• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Wellness dovolená v NP Pieniny

Vydejte se na dovolenou do okouzlujícího regionu Zamaguria. Hotel ELAND *** najdete ve Spišské Staré Vsi na hranici Pieninského národního parku a přírodní rezervace Prielom Dunajca.

Hosté budou ubytovaní v moderně zařízených pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením. Z každého pokoje je navíc i krásný výhled do širokého okolí.

V restauraci penzionu si pochutnáte jak na slovenských, tak i mezinárodních dobrotách. Takže ať už patříte mezi milovníky halušek, těstovin či pizzy, rozhodně si přijdete na své.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marek K.)

Prostredie hotela bolo podľa spokojnosť personál ústretový, ochotný a veľmi milý. Strava výborná, wellness na úrovni ako aj doplnkové služby.

Vynikající (Brita E.)

Hotel leží v krásnom prostredí prírody, vybavenie hotela, izieb, ako aj stravovacích priestorov na veľmi dobrej úrovni, čisté. Personál ústretový a na profesionálnej úrovni. Strava rôznorodá a v dostatočnom výbere. Vitálny svet - bazény, sauny a podávané procedúry ako aj podávané čaje veľmi spríjemňovali pobyt. Hotel Eland pre svoje klady a prostredie rady ešte navštívime.

Vynikající (Irena B.)

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, kuchyní i procedurami. Personál velice vstřícný a můžeme jen doporučit.