• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodová dovolená v Polsku

Hotel Gwarek Ustroń se nachází v půvabné lokalitě. Lázeňské město Ustroń leží v údolí mezi horskými vrcholy Velké Čantoryje (995 m n. m.) a Równice (884 m n. m.), které nabízejí úžasnou podívanou. Odpočiňte si od každodenních starostí, dopřejte si čerstvý horský vzduch, relaxujte v hotelovém wellness nebo vyrazte na túru či výlet na kolech.

V hotelu na vás čekají komfortní pokoje typu Standard, které jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní televizí, vlastní koupelnou a toaletou. Některé pokoje mají i vlastní lednici.

Těšte se také na bohatou polopenzi. Snídaně jsou servírované formou bufetu a dodají vám dostatek energie na celý den. Po dlouhé túře jistě přijde vhod vydatná večeře.

Sauna, vířivka i večírky

Dopřejete si relaxaci v sauně i vířivce. Dále je v hotelu k dispozici solárium i masážní křeslo. Zahrát si můžete stolní tenis nebo kulečník, a pokud trávíte dovolenou i s vašimi nejmenšími, ti si jistě oblíbí dětské hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Jaroslav L.)

Pokoj jednoduše zařízený, ale vše co je potřeba pro přespání bylo. Snídaně vyhovující, dostatečný výběr. Večeře chuťově dobré, obsluha v pořádku, wellness jednoduché, ale po celodenní tůře dostačující. Komunikace s recepcí spíše podprůměrná.

Dobré (Žaneta J.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Polopenze byla slabší. Ráno ke snídani chyběly nějaké džusy či jiné studené nápoje. Večeře v 16. 30 pro nás byla velice brzy. První večeři nám schovali a dali nám při příjezdu a druhou večeři jsme raději zrušili, abychom z výletu nemuseli vracet dříve než jsme chtěli, jinak v pořádku.

Vynikající (Miroslav a Jiřina L.)

Strava byla super, služby hotelu ucházející, myslíme si, že jedna recepční na tolik hostů je málo, ale snažila se nám vyhovět ve všem. Wellness jsme dostali tak, jak byl na kuponu uvedený. Prostředí a procházky krásné, bylo hezké počasí, a tak jsme se mohli kochat přírodou dosytosti. Personál ochotný a v pohodě.