• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní business a wellness Grand Boutique Hotel Sergijo **** leží v parkové zóně u jezera v oblíbeném lázeňském městě Piešťany a je jediným mezinárodním hotelem v Piešťanech, člen skupiny Small Elegant Hotel of the World.

Hotel poskytuje ubytování v komfortně zařízených pokojích v italském stylu. Pokoje maji trezor, vlastní sociální zařízení s wellness sprchami i speciální bio-matrace. Výhled budete mít na jezero.


Hotel byl dvakrát nominovaný jako nejkrásnější butikový hotel v soutěži International Hospitality Award.


V elegantní hotelové restauraci La Reine Restaurant si vychutnáte gurmánské speciality i mezinárodní pokrmy. Nechybí ani Sommelier klub s bohatým výběrem vín. Máte se na co těšit, protože hotel vyhrál 1. místo v soutěží BAR AWARD 2008.

Relax v exkluzivním prostředí

Dopřejte si božský odpočinek v hotelovém wellness. Najdete zde vířivku, skvěle se uvolníte při masážích nebo v sauně. Součástí balíčku jsou také relaxační procedury, které si vychutnají jak dámy, tak pánové.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Aneta H.)

Prostředí hotelu bylo pěkné a útulné, strava výborná, s personálem jsme byli také spokojeni. Wellness - vířivku a saunu jsme čekali prostornější pro využití pro více lidí. Masáž neuspokojila, byla velice amatérská.

Skvělé (Eva G.)

Spokojnost s personalom. Velmi ustretovy a sikovny maser. Jedlo obstojne ale bufet nedoplnovany. Volnocasove aktivity v hoteli super vybavene pre rozne vekove kategorie. Wellness by mohli rozsirit. Fitko super vybavene.

Dobré (Eliška H.)

Dobrý den, s hotelem a jeho službami jsme byli s manželem spokojení až na některé pro nás nepochopitelné věci. Není nám jasné, proč jsme museli platit za parkovné, když je běžné, že auto zaparkované přímo v areálu hotelu (je tam asi 10 parkovacích míst tak akorát pro klienty, ubytované v hotelu - více jich tam ani nebylo) bývá zpravidla v ceně. Také nás překvapilo, že jídlo, pokud bylo čerstvě uvařené, bylo nedostatečně teplé, jakoby ohřívané. Třeba jsme přišli na snídani mezi prvními a vaječina byla již vychladlá, skoro studená. Je škoda, že takovéto záležitosti narušily náš celkem příjemný pobyt. Jinak bylo ubytování výborné, obdržely jsme vše, co na kupónu bylo uvedeno, personál hotelu byl také hodně vstřícný.