• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Adamantino *** leží na břehu Luhačovické přehrady, čeká vás tedy skvělý pobyt u vody. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a WiFi.

Hotelová restaurace nabízí vše od bohaté snídaně (7:00 - 9:30 hodin) přes oběd (11:30 - 13:30 hodin) a večeři (17:30 - 19:30 hodin) až po nápadité saláty, lehká jídla, vyhlášené speciality nebo třeba domácí moučníky.

Aquacentrum, které se nachází přímo v komplexu hotelu, vás potěší krytým, vyhřívaným bazénem, suchou saunou, čtyřmístnou vířivkou i širokou nabídkou masáží (k nahlédnutí ZDE). Na místě najdete také tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, kulečník, stolní tenis a stolní fotbal.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Libuše H.)

Pobyt splnil naše představy.

Vynikající (Jaroslav P.)

Byli jsme velice spokojeni. Ubytování na velmi dobré úrovni, vynikající kuchyně. Využili jsme wellness i masáže. Masérky byly výborné a zrovna tak jsme byli spokojeni s personálem.

Skvělé (Radomír ?.)

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, vše odpovídalo nabídce, jen v sobotu nám bylo řečeno, že za vířivku se platí, personál a jídlo velmi dobrý.