Hotel Bax se nachází v klidné lokalitě Znojma
 • Hotel Bax se nachází v klidné lokalitě Znojma

  Hotel Bax se nachází v klidné lokalitě Znojma

 • Užijte si vinařský pobyt

  Užijte si vinařský pobyt

 • Pokoje jsou pohodlně vybavené

  Pokoje jsou pohodlně vybavené

 • Pokoje jsou pohodlně vybavené

  Pokoje jsou pohodlně vybavené

 • Pokoje jsou příjemně vybaveny

  Pokoje jsou příjemně vybaveny

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Za zvýhodněnou cenu máte i degustaci

  Za zvýhodněnou cenu máte i degustaci

 • Znojmo je město plné historie

  Znojmo je město plné historie

 • Zajeďte do nedalekých termálních lázní Laa an der Thaya

  Zajeďte do nedalekých termálních lázní Laa an der Thaya

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 165

Kontaktní informace:

Hotel Bax ***
Oblekovice 68
Znojmo, 669 02
Česká republika

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** se nachází v klidné lokalitě Znojma a nabízí tak příjemný odpočinek v této vinařské oblasti. Díky tomu, že hotel leží kousek od hranic, si můžete užít spoustu zajímavostí na rakouské straně. Zajeďte si například do termálních lázní!

Hotel Bax disponuje moderně vybavenými nekuřáckými pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. V místní restauraci si kromě kvalitního jídla užijete i sklenku dobrého vína.

Karel Repka

Nebyl slibovaný přivítací drink, průvodce po cyklostezkách, jídlo ohřáté v mikrovlnce.

Barbora Sládková

No kde začít. První dojem z exteriéru hotelu nebyl vůbec příjemný. Celá zeď porostlá břečťanem a cedule hotelu vypadala, jak kdyby tam stále od nepaměti. Po vstupu dovnitř jsme volali na telefonní číslo, které bylo napsané na recepci a přišla za námi paní, která nás ubytovala. Dostali jsme jen strohé informace a pokud bychom se na zbytek nezeptali, tak nic nevíme. Dostali jsme klíče k pokoji číslo pět, který se nacházel v prvním patře. Když jsme viděli chodbu, která vedla k pokojům, tak jsme zůstaly zlehka v šoku. Na podlaze koberec, který byl dost starý a neskutečně flekatý. Po vstupu do pokoje nás čekala předsíň se vstupem do pokoje a koupelny. Koupelna byla docela čistá. No a v pokoji nás čekala postel s prostěradlem, které vypadalo vyprané, ale bylo děravé a na několika místech i špinavé. Pokoj v barvě fialové by nebyla žádná hrůza, ale fleky co byly na stěnách (raději nechci vědět od čeho) nebyly zrovna moc příjemné. Největší překvapení nás čekalo večer po desáté hodině, kdy se nám do pokoje snažil někdo dostat pomocí druhého klíče. Po otevření dveří s otázkou "co se děje" se dva muži cizí národnosti dožadovali ubytování v našem pokoji. Dokonce měli klíče od našeho pokoje. Odkázali jsme je ať si jdou zavolat na číslo co je na recepci. Druhý den ráno jsme čekali, nějakou reakci k situaci co nastala, která přišla, až po mém dotazu co to mělo být? Paní se nám omlouvala, že došlo k omylu a dotyční už tu nemají co dělat, měli ubytování jen do pátku. Paní nám řekla, že sama neví co má dělat, že nemá klíče od těch pánů. Což se nám nelíbilo, protože jsme měli v plánu nechat si věci na pokoji a jít na celý den z hotelu. Abych se dál nerozepisovala, tak to shrnu. Ubytování v bývalém "nočním klubu", do kterého majitel neinvestoval snad ani korunu je katastrofa. O drink na uvítání jsme si museli říci, jinak jsme ho ani nedostaly. Jídlo a obsluha v jídelně nebyla nejhorší.

Lada Sodomková

Netušil jsem že budu ubytován v bývalém bordelu. Obsluha byla vstřícná, jídlo dobré, podkrovní pokoj bez ventilátoru - hrozné vedro, hlučno ze zahradního sezení. Restaurace se zavírá ihned po večeřích. Na závěr dostanete láhev vína - ve vinařském městě Znojmo, které pochází z Maďarska a je jedním nejlevnějším na trhu. Vím že se sem rozhodně nevrátím.

Karel Kvasnak

Velmi spokojeni. Vše super.

Jana Čermáková

Prostředí hotelu něco hrozného, jako kdyby se tu zastavil čas asi tak v r. 1990. Vše zastaralé, ale hlavně to nesnesitelné vedro. V restauraci nejdou otevřít okna (strašně vysoko umístěné), v letním období žádné ventilátory, v noci se nedalo spát. Neobdrželi jsem při příjezdu welcome drink, co bylo uvedeno na voucheru. Ta sleva do italské restaurace, tak ta je vzdálena od hotelu cca 3,5 km, takže pěšky se to nedá jít. V tomto hotelu se nevaří, ale smaží ve fritéze!

Jiří Bauer

Hotel, starý, zašlý, koberce staré, koupelka nevyhovující, zápach po použití WC, odkapávací miska pod odpadní rourou, z WC, žádná polička, žádný věšák, žádný stolek, hrůza a děs.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, je nám velmi líto, pokud jste nebyli spokojeni s vybavením hotelu. Vše však odpovídá hygienickým požadavkům i normám a také popisu a fotografiím na stránkách .. Děkujeme S přáním hezkého dne Jana Doležalová Hotel BAX***

Jana Žídková

Hotel byl na klidném místě, pokoj sice malý, ale byl čistý a uklízený. Bohužel, to co bylo nabízené v ceně balíčku nám nabídnuto nebylo, /např. 10% slevu na vstupenky do rakouských termálních lázní Laa ani zvýhodněnou cenu 390,- Kč/ osoba na ochutnávku a neomezenou konzumaci vín s občerstvením ve vinném sklípku/. Lahev vína jsme sice při odjezdu dostali, ale slibované kvalitní víno Znovín Znojmo to nebylo. Personál hotelu byl milý a příjemný. Celkově město Znojmo je velmi krásné /jak historické centrum, tak znojemské podzemí. Dále je možné navštívit Muzeum motorismu nebo malovaný sklípek v Šatově. V Rakousku město Retz, kde je hezké náměstí a na vršku větrný mlýn. Nedaleko je i hrad Hardegg. Za vidění stojí i zámek Vranov nad Dyjí nebo hrad Bítov.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, velmi děkujeme za Váš komentář a jsme velmi rádi že se Vám ve Znojmě líbilo. Jen mě zaráží že by Vám někdo odmítl poskytnout zvýhodněnou vstupenku do Therme Laa nebo návštěvu ve vinném sklípku. Zvýhodněné vstupenky je možné běžně zakoupit u obsluhy hotelu. Rezervaci ve vinném sklípku doporučujeme objednat předem, neboť během pobytu již může být kapacita plně obsazena .. Děkujeme a budeme se těšit třeba zase někdy příště na Vaši návštěvu S přáním hezkého dne Jana Doležalová Hotel BAX*** Oblekovice 68 671 81 Znojmo +420 603/ 427556 http://hotelbax.webnode.cz/

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK