• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodová dovolená nedaleko zámku

Hotel Belaria Resort *** leží nedaleko pohádkového zámku Hradec nad Moravicí. Ponořte se do absolutního klidu a pohody a odpočiňte si v hotelu obklopeném přírodou, zámeckými loukami a lesy. V roce 2016 prošel hotel kompletní rekonstrukcí, takže se můžete těšit na moderní interiér.

Ubytování budete ve dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybavený malou lednicí. V hotelu jsou k zapůjčení společenské hry, což je pro rodinnou dovolenou ideální. Děti jistě uvítají zábavnou dětskou hernu.

Ochutnejte sezonní speciality místní kuchyně

V ceně balíčku je samozřejmě také standardní polopenze. Ochutnejte místní speciality připravené z těch nejkvalitnějších surovin. Restaurace se hlásí k podnikům, které jsou tzv. „baby friendly", umožňuje tedy maminkám pohodové posezení se svými malými dětmi v příjemné atmosféře.

Relax ve wellness

Součástí hotelového areálu je nově vybudované špičkové wellness centrum. Právě zde si užijete své zasloužené chvíle oddychu. Hýčkejte své tělo ve venkovním bezénu, saunovém světě s finskou a infra-solnou saunou nebo během masáží. Relaxujte také v bublinkách místní vířivky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana M.)

Maximální spokojenost! Byl to již náš druhý pobyt a brzy se opět vrátíme.

Vynikající (Irena S.)

Velmi pěkné prostředí, ubytování čisté, personál příjemný, jen sauny by mohly být o víkendu dříve zapnuté.

Skvělé (Martina W.)

Prostředí hotelu je opravdu krásné, krátkou procházkou jsem došli na zámek a pak na oběd do restaurace SPORT. Voda v bazénu by mohla být teplejší, vířivka OK (chystají se další dvě). Snídaně a večeře v pohodě - možná by se mohlo zlepšit rychlejší doplňování snídaní.