• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Perfektní dovolená v Golf Hotelu Morris ****

Golf Hotel Morris **** leží v klidné části oblíbených Mariánských Lázní a ročně ho navštíví přibližně 20 tisíc spokojených zákazníků. Hotel spadá pod věhlasnou síť hotelů Morris, takže si můžete být jistí maximální kvalitou služeb a ubytování.

Těšte se na elegantně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, internetem a minibarem, ve kterých se bude cítit příjemně i ten nejnáročnější klient.


Golf Hotel Morris **** se těší příznivým recenzím zákazníků Slevokingu, kteří oceňují jak ochotu personálu, tak služby, vybavení hotelu i lokalitu.


V atriové restauraci hotelu si pochutnáte na snídani a večeři. Dopřát si zde můžete ale také oběd. Restaurace se specializuje na středomořskou kuchyni a každý měsíc podává různé speciality (mexické, řecké,... ). V denním caffe baru se pak osvěžte koktejlem nebo si zajděte na kávu a dezert.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie I.)

Prostředí hotelu výborné, doporučujeme.

Vynikající (Iveta Novotná N.)

Prostředí hotelu krásné, odpovídalo popisu. Strava byla ucházející, málo kreativní, spíše průměrná. Wellness dostačující. Personál hotelu vstřícný, příjemný, milý. V zimě lyže nebo běžky, v létě dobré boty, je tu krásná příroda.

Vynikající (Jaroslav V.)

Vše proběhlo bez jakýchkoliv obtíží a k mojí spokojenosti.