• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Odpočinek v horském hotelu s bazénem

Horský Hotel Jelenovská *** stojí uprostřed chráněné krajiny Bílých Karpat, kolem je jen příroda, klid a čistý vzduch. Zregeneruje se tu proto krásně vaše tělo i mysl. Ubytujete se v pohodlných pokojích, vybavené jsou vlastním sociálním zařízením, televizi a připojením k WiFi.

Abyste se nemuseli o nic starat, v ceně balíčku je také polopenze servírovaná v hotelové restauraci. Do místní kavárny si můžete zajít v rámci otevíracích hodin kdykoliv během pobytu.


Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i seniory.


Relaxace i zábava

Protáhněte si svaly a uvolněte mysl při plavání v hotelovém bazénu, další možnost relaxace se vám dostane v rehabilitačním centru, kde vyzkoušíte jednu z nabízených procedur. Zahrát si můžete stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav S.)

Byli jsme naprosto spokojeni se vším hlavně s ubytováním, jídlem i službami. Nepřeberné možnosti ohledně výletů.

Dobré (Vojtěška Z.)

Dobrý den, prostředí hotelu se nám velmi líbilo, služby personálu byly nedostačující. Restaurace uzavřená, výběr jídla nebyl, káva a zákusek nedodán a dál se nebudu raději rozepisovat. Vinikajíci p. recepční která se snažila za celý personál jen díky jí tuto rekreaci v hotelu doporučuji i ostatním a věřím že se jim bude líbit. Ráda bych se tam podívala i přesto že se nám to moc nevydařilo. Děkuji Zárubová V.

Skvělé (Jana S.)

Byli jsme spokojeni, pobyt odpovídal popisu.