• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel na břehu jezera vás potěší svojí wellness zónou, kam máte neomezený vstup. Čeká vás tu 15 m dlouhý plavecký bazén s dvojitou fontánovou sprchou a perličkovým koupelem. Hned vedle naleznete i vířivku. Samozřejmostí je také finská sauna a infra kabina, ve kterých si zregenerujete tělo i mysl. Nebo se můžete svěřit do rukou profesionálních masérů, kteří jsou vám v hotelu také k dispozici. Aktivní návštěvníky jistě potěší i zdejší fitness centrum.

Ubytování budete v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením a nádherný výhled na jezero. K nadstandardním pokojům patří i balkón. Těšit se můžete i na hotelovou restauraci, která servíruje domácí maďarskou i světovou kuchyni. Restaurace se pyšní i velkoryse řešenou terasou s výhledem přímo na jezero.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Petr A.)

Prostředí hotelu a čistota byli v pořádku. Mladší část personálu se velice snažila o komunikaci i přes neznalost řeči. Velice nespokojeni jsme byli s personálem obsluhy wellness. Po celodenním výletě do Budapešti jsme se těšili na odpočinek v bazénu a vířivce, ale bohužel obsluha skončila o hodinu dříve než bylo dohodnuto a to samé se stalo i druhý den. Takže wellnes žádný.

Skvělé (Marie N.)

Hotel starší, ale uklizený, personál příjemný. Jídlo chutné, jen jsme se trochu potýkali s maďarštinou, protože jídelní lístek nebyl v jiném jazyce a ani personál příliš angličtinu ani němčinu neovládal. Ale byli ochotní a snažili se překládat rukama, nohama. Příjemná byla návštěva místního tržiště - v neděli ráno. Výborná je i blízkost Budapešti, která je velmi pěkná a rozhodně stojí za výlet.

Skvělé (Juraj S.)

Pekné, príjemné prostredie a pobyt zodpovedal popisu.