Hotel Daisy Superior ***


Hotel jsme pro vás osobně ověřili
 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

 • Hlavní náměstí v Krakově patří k nejkrásnějším v celé Evropě

  Hlavní náměstí v Krakově patří k nejkrásnějším v celé Evropě

 • Ubytování nabízí hotel ve stylově zařízených pokojích

  Ubytování nabízí hotel ve stylově zařízených pokojích

 • Pokoje jako v pohádce Vám zaručí perfektní odpočinek

  Pokoje jako v pohádce Vám zaručí perfektní odpočinek

 • V bazénu můžete relaxovat podle libosti

  V bazénu můžete relaxovat podle libosti

 • V bazénu můžete relaxovat podle libosti

  V bazénu můžete relaxovat podle libosti

 • Sauna v hotelu Daisy Superior*** je ideální pro relax

  Sauna v hotelu Daisy Superior*** je ideální pro relax

 • V ceně balíčku máte také slevu na koupání ve vířivce

  V ceně balíčku máte také slevu na koupání ve vířivce

 • V Krakově se snoubí historie s moderní architekturou

  V Krakově se snoubí historie s moderní architekturou

 • Procházka nočním Krakovem vás okouzlí

  Procházka nočním Krakovem vás okouzlí

 • V Krakově najdete největší polský aquapark

  V Krakově najdete největší polský aquapark

 • V Krakově najdete největší polský aquapark

  V Krakově najdete největší polský aquapark

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1311

Kontaktní informace:

Hotel Daisy Superior ***
Morelowa 26A
Kraków, 30-222
Polsko

Hotel Daisy Superior *** se nachází v klidné a vyhlášené části města, jen 15 minut jízdy autobusem do historického centra (zastávka je cca 7 min. od hotelu). 

V pokojích vedle standardního vybavení najdete pohodlné a široké postele, LCD TV a celkovou atmosféru dotváří také stylový nábytek v zámeckém stylu. Odpočinkovou dovolenou v přírodě vám zpříjemní blízký park Decjusza, les Wolski a řeka Rudawa.

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 45 recenzí
Iveta Pechová

S pobytom sme boli veľmi spokojní, je to príjemný hotelík s veľmi ústretovým a ochotným personálom. Vysvetlili, poradili. Raňajky boli výberom veľmi pestré, doslova sme si pochutili. V prípade zlého počasia, sa v hoteli nenudíte, majú v ponuke okrem klasických vecí ako je biliard, stolný tenis, bazén, saunu, vírivku, dokonca kryté korčuľovanie. Prekvapilo ma, že súčasťou hotela je taký veľký bazén. Niekto tu kedysi napísal, že majú preležané matrace atď.....no ja som sa vyspala skvele. Pobyt bol fajn, s hotelom sme boli nadmieru spokojní. Odporúčame.

Barbora Olšovská

Velmi příjemný a milý personál, pokoj čistý, uklizený. V hotelu chybí restaurace, je však v okolí.

Luděk Cingálek

Vše v pořádku kromě sauny, kde maximální teplota byla 65 stupňů. Jinak co se týká ubytování a snídaně, vše OK.

Katarína Maslaňáková

Prostredie hotela bolo veľmi príjemné, pretože hotel je postavený v tichom, kľudnom mieste. So službami sme boli nadmieru spokojní, takisto ako s personálom.

Vladimír Chamrad

Vybaveni hotelu pěkné, vše bylo v pořádku, navštívit historické centrum, projet se v nádherným kočárem, navštívit hrad Wawel a Zoo.

Zdeněk Wolf

Darovali jsme jako svatební cestu synovi se snachou, vrátili se nadšeni, služby bez závad, na základě jejich zkušenosti chci absolvovat osobně s manželkou.

Kateřina Reová

Nejhorší pobyt na jakém jsme kdy byli. Nepříjemná recepční, kterou obtěžovalo snad všechno. Hned první den večer netekla voda, což se nám ani neobtěžoval někdo oznámit. Takže jsme se nemohli ani umýt, ani spláchnout WC apod. Voda šla až druhý den ráno. Měli jsme snídaně, místo másla margarín podobný naší Heře. K pití nebyl ani džus, jen voda, která měla být s citronem, ale vůbec se to nedalo pít. Místo čerstvé zeleniny podávali zavařené okurky. Ovoce jsme za ty dva dny vůbec neviděli. Co se týče bazénu a sauny, to využil jen manžel, v bazénu bylo kluzké lepkavé dno a v sauně nefungoval teploměr a byla prasklá deska. Šla jsem s dětmi hrát stolní tenis, do velkého stanu plného pavučin, stoly na tenis plné prachu. Hotel nabízí wi-fi, ale zapomíná dodat, že nefunguje ve všech pokojích. Takže za nás absolutní nespokojenost a tento "hotel" již nikdy více.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na náš hotel. Omlouváme se za problém s vodou, avšak chyba nebyla na straně našeho hotelu ale s vodovodem na ulici, na které se nacházíme. Více než 100 budov v blízkém okolí bylo bez dodávky vody po dobu několika hodin. Oficiální městské vozidlo přijelo před hotel s megafonem a oznámili, že problém je na ulici Morelowa a voda bude po dobu několika hodin uzavřena. Po oznámení této informace naše recepční vystavila na stůl recepce oznámení, že do půlnoci bude hotel bez vody. Omlouváme se, pokud Vám připadalo, že byla kolegyně nepříjemná - nicméně již v hotelu nepracuje. Pracovala u nás velice krátkou dobu. V hotelu nenabízíme margarín, nýbrž máslo. Zákazník si také může prohlédnout snídaňovou nabídku ještě před nástupem do hotelu na našem webu, kde jsou uvedeny i fotografie. Na pití nabzíme kávu, čaj, vodu, mléko, džus, colu a víno - avšak za příplatek. Na snídani servírujeme vajíčka na dva způsoby, párky, dva odlišné druhy sýra, šunku, rajčata, okurky, máslo, tavený sýr, mléko a tři odlišné druhy lupínků. Také koláč, bílá a tmavý chléb + zeleninový salát. Tenisový stůl se nachází pod stanem a omlouváme se, pokud byl od pavučin. Stačilo se ozvat na recepci a během půl minuty bychom tuto nepříjemnost napravili. Routery se u nás nachází na každém patře a v každém pokoji by mělo být silné internetové připojení. S pozdravem, Hotel Daisy* & Hotel Daisy Superior***

Mária Melišová

Hotel zodpovedal popisu len bez navigácie by bolo veľmi obtiažne ho nájsť. Strava bola na dobrej úrovni aj personál bol ústretový.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím