• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Oblíbený hotel nedaleko termálního jezera

Hotel Aquamarin *** se nachází v klidném prostředí parku, zároveň se odsud dostanete za pár minut do centra města a za pouhou čtvrthodinku chůze k termálnímu jezeru.

Hotelová budova má dvě křídla, která dohromady nabízejí ubytování až pro 186 hostů. Vy se můžete těšit na kompletně zrenovované deluxe pokoje křídla B, které odpovídají standardům 3*. Jsou vybaveny TV, telefonem, fénem a vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také ručníky. Všechny dvoulůžkové pokoje mají balkón, ze kterého si můžete užít výhled na Hévíz.

Tradiční maďarská kuchyně i drink na baru

V restauraci si pochutnáte na tradičních maďarských specialitách, těšit se můžete na různé druhy polévek, regionální speciality, ryby i vegetariánská jídla a čerstvé saláty. Součástí hotelu je i bar s terasou, na které je pro vás připraven minigolf. Osvěžit se také můžete na baru u bazénu.


Kvalitní kuchyně patří mezi největší přednosti Hotelu Aquamarin ***.


Wellness s vlastní termální vodou

Výhodou hotelu je i vlastní vrt vody o teplotě 41 - 42 °C. V místních bazénech se tak můžete těšit na vlastní termální vodu. K dispozici je pro vás venkovní plavecký bazén s masážními tryskami, finská sauna, 2 vnitřní lázeňské bazény a venkovní ECO sauna.

Venkovní bazén je doplněný stříškou, což umožňuje koupání i za nepříznivého počasí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eliška B.)

Příjemný hotel, odpovídá 3+++, strava i wellness standardní, pokoj prostorný, slušné matrace v postelích. Jediné co bych vytkla je úklid prostor wellness centra před koncem jeho provozní doby, jinak personál hotelu milý. Župan se hodí v každém případě mít sebou.

Vynikající (Šárka T.)

Byli jsme velmi spokojení. Strava velmi chutná, výběr v bufetu byl bohatý. Pokoj čistý, příjemně zařízený s pohodlnou postelí a varnou konvicí. Wellness by mohl mít delší provozní dobu, ale jinak velmi příjemný a nebylo tam přecpáno. Trochu nás zklamala solná jeskyně, byla hodně jednoduchá. Jinak spokojenost :)

Vynikající (Lávičková V.)

Sice starší hotel, ale bazény, strava a personál super. Domluva v pohodě anglicky a rusky. Bezva poloha, jen mne mrzí, že asi budete mít negativní reakci od "čecháčků", kteří tam také byli a jen si na vše stěžovali. Chceme se tam vrátit a poznat i víc z okolí, které stojí za to.