Hotel Amstel ***


Hotel Amstel navštívi i tým Slevokingu
 • Hotel Amstel navštívi i tým Slevokingu

  Hotel Amstel navštívi i tým Slevokingu

 • Na své si v lázních přijdou i ti nejmenší návštěvníci

  Na své si v lázních přijdou i ti nejmenší návštěvníci

 • V lázních Györ se určitě nudit nebudete

  V lázních Györ se určitě nudit nebudete

 • V lázních Györ se určitě nudit nebudete

  V lázních Györ se určitě nudit nebudete

 • Hotel Amstel leží na břehu Dunaje

  Hotel Amstel leží na břehu Dunaje

 • Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích

  Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích

 • Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích

  Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích

 • V ceně balíčku je neomezený vstup do sauny přímo v hotelu

  V ceně balíčku je neomezený vstup do sauny přímo v hotelu

 • V ceně balíčku je neomezený vstup do sauny přímo v hotelu

  V ceně balíčku je neomezený vstup do sauny přímo v hotelu

 • V restauraci se o vás postará velmi milý personál

  V restauraci se o vás postará velmi milý personál

 • Pochutnejte si na samých dobrotách

  Pochutnejte si na samých dobrotách

 • Pochutnejte si na samých dobrotách

  Pochutnejte si na samých dobrotách

 • Posedět můžete i venku

  Posedět můžete i venku

 • Posedět můžete i venku

  Posedět můžete i venku

 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 2151

Kontaktní informace:

Hotel Amstel ***
Töltésszer u. 18
Győr, H-9025
Maďarsko

Hotel jen kousek od lázní

Rodinný hotel Amstel najdete v rozlehlé zahradě na břehu Dunaje jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Areál hotelu poskytuje dost místa pro děti, ideální rodinné dovolené tedy nestojí nic v cestě.

Pokoje hotelu jsou útulně vybavené: vlastní sociální zařízení, minibar a TV. Součástí pokoje je i malá chodba s vestavěnou skříní.

Vynikající polopenze, která vám zachutná

Hotelová restaurace vás okouzlí, atmosféru u jídla vykouzlí velký křídlový klavír. Po celou dobu pobytu se o vás v restauraci postará milý a profesionální personál. K dispozici jsou také jídelní lístky v českém jazyce.

Snídaně se podávají formou bufetu (7:00 - 10:00 hodin), večeře se skládají z předkrmu, polévky, hlavního chodu a dezertu (předkrm a polévku můžete mezi sebou libovolně měnit).


Hosté oceňují také skvělou polohu hotelu - žádný hotel není k lázním Györ tak blízko jako hotel Amstel.

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 274 recenzí
Eliška Strnadová

Vše dle popisu, spokojenost, příjemný personál, až na účtujícího, nepříjemného číšníka v restauraci - když zjistil, že nemluvíme Nj či Aj -nebo dostal malé spropitné? Ubytování fajn,příjemné - jen chyběla ruční sprcha a podložka ve sprchovém koutu - velice kluzský! Oceňujeme čistotu, super, polohu a přístup recepčních a pokojských, velice příjemní lidé. Doporučujeme si přivstat na snídani, kdy první den, v 8,45 hod. bylo skoro vše prázdné,včetně prázdného teplého bufetu. Nahnilé jablko zůstalo. Po stížnosti dalších, déle vstávajících lidí, v cizím jazyce byla zjednána částečná náprava, ale další snídaně po 8 hodině byly v pořádku, včetně výběru. Jen škoda, že místnost na snídani, s malými okénky spíše připomínala školní jídelnu. Večeře syté, první vynikající, další nic moc, nebo jsme si špatně vybrali....., ale najedli jsme se. Krásné prostředí u Dunaje a výzdoba venkovní restaurace. Lázně kousek, také super, včetně dobře vařícího bufetu v prvním patře lázní. Jen chudáci květiny uvnitř lázní, měli dost...., zasloužily by si lepší péči, či výměnu. Ve venkovním bazénu se s námi koupala i kachna nebo kačer.....?

Richard Svoboda

Celkem pohoda, hodně nápisů jen v maďarštině. Málo propagačních informací o městě aquaparku.

Zdeněk Nýdrle

Hotýlek je už mírně "vybydlený" (můžeme srovnávat, byli jsme tu už 3x), např. jedno křídlo zasunovacích dveří skříně jsem musel vyndat, aby skříň byla k použití. Ovšem majitelé a personál, stejně jako kvalita jídel jsou stále velmi slušné. Termální lázně jsou nedaleko, také nesou známky opotřebení, ale stále je to místo, kde můžete příjemně trávit řadu hodin. Upozorňuji na obrovské porce jídla ve zdejší restauraci; dáte-li si gulášovou polévku, stačí bohatě pro 2. Kromě toho je tu koutek pro ty, kteří si přinesou jídlo svoje. S nepatrnými výhradami doporučuji.

Michaela Hatalová

Hotelové pokoje byly malé, ale na ,,přespání" to stačilo. Ovšem v miniaturní koupelně se nedalo téměř otočit. Nedokážu si tam představit člověka větších rozměrů. Strava byla na jedničku, porce s předkrmem a dezertem se téměř nedaly sníst, snídaně formou švédských stolů byly pestré. (Jen mě neustále u některých lidí zaráží ,,český zlozvyk" - odnést si něco s sebou.) Personál byl milý a i přes jazykovou bariéru jsme se vždy domluvili.

Pavel Domín

Strava katastrofa po celou dobu pobytu stejně snídaně chybějící suroviny nedoplňovaný, chleba, džus, sýry, uzeniny, na Maďarsko veliká bída. Jezdíme do různých termální již asi deset let a toto stravování je úplně nejhorší že všech. Večeře velmi slabé a někdy přesolené jindy suché, předkrm zmrzlé, ten byl po upozornění vyměněn za polévku. Jinak ubytování odpovídá třem hvězdám personál vstřícný a vzdálenost od lázní výborná. Žádný klavír u večeře nehraje, jak bylo deklarované a nebyl žádný přehled co jsme si objednali k večeři, to jsme si objednával hned při příjezdu a nebyla ani možnost si jej ofotit.

Jitka Kohoutová

Vše proběhlo v pořádku, hotel starší, ale čistá, výborná kuchyně.

Eva Überallová

Obdrželi jsme vše co bylo v kuponu uvedeno, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni a personál hotelu je velice příjemný.

Petr Péchal

Ubytování skromnější, ale slušné a čisté. Restaurace a strava vynikající. Lázně menší, ale bylo tam vše, co jsme očekávali.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK