• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Dovolená uprostřed romantické přírody Bílých Karpat

Wellness hotel Filipov *** se nachází na úpatí Velké Javořiny na okraji CHKO Bílé Karpaty obklopen lesy, potoky a studánkami. Těšte se na odpočinek v nádherném prostředí, kde prožijete parádní sportovní i romantickou dovolenou.

Ubytováni budete v pokojích vybavených TV, přípojením na internet a vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také restauraci, která nabízí pestrý výběr kulinářských specialit a širokou nabídku vynikajících vín místní produkce. V hotelu je i salonek s krbem, kam se můžete uchýlit k odpočinku.

Oddech ve wellness centru

Vychutnejte si poklidnou atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neomezený vstup po celou dobu pobytu (otevřeno od 11:00 do 20:00 hodin). Načerpejte novou energii ve vířivce, vnitřním bazénu nebo finské sauně (denně od 17:00 do 20:00 hodin). Využívat můžete i prostory posilovny.

Hotel se pyšní i bohatou nabídkou masáží. Za příplatek tak můžete ulevit třeba svým zádům a zrelaxovat se po náročných dnech.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jitka ?.)

Hotel postarší, ale čistý, jídlo dobré, prostředí pěkné, ochotný personál, paní majitelka velice vstřícná, wellness čisté, připravené, spokojenost.

Vynikající (eva S.)

Prostředí hotelu je velmi hezký, útulný. Na pokoji bylo teplo jako v celém hotelu. Se stravou jsme byli taky spokojeni, jak z výběrem tak úpravou a chutí jídla. Personál hotelu byl velmi ochotný. Dalším návštěvníkům doporučuji návštěvu skanzenu ve Strážnici je to moc úchvatné místo. Obec Javorník leží v krásné krajině.

Standard (Alena K.)

Hotel je zastaralý, neudržovaný, stravování na velmi nízké úrovni. Hotel nabízí neomezené wellness, ale při větší obsazenosti je nedostačující kapacita (jedna menší vířivka, sauna pro tři osoby).