Horská chata Arnika


Můžete si vybrat ubytování přímo v hlavní budově
 • Můžete si vybrat ubytování přímo v hlavní budově

  Můžete si vybrat ubytování přímo v hlavní budově

 • ... nebo dát přednost soukromí chatek

  ... nebo dát přednost soukromí chatek

 • Těšte se na pohodlnou postel

  Těšte se na pohodlnou postel

 • Polopenze vás čeká v restauraci

  Polopenze vás čeká v restauraci

 • Dejte si něco dobrého na baru

  Dejte si něco dobrého na baru

 • Okolí chaty je krásné v jakoukoli roční dobu

  Okolí chaty je krásné v jakoukoli roční dobu

 • Zajeďte si zalyžovat na některou z blízkých sjezdovek

  Zajeďte si zalyžovat na některou z blízkých sjezdovek

 • Bílé Karpaty jsou plné malebných scenérií

  Bílé Karpaty jsou plné malebných scenérií

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 29

Kontaktní informace:

Horská chata Arnika
Mikulčin vrch
Březová, 687 67
Česká republika

Chcete zcela vypnout a užívat si kouzelného ticha lesů? Pak je pro vás tím pravým místem právě Horská chata Arnika uprostřed Bílých Karpat. Krásné prostředí, mnoho možností pro lyžaře a běžkaře a spousta výletních míst jsou zárukou nezapomenutelné dovolené.

Hlavní budova nabízí ubytování ve dvou apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Ty jsou rozdělené na tři pokoje po dvou a třech lůžkách. K dispozici jsou také dva dvoulůžkové apartmány s vlastní koupelnou a také dva apartmány rozdělené na dva pokoje po dvou lůžkách.

K objektu patří také 5 chatek. Všechny mají vlastní sociální zařízení, jsou rozděleny na 3 pokoje, každá chatka má k dispozici 7 až 10 míst.

Přímo v hlavní budově je také restaurace s televizí, barem a hernou. V restauraci si můžete příjemně posedět, dát si pivo, limonádu nebo teplý čaj.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Horská chata Arnika

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 24x
Můžete si vybrat ubytování přímo v hlavní budově - 40%

Bílé Karpaty v Horské chatě Arnika s polopenzí a lahví vína na pokoji

Vydejte se do zasněženého kraje žítkovských bohyní a nasajte atmosféru Bílých Karpat - kopcovité krajiny, kde všechno voní lesem a lišky dávají dobrou noc. V Horské chatě Arnika zkrátka utečete od každodenních starostí.

Soňa Krmíčková

Dobrý den, nespokojenost se týče jídla, na voucheru je uvedeno snídaně bufet - nebylo, večeře nejsou konzultovány s hosty (první den večeře vcelku v pořádku, ale druhý den byla rajská omáčka - velký alergen mělo by být konzultováno s hosty a knedlíky k omáčce asi paní kuchařka celý den ohřívala na slunci - naprosto okoralé a suché). Také wi-fi vůbec nebyla funkční. A co se týče ubytování dostačující, ale bohužel naprosto žádné soukromí, ze sousedních pokojů slyšíte naprosto vše jako kdyby snad ani žádná stěna nebyla.

Odpověd Hotelu...

dobrý den v podmínkách voucheru je uvedeno že výběr jídel i snídanový raut je od 12 osob,což ve vašem případě nebylo,pokud máte nějaké omezení co se týče stravování měla jste vše konzultovat s námi při příjezdu což dělá 60% lidí kteří k nám jezdí.wifi běžně funguje .Podotýkám že jste nejeli do 4* hotelu,ale na horskou chatu což tomu odpovídá i cena.

Daniela Kupkovičová

Za tú cenu to bol veľmi pekný pobyt.

Jiří Hrdý

Perfektní, skvělá dovolená, (na chatce nedostupné WIFI).

Michal Šimek

Jednoznačně doporučuji, krásné prostředí, výborné jídlo.

Drahoslava Benková

Skromné, ale veľmi milé a čisté ubytovanie, pripomínajúce naše detstvo v pionierskych táboroch, strava výborná, nijak "neošudená" , ochotný personál.

David Paroulek Paroulek

Personál super, strava ok, místo krásné, ubytování původní, ale čisté, pro děti super. Akorát byla v apartmánu zima, topení bylo vlažné i při venkovních mrazech.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK