• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v elegantním hotelu hned naproti Hévízu

Komfortní Hotel Erzsébet *** se nachází přímo naproti vstupu do termálních lázní. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, rádiem, telefonem, trezorem a minibarem. V hotelu najdete i podzemní parkoviště.

Hotelová restaurace nabízí výbornou maďarskou kuchyni i mezinárodní speciality, stejně jako nabídku pro vegetariány. Oblast Hévízu nadchne především milovníky vína a vinné turistiky. Město je totiž známé nejen díky termálním vodám, ale také jako vinařská oblast.


Parádní relaxace ve wellness

Nechte se hýčkat v moderním wellness centru s vířivkou, finskou saunou, infra saunou, párou a pohodlnými lehátky. Dopřejte si odpočinek a načerpejte síly do dalšího dne. Na místě jsou k dispozici také různé kosmetické a léčebné kúry.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eleonora K.)

Vsetko bolo fajn, hotel dostacujuci, personal dobry.

Dobré (Ondřej E.)

Hotel jsme navštívili již podruhé, má výbornou polohu. Pokoje jsou prostorné s dostatkem úložného prostoru. Wellness je malý a vetšina vybavení byla v opravě nebo nefungovala. Personál restaurace není příliš vřelý, ale recepce v pořádku. V současné době se opravují chodníky a silnice v okolí hotelu a příjezd na parkoviště je trochu složitější. Jídlo v pořádku, jen mi chyběly maďarské speciality :-).

Dobré (Jaromír P.)

Obdržel jsem vše co bylo na kuponu, bohužel ložnice měla rozdělëné postele, které nadměrně vrzaly při každém pohybu. Co se týče ochoty personálu, recepce na velmi dobré úrovni, číšníci a servírky na podprůměrné úrovni. Snídaně formou bufetu, lepší průměr, večeře nevyhovující (dle jídelního lístku zelenina dělaná na páře, byla pouze mražená ne čerstvá a byla vařená), celkově večeře mi nechutnaly.