• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodová dovolená v Polsku

Hotel Gwarek Ustroń se nachází v půvabné lokalitě. Lázeňské město Ustroń leží v údolí mezi horskými vrcholy Velké Čantoryje (995 m n. m.) a Równice (884 m n. m.), které nabízejí úžasnou podívanou. Odpočiňte si od každodenních starostí, dopřejte si čerstvý horský vzduch, relaxujte v hotelovém wellness nebo vyrazte na túru či výlet na kolech.

V hotelu na vás čekají komfortní pokoje typu Standard, které jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní televizí, vlastní koupelnou a toaletou. Některé pokoje mají i vlastní lednici.

Těšte se také na bohatou polopenzi. Snídaně jsou servírované formou bufetu a dodají vám dostatek energie na celý den. Po dlouhé túře jistě přijde vhod vydatná večeře.

Sauna, vířivka i večírky

Dopřejete si relaxaci v sauně i vířivce. Dále je v hotelu k dispozici solárium i masážní křeslo. Zahrát si můžete stolní tenis nebo kulečník, a pokud trávíte dovolenou i s vašimi nejmenšími, ti si jistě oblíbí dětské hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr P.)

Samotné přijetí bylo nadmíru příjemné a recepční p. Malwina pečlivou informací vše bezezbytku zařídila (má výhoda, že umím polsky) ani nebyla nutná. Ubytování standard, bylo dostačující čisté s výhledem právě na sjezdovku (škoda, že máme věk). Jídelna a připravenost jídel byla chutná a plně dostačující. Ostatní prostory hotelu jsou velmi moderní a esteticky upravené. Snad by mohli uvažovat o bowlingu. Díky.

Vynikající (Hedvika B.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, akorát nás trochu překvapila nečista voda ve vířivce.

Skvělé (Jan R.)

Boli sme v poslednej izbe, na konci mesiaca november, bolo tam dost zima, asi preto, ze sme boli pri vonkajsiej stene hotela, ale nedalo sa tam ani regulovat teplota.