Hotel Fontána ***


Hotel Fontána leží jen 400 metrů od lázeňské kolonády
 • Hotel Fontána leží jen 400 metrů od lázeňské kolonády

  Hotel Fontána leží jen 400 metrů od lázeňské kolonády

 • Dopřejte si relaxaci na až 9 procedurách pro jednoho

  Dopřejte si relaxaci na až 9 procedurách pro jednoho

 • Pokoje jsou čísté a pohodlné

  Pokoje jsou čísté a pohodlné

 • Romantika na vás bude v pokoji přímo dýchat

  Romantika na vás bude v pokoji přímo dýchat

 • Čekají vás velké a prosvětlené pokoje

  Čekají vás velké a prosvětlené pokoje

 • Hotelová restaurace je na vysoké úrovni

  Hotelová restaurace je na vysoké úrovni

 • Těšte se na bohaté bufety

  Těšte se na bohaté bufety

 • Na večeřích i snídaních si pochutnáte

  Na večeřích i snídaních si pochutnáte

 • Interiéry hotelu

  Interiéry hotelu

 • Pohled na hotel

  Pohled na hotel

 • Krásné Mariánské Lázně

  Krásné Mariánské Lázně

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 176

Kontaktní informace:

Hotel Fontána ***
Ruská 20
Mariánské Lázně, 353 01
Česká republika

Hotel Fontána - dokonalý relaxační pobyt

Hotel Fontána *** najdete asi 400 metrů od lázeňské kolonády. Hotel nabízí příjemné ubytování v domě ve stylu první republiky a je ideální především pro ty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou a patřičně si odpočinout.

Každý pokoj má vlastní TV a sociální zařízení (WC, sprcha). Z některých pokojů je krásný výhled přímo na centrum města.

V hotelu dále najdete bar a restauraci, ve které si pochutnáte na české kuchyni.

Odpočinek během wellness procedur

Součástí balíčku jsou také wellness procedury (dle zvolené varianty). Všechny tyto procedury mají příznivé účinky na lidský organismus, a navíc se při nich báječně zrelaxujete.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 128x
Dopřejte si relaxaci na až 9 procedurách pro jednoho

Mariánské Lázně: relaxační pobyt až s 18 wellness procedurami a polopenzí

prodáno 8x
Dopřejte si relaxaci na až 9 procedurách pro jednoho

Mariánské Lázně: hotel Fontána *** až se 17 procedurami a polopenzí

Načíst dalších 8 z 16 recenzí
Jana Šadibolová

Vše bylo tak jak bylo popsáno, měli jsme se dobře.

Jitka VLENTOVA

Ubytování jsme měli moc dobré byli jsme spokojeni. S ubytováním byla spokojená i moje maminka a sestra. Wellness služby byly dobré, strava byla taky dobrá, moc nám chutnalo. Akorát se nám nelíbilo, že při večeři byli skleničky strašně špinavé. S personálem jsme potíže neměli uklízečky byly příjemné. Na jaře si chceme opět nějaký ten pobyt zopakovat.

Josef Rudolf

Exteriér hotelu před rekonstrukcí. Interiér odpovídal fotografiím. Personál průměrný. Ale co mě překvapilo bylo dokupování nápojů k večeři z automatu. Nejlepší z pobytu byly wellnes služby a okolí.

Marie Klimešová

Hotel samotný a jeho služby neodpovídají 3 hvězdám. Pokoj pěkný, ale za celý pobyt (4 dny) nikdo nepřišel uklidit, i přesto že mají psané úklid každý den. To by nás až tolik netrápilo. Největší tragédií shledaváme večeře. Snídaně byly super, kontinentální bufet, oceňuji pomazánky. Nicméně večeře zkazily celkový ráz z dovolené, ničí kvalitu hotelu a majitelka by měla zvážit výměnu personálu. Nad jejich kulinářským uměním zůstával rozum stát. Za prvé - k večeři nejsou žádné tekutiny. To by to byl takový problém dát vodu? Za druhé - na výběr 3-4 masová jídla, přesolené, přeslazené (tvrdí kamarádka a není jediná, jelikož více hostů si stěžovalo). Žádné ovoce, zelenina, saláty, nebo dezerty. Já jako vegetariánka jsem žádala o bezmasé jídlo. První večer nic, i když jsem psala v mailu, i když jsem znovu připomínala při příjezdu, nestihli se připravit. Když mi druhý den kuchařka přinesla suchou rýži s rajčetem a okurkou, neměla jsem slov. Když jsem ji další den požádala, aby připravila alespoň smažený sýr, přinesla mi plátek sýru ohřátý v mikrovlnce. Snaha vyjít zákazníkovi vstříc absolutně žádná, právě naopak. Tohle byl vyloženě výsměch zákazníkovi. Hotel silně nedoporučuji, alespoň ne do doby, než se změní personál kuchyně. Je to škoda, protože jinak bych hotel hodnotila kladně, wellness paráda, lokalita taky super.

Jarmila Gembarovičová

Prostredie hotela primerané cene, pobyt zodpovedal popisu, strava dobrá, personál hotelu ústretový, všetko čo bolo napísané na kupóne sme dostali.

Milena Dykastová

Prostředí hotelu odpovídalo ceně. wellness OK. Personál uspokojivý a snažili se. Jen strava horší. Káva k snídani nebyla.

Dagmar Kořínková

Spokojenost byla velmi dobrá. Očekávali jsme, a očekávání bylo naplněno.

Petr Přenosil

Hotel sice starší schodiště, výtah, balonové dveře atd., ale personál opravdu vstřícný. Obdrželi jsme vše co bylo v nabídce a ještě něco navíc jako pozornost od paní ředitelky. Strava na pět hvězdiček chutná a velký výběr pokud někdo píše něco jiného tak kecá. Jako výlety bych doporučil osada Kladská, pramen Smraďoch a pivovar Chodovar.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK