• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Odpočinek v horském hotelu s bazénem

Horský Hotel Jelenovská *** stojí uprostřed chráněné krajiny Bílých Karpat, kolem je jen příroda, klid a čistý vzduch. Zregeneruje se tu proto krásně vaše tělo i mysl. Ubytujete se v pohodlných pokojích, vybavené jsou vlastním sociálním zařízením, televizi a připojením k WiFi.

Abyste se nemuseli o nic starat, v ceně balíčku je také polopenze servírovaná v hotelové restauraci. Do místní kavárny si můžete zajít v rámci otevíracích hodin kdykoliv během pobytu.


Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i seniory.


Relaxace i zábava

Protáhněte si svaly a uvolněte mysl při plavání v hotelovém bazénu, další možnost relaxace se vám dostane v rehabilitačním centru, kde vyzkoušíte jednu z nabízených procedur. Zahrát si můžete stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Vojtěška Z.)

Dobrý den, prostředí hotelu se nám velmi líbilo, služby personálu byly nedostačující. Restaurace uzavřená, výběr jídla nebyl, káva a zákusek nedodán a dál se nebudu raději rozepisovat. Vinikajíci p. recepční která se snažila za celý personál jen díky jí tuto rekreaci v hotelu doporučuji i ostatním a věřím že se jim bude líbit. Ráda bych se tam podívala i přesto že se nám to moc nevydařilo. Děkuji Zárubová V.

Skvělé (Jana S.)

Byli jsme spokojeni, pobyt odpovídal popisu.

Vynikající (Jana M.)

Byli jsme velice spokojeni personál ochotný a vzorná obsluha. Jídlo chutné a dostatečné množství. Bazén mohl být trošku teplejší.