Hotel Daisy Superior ***


Hotel jsme pro vás osobně ověřili
 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

 • Hlavní náměstí v Krakově patří k nejkrásnějším v celé Evropě

  Hlavní náměstí v Krakově patří k nejkrásnějším v celé Evropě

 • Ubytování nabízí hotel ve stylově zařízených pokojích

  Ubytování nabízí hotel ve stylově zařízených pokojích

 • Pokoje jako v pohádce Vám zaručí perfektní odpočinek

  Pokoje jako v pohádce Vám zaručí perfektní odpočinek

 • V bazénu můžete relaxovat podle libosti

  V bazénu můžete relaxovat podle libosti

 • V bazénu můžete relaxovat podle libosti

  V bazénu můžete relaxovat podle libosti

 • Sauna v hotelu Daisy Superior*** je ideální pro relax

  Sauna v hotelu Daisy Superior*** je ideální pro relax

 • Těšte se na skvělé snídaně

  Těšte se na skvělé snídaně

 • Zahrát si můžete třeba kulečník

  Zahrát si můžete třeba kulečník

 • Procházka nočním Krakovem vás okouzlí

  Procházka nočním Krakovem vás okouzlí

 • V Krakově najdete největší polský aquapark

  V Krakově najdete největší polský aquapark

 • V Krakově najdete největší polský aquapark

  V Krakově najdete největší polský aquapark

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1368

Kontaktní informace:

Hotel Daisy Superior ***
Morelowa 26A
Kraków, 30-222
Polsko

Romantický pobyt na zámku u centra Krakova

Hotel Daisy Superior *** se nachází v klidné a vyhlášené části města, jen 15 minut jízdy autobusem do historického centra (zastávka je cca 7 min. od hotelu). 

V pokojích vedle standardního vybavení najdete pohodlné a široké postele, LCD TV a celkovou atmosféru dotváří také stylový nábytek v zámeckém stylu. Odpočinkovou dovolenou v přírodě vám zpříjemní blízký park Decjusza, les Wolski a řeka Rudawa.

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 57 recenzí
Lucia Giertlová

Všetko bolo v poriadku, veľmi ochotný a milý personál, raňajky boli chutné. Ohľadne výletov odporúčam kúpiť lístky vopred cez internet a však z časovou rezervou, z dôvodu kolón. Objednávkou si ušetríte čas, ktorý by ste museli stráviť čakaním v radoch. Oswiencim aj Wieliczka - cca 1,5 hodiny. Pozor bane Wieliczka sa dajú rezervovať iba 3 dni vopred.

Ondřej Steinke

Snídaně bych rozšířil o čerstvé ovoce jinak odpovídá požadavkům. Na matracích byly ohromné skvrny. Záclona byla roztrhlá. Celkový vzhled hotelu působil zanedbaně. Špatná příjezdová cesta pro automobily. Poměrně daleko od centra Krakova. Jinak Krakov je krásné město, které stojí za to navštívit.

Darina Lesníková

Personál na recepci byl vstřícný, milý. Služby navíc jsme téměř nečerpali, protože jsme pobyt využili výhradně jako turistický. Na hotelu jsme pouze přespali.

Anna Vašutová

Hotel bol pomerne ďaleko od zastávky. Pre starších, menej mobilných, to môže byť problém. Bol to hotel s *, nie s ***. Personál bol ochotný. So službami sme boli spokojní. Mali sme prekrásne počasie, preto sme väčšinu času trávili mimo hotela. Zaplávať si večer v bazéne bolo veľmi príjemné. Cena bola primeraná poskytnutým službám, hotel odporúčam.

Martin Peša

Hotel na slušné úrovni, poněkud stranou centra, ale to jsme věděli. Chyběla mi trochu restaurace přímo v hotelu, ale byla dostupná v okolí. Doprava do centra rychlá a spoje časté. Líbila se mi možnost nakupovat jízdenky z automatu přímo v autobuse. A samotný Krakov je prostě nádherný.

Iveta Pechová

S pobytom sme boli veľmi spokojní, je to príjemný hotelík s veľmi ústretovým a ochotným personálom. Vysvetlili, poradili. Raňajky boli výberom veľmi pestré, doslova sme si pochutili. V prípade zlého počasia, sa v hoteli nenudíte, majú v ponuke okrem klasických vecí ako je biliard, stolný tenis, bazén, saunu, vírivku, dokonca kryté korčuľovanie. Prekvapilo ma, že súčasťou hotela je taký veľký bazén. Niekto tu kedysi napísal, že majú preležané matrace atď.....no ja som sa vyspala skvele. Pobyt bol fajn, s hotelom sme boli nadmieru spokojní. Odporúčame.

Barbora Olšovská

Velmi příjemný a milý personál, pokoj čistý, uklizený. V hotelu chybí restaurace, je však v okolí.

Anna Ráztokayová

Z celého ubytování jídlo bylo vše OK. Personál byl milý. Čistota na nízké úrovní, ve sprchovacím koutu plíseň, koberce pamatují již hodně hostů, matrace rovněž špinavá. Nábytek vyžitý, oprýskaný. Hotel mimo Krakow, očekáváte klid, ale místní kluziště - úprava ledové plochy do pozdních nočních hodin Vám nedá spát. Určitě již se tento hotel nenavštívíme. Do Krakowa - centra dojedete autobusem, ovšem cca 15 min chůze do první zastávky, rozumnější je dojet Taxi, cena + - 20 - 25 zlotých. Sám starý Krakow je skvost a proto doporučujeme jeho návštěvu.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK