• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček po dohodě s hotelem

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v hotelu kousek od centra Budapešti

Kde v Budapešti strávit parádní dovolenou nedaleko centra, lázní a krásných památek? Přece v hotelu Császár ***, který leží hned u známého Markétina mostu, sídla parlamentu a Rybářské bašty.

Hotel byl postaven již roku 1850 a býval klášterem, takže přímo dýchá historií. Ubytováni budete v příjemných a moderně zařízených pokojích s klimatizací, TV a WiFi.


Zákazníci Slevokingu oceňují velmi příjemný a milý personál hotelu.


Těšte se na bohaté snídaně přímo v hotelu a ochutnejte také místní speciality či lahodné maďarské víno v nedalekých restauracích.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivo F.)

Hotel je v prostředí tréninkového plaveckého centra a recepce mluví pouze maďarsky a anglicky. Příjemná je poloha na straně Budy asi 10 minut tramvají od nádraží Nyugati 6,30 hodin z Prahy. Městská doprava pro osoby starší 65 let je v Budapešti zdarma. Státní a městská muzea od 70 let rovněž. V okolí jsou staré turecké lázně Veli Bej.

Skvělé (Valeria M.)

Všetko bolo v poriadku, výborná cena neďaleko centra.

Vynikající (Daniel F.)

Parkování přímo před hotelem; tramvajová zastávka cca 20 m od hotelu a metro cca 500m; personál ochotný a umí poradit; snídaně formou bufetu (studená jídla); bazény otevřeny denně od 6:00 do 18:00.