Hotel Bagoly Fogadó


Ubytováni budete v hotelu Bagoly Fogadó
 • Ubytováni budete v hotelu Bagoly Fogadó

  Ubytováni budete v hotelu Bagoly Fogadó

 • Užívejte si neomezené wellness v hotelu

  Užívejte si neomezené wellness v hotelu

 • Hotelový bazén má na délku 15 metrů

  Hotelový bazén má na délku 15 metrů

 • Pokoje jsou čistě a pohodlně zařízeny

  Pokoje jsou čistě a pohodlně zařízeny

 • Pokoje jsou čistě a pohodlně zařízeny

  Pokoje jsou čistě a pohodlně zařízeny

 • V hotelové restauraci si skvěle pochutnáte

  V hotelové restauraci si skvěle pochutnáte

 • Přímo u hotelu je jezero

  Přímo u hotelu je jezero

 • Na výlet si můžete zajet třeba do Budapešti

  Na výlet si můžete zajet třeba do Budapešti

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 66

Kontaktní informace:

Hotel Bagoly Fogadó
Munkás u. 18
Gyömrő, 2230
Maďarsko

Hotel na břehu jezera vás potěší svojí wellness zónou, kam máte neomezený vstup. Čeká vás tu 15 m dlouhý plavecký bazén s dvojitou fontánovou sprchou a perličkovým koupelem. Hned vedle naleznete i vířivku. Samozřejmostí je také finská sauna a infra kabina, ve kterých si zregenerujete tělo i mysl. Nebo se můžete svěřit do rukou profesionálních masérů, kteří jsou vám v hotelu také k dispozici. Aktivní návštěvníky jistě potěší i zdejší fitness centrum.

Ubytování budete v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením a nádherný výhled na jezero. K nadstandardním pokojům patří i balkón. Těšit se můžete i na hotelovou restauraci, která servíruje domácí maďarskou i světovou kuchyni. Restaurace se pyšní i velkoryse řešenou terasou s výhledem přímo na jezero.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 66x
V létě jezero láká ke koupání - 33%

Maďarsko poblíž Budapešti s neomezeným vstupem do wellness a polopenzí

Bezstarostná relaxace v hotelu přímo u jezera a neomezené wellness! Vydejte se na rodinnou dovolenou do města Gyömrő jen 19 km od Budapešti. Čeká vás sauna, vířivka, bazén a jezero plné atrakcí pro malé i velké.

Načíst dalších 8 z 16 recenzí
Marie Novotná

Hotel starší, ale uklizený, personál příjemný. Jídlo chutné, jen jsme se trochu potýkali s maďarštinou, protože jídelní lístek nebyl v jiném jazyce a ani personál příliš angličtinu ani němčinu neovládal. Ale byli ochotní a snažili se překládat rukama, nohama. Příjemná byla návštěva místního tržiště - v neděli ráno. Výborná je i blízkost Budapešti, která je velmi pěkná a rozhodně stojí za výlet.

Juraj Szunyog

Pekné, príjemné prostredie a pobyt zodpovedal popisu.

Eva Rindová

Byli jsme velmi spokojeni. Personál velmi ochotný a strava vynikající. Doporučuji všem.

Šárka Burnett

Pobyt vůbec neodpovídal popisu. Hotelový pokoj byl o několik kategorií níž, než na obrázku - starý omlácený nábytek, koupelna potřebuje rekonstrukci (nebyl tam ani závěs na sprchování), ručníky pouštěly chlupy tak, že toho byl plný koberec. V hotelu nikdo nemluvil anglicky, pouze maďarsky, takže jsme se nemohly domluvit vůbec na ničem. Vlastně jediný pán z wellness se dohovořil základními frázemi anglicky - když jsem u wellness, tak ten slibovaný neomezený vstup byl 9-12 a 13-18 hod, jinak je wellness zavřené. Večeře o 3 chodech výběrem z menu - na výběr ze 2 polévek a 3 hl.jídel (popis v maďarštině, se kterou si neporadil ani google slovník), ale vlastně to bylo jedno protože ta jídla byla všechna hodně podobná - utopená v omastku. Na snídani bufet - hodně malý výběr pokrmů. Úžasné jezero co je v popisu je ve skutečnosti zelené, špinavé a zapáchající (i když je pravda že pár odvážlivců se tam koupalo i s kachnami co tam žijí). Nejpříjemnějšími okamžiky této "dovolené" byly v baru u jezera - raději jsme trávily čas tam než v nesympatickém hotelovém pokoji a člověk si tu katastrofu prostě musel nějak zpříjemnit, ale kvůli baru jsme nemusely nikam jezdit, že.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu zákazníka. Klient byl ubytován ve standardním pokoji. Tento pokoj je zařízen nábytkem, který odpovídá webové prezentaci hotelu. Jsou u nás k dispozici němečtí a italští mluvčí. Bazén je otevřen od 9:00 do 12h a od 13h do 18h. V tomto rozmezí může klient bazén využívat neomezeně. Restaurační menu jsme pro zákazníky přeložili do slovenštiny. Jezero je provozováno městem a po dobu celé letní sezóny na něj nebyla vznesena stížnost. S pozdravem, Elisabeth Doricsák.

Anna Erdziaková

Izby staršie, ale v pohode, len nám neupratovali a v kúpeľni nebolo mydlo. Jazero je pekné aj prostredie okolo jazera je upravené, vyhovovalo nám menej ľudí a kľud, škoda, že stánky otvárali len pred víkendom. Strava priemerná, na raňajky stále to isté, večeru sme tipovali, čo asi budeme jesť, preložili nám do angličtiny na tretí deň, hoci slovákov tam bolo dosť aj nemecká rodina, vedúci aj personál sa nám snažili vyjsť v ústrety, to sme ocenili.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste pozitivně hodnotila prostředí a přístup našeho personálu. Do budoucna zapracujeme na Vámi zadaných nedostatcích, abyste byla v budoucnu v našem hotelu spokojenější. S pozdravem, Hotel Bagoly Fogadó

Daniela Machalová

Vůbec nedoporučuji. Pokoje staré, ve skříni prach, celkově velmi nepříjemné prostředí i personál. Krom jedné slečny na baru to byla banda zašklíbených lidí. Po dvou nocích jsme jeli domů. Jídlo průměr, snídaně slabé.

Miroslav Františák

Velmi nespokojení s obsluhou penzionu! Připadali jsme si že jim zavazíme! Pokoj byl v suterénu u cesty kde cca 10 minut zapínalo nějaké čerpadlo. Byl to pokoj za příplatek navíc, bludiště bez pomoci. Vůbec nikomu nedoporučuji tam jezdit. Snídaně šetrné, nenajíte se.

Judita Trungelová

Strava výborná a personál ústretoví, využili sme možnosť masáže na hoteli. Masérka úžasná.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím