mydlo a sampon. Kazdodenni uklid - nebyl ani 1x. O strave se ani nebudu zminovat. Hotel se bude bourat tudiz nic nedoporucuji.

Petr Šnajdr

Prostředí hotelu není třeba příliš komentovat, když je měsíc před uzavřením a likvidací. Na pokoji nesvítilo hlavní světlo, program v TV omezen na 1 ČT a dva německé, ulomený držák na sprchu ...... Spokojeni jsme s paní recepční, ochotná, usměvavá, snažila se vše napravit. Doporučili bychom výlety do lesa na houby, procházky, návštěvy vyhlídek, ale pouze s mapou nebo GPS :-)

vladimír fessl

Nabízet "klidný hotel" v místě kde je přímo před hotelem rozsáhlé staveniště s provozem těžké techniky od 7 hod. ráno je spíše klamavou reklamou než seriozní nabídkou. Nad rámec tohoto závažného problému je nutno zmínit i nedostatek stravovacích služeb (obsluha neuměla ani nerozuměla česky, neexistoval nápojový a jídelní lístek. Takže pokud se týká stavu smluveného ubytování- zklamání.

karin barbulakova

Okolí hotelu se zrovna upravovalo (stavba nového komplexu). Celkové prostředí Karlových Varů nádhera.

Mária Holečková

Veľká spokojnosť s ubytovaním, stravovaním. Wellness sme moc nevyužívali, venovali sme sa prehliadkam miest a kultúrnym pamiatkam. Masáž, ktorú sme si objednali, bola odvedená v Mar. Lázňach super. Všetko bolo tak, ako sme očakávali. Personál bol aj v K. Varoch aj v M. Lázňach ústretový, veľmi milý a ochotný. Veľká spokojnosť.

Eliška Hynková

Dobrý den, jelikož byl hotel před rekonstrukcí, tak to podle toho vypadalo. Kdybych to věděla včas, tak si to neobjednám. Nesvítila dvě světla. Funkční bylo jen v chodbě a jedna lampička u postele. Koberec byl špinavý a televize měla jen jeden program. Strava byla dobra a obsluha příjemná.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK