• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Zimní dovolená jen 100 m od vleku

V srdci CHKO Beskydy, přímo v rekreačním středisku Čertov (obec Lazy pod Makytou) najdete oblíbený hotel František. Okolí je ideální pro milovníky zimních sportů - najdete zde nespočet sjezdovek v různých ski areálech, tratí pro běžkaře a na své si přijdou i děti se sáňkami.

Těšte se na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením. V hotelové restauraci se podává strava formou polopenze. K dispozici je i kavárna, kam si můžete zajít na něco dobrého na zub.

Bazén a řada zábavných aktivit

Dále zde najdete vnitřní bazén, do kterého máte vstup v ceně balíčku. Nechybí ani úschovna lyží, společenská místnost, stolní tenis, fotbálek a televizní místnost s DVD přehrávačem, která je ideální k večernímu odpočinku po náročném dni plném sportovních aktivit.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Denis H.)

Nemám co vytknout, vše bylo dle popisu hotelu. Jídlo bez chyby. Rodina ve vedlejším pokoji byli vegetariáni a moc si pochvalovali kuchařku a domluvu s ní. My jsme byli ubytování celá rodina s 2-dětmi, přitom nejmladší má 9m a vše probíhalo hladce. Po domluvě s ochotným personálem jsme dostali větší pokoj. Rádi se sem příští zimu vrátíme.

Vynikající (Katarína ?.)

Hotel je už taký starší, ale čistý. Strava bola dobrá aj majiteľ veľmi ústretový, milý. Mali sme tam aj bazén ako bolo slúbené. Prostredie krásne. Spokojnosť.

Vynikající (Barbora B.)

Příjemní, vstřícní, ochotní zaměstnanci. Dobré jídlo. Pěkné, čisté ubytování. Vnitřní bazén je taky velkým plusem. Doporučuji pro rodiny s dětmi.