• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Relaxace v Hajdúszboszló

Kde jinde nechat pečovat o své zdraví než v lázních, které nemají konkurenci - v oblíbeném maďarském městě Hajdúszboszló. Hotel Barátság ***+ vám nabízí ubytování v komfortních barevně sladěných pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkónem, TV, telefonem, malou lednicí, sejfem a WiFi.


Určitě uvítáte klidnou atmosféru hotelu a možné služby lékařů, kteří dělají z tohoto pobytu také vynikající dárek pro rodiče či prarodiče.


Wellness, široká nabídka procedur i večerní zábavy

Součástí hotelu je wellness centrum, kde najdete několik vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou a zážitkovými prvky, plavecký bazén, bazén pro děti, vířivku, bublinkovou lázeň, saunu, infrasaunu, parní a Kneippovu lázeň.

Posedět u kávy můžete v baru Tiffany. Třikrát týdně zde večer hraje živá hudba. V U-Pub si můžete zahrát bowling nebo billiard.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Luboš B.)

Není co vytknout. Vše odpovídalo popisu. Bohaty výběr jídel, super odlehčené obědy. Živá hudba při večeři. Super venkovní bazén a termální bazénky. Na recepci se domluvíte i slovensky. Doporučuji.

Vynikající (Lukáš P.)

Všetko bolo tak, ako v popise, strava, wellness úplne v pohode, personál ochotný, samozrejme troška rečová bariéra, ale doporučujem!

Vynikající (Stanislava K.)

Všetko bolo super. Krásne prostredie, čistý hotel, wellness, chutná plná penzia.