Hotel Eufória ***


V Hotelu Eufória *** vás čeká příjemná dovolena
 • V Hotelu Eufória *** vás čeká příjemná dovolena

  V Hotelu Eufória *** vás čeká příjemná dovolena

 • Pokoje hotelu jsou komfortně vybaveny

  Pokoje hotelu jsou komfortně vybaveny

 • Relaxujte v sauně

  Relaxujte v sauně

 • V ceně máte i vstup do vířivky

  V ceně máte i vstup do vířivky

 • Z restaurace je krásný výhled

  Z restaurace je krásný výhled

 • Vychutnejte si místní speciality

  Vychutnejte si místní speciality

 • Hotel Euforia *** jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel Euforia *** jsme pro vás osobně ověřili

 • Ideální zázemí pro letní dovolenou v Tatrách

  Ideální zázemí pro letní dovolenou v Tatrách

 • Užijte si scenérie při túrách

  Užijte si scenérie při túrách

 • Nevynechte procházku kolem Štrbského plesa

  Nevynechte procházku kolem Štrbského plesa

 • Krajina Vysokých Tater vás uchvátí

  Krajina Vysokých Tater vás uchvátí

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1275

Kontaktní informace:

Hotel Eufória ***
Nová Lesná 399
Nová Lesná, 059 86
Slovenská republika

Hotel poskytuje hostům ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, které překračují standard 3 hvězdiček. Každý moderně zařízený pokoj má samostatnou koupelnu s hydromasážní sprchou, sociální zařízení a televizor.

V hotelu se budete cítit příjemně nejen vy, ale také Vaše děti. Ke hraní mohou využít dětský koutek, X-Box i velkou zahradu.

Dospělí jistě ocení nabídku hotelového baru a restaurace, wellness centra se saunou, fitness, či si můžete zahrát tenis. Ochotný personál Vám rád poradí s plánováním výletů a turistických tras.

Hotel Eufória*** disponuje stylovou obloukovou a panoramatickou restaurací, kde je zajištěno stravování formou polopenze. Bohaté snídaňové bufetové stoly poskytují hostům široký sortiment, včetně zdravé či vegetariánské stravy.

Výbornou kávu, pivo, míchané nápoje a alkoholické i nealkoholické nápoje si můžete vychutnat spolu s výhledem na panorama Tater přímo ze zimní zahrady.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 377x
Hotel Euforia najdete v krásné přírodě Vysokých Tater

Vysoké Tatry s polopenzí a vířivkou

prodáno 316x
Hotel Euforia najdete v krásné přírodě Vysokých Tater

Vysoké Tatry s polopenzí a vířivkou

prodáno 121x
Moderní ubytování ve stylovém hotelu Eufória***

Vysoké Tatry s polopenzí + dítě zdarma

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 152 recenzí
Josef Mužík

Pobyt naprosto odpovídal popisu, nejkrásnější byl výhled od hotelu na Tatry.

Kateřina Kundrátová

Prostředí hotelu krásné, klidné. S ubytováním jsme byli spokojeni, personál nám vyšel vstříc a nabídnul větší pokoj. Jídlo bylo dostačující, velké porce, bylo chutné, i když žádný gurmánský zážitek se nekonal. Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na voucheru.

Pavla Jusková

Prostředí vyhovovalo, celková spokojenost, velmi příjemný obsluhující číšník Luboš, který nás překvapil svým chvílemi i zábavným přístupem k ubytovaným - je to "šoumen" a výborná strava kuchařky Heleny.

Jozef Kozár

Hotel odpovídal popisu, včetně interiéru. Snad jen některé části inventáře by zasloužily obměnit nebo opravit (rolety v oknech, sprchové hlavice). Personál hotelu je velice vstřícný a ochotný i nad rámec povinností se snahou vyhovět hostům. Strava prvotřídní až v "nadměrném" množství, navíc bezproblémová příprava jídel pro zdravotní omezení (bezlepková dieta). Dalším zákazníkům doporučuji vyzkoušet.

Lucie Matušková

Celková spokojenost, personál velice vstřícný, výborná domácí kuchyně, wellness i sauna nově vybavená, krásné prostředí, výhled na Tatry, paráda!

Ivo Hříbal

S pobytem v Hotelu Eufória jsme byli naprosto spokojeni. Všechny služby, které byly uvedeny v kupónu, jsme obdrželi. Z hotelu je úžasný výhled na Tatry. Personál byl ochotný a vstřícný, jídlo chutné, pokoje čisté. Jediné, co chybělo, byl výtah (bydleli jsme ve 2. patře).

Iva Krahulcová

Z pobytu jsme byli velmi zklamaní až znechucení. Strava-polopenze formou servírovaného menu byla otřesná, na úrovni podprůměrné závodní jídelny. Jídlo nebylo dobré. Přílohy u večeře byly studené. Když jsme na to upozornila číšníka tak nám nabídl ohřátí v mikrovlnce.?! Druhý den ale byla příloha opět studená :-( !!! Opakovaně jsme u snídaně žádali o med a citron. Točené pivo smrdělo. U snídaně místo džusu byl sirup a o čaj jsme málem museli prosit. Nemluvím ani o naředěném medu a naředěném kečupu :-(. Ubytování bylo také nepříjemné. Pokoj byl sice prostorný, ale okno bylo v rohu a hned u něj byla umístěna klimatizace z kuchyně, takže nás pravidelně mezi 4:00-5:00 budilo hlučné hučení klimatizace a pokoj byl díky umístění okna v rohu velmi tmavý. Koupelna společná s toaletou byla bez okna a nechutně to v ní zapáchalo. Do pokoje nebyly z předsíně dveře, takže koupelnový zápach z toalety se volně šířil až do pokoje. Jediné za co můžu dát jednu hvězdičku byla vířivka a sauna, která byla velmi příjemná. Recepční byla celkem milá ale číšník byl "divný" a celková atmosféra po personální stránce nepůsobila přívětivě a vstřícně.

Tereza Waloszková

Strava dobrá, personál vstřícný.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK