• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/pobyt

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní wellness pobyt v centru Györu

Hotel Golden Ball Club **** leží přímo v centru turisticky oblíbeného města Györ, najdete jej na kraji parku Eötvös. Poblíž jsou i známé termální lázně.

Ubytováni budete v elegantních dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, minibarem, sejfem, LCD TV a WiFi. Těšte se na exkluzivní atmosféru čtyřhvězdičkového hotelu.


V nově zrekonstruovaných prostorách wellness centra dobijete síly a užijete si úžasnou atmosféru. Uchvátí vás vodní plocha o rozloze 120 m², vířivka, dětské bazény nebo saunový svět, kde najdete finskou saunu, infračervenou saunu, páru i tepidárium.

Saunový svět je otevřen od 15:00 do 21:00 hodin, v pátek až neděli od 10:00 do 21:00.

Využít můžete i fitness centrum s moderními posilovacími stroji, cardio zónou a squashem.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marta G.)

Hotel je príjemný, rovnako aj personál, dostali sme všetko čo sme mali, ale nezodpovedá štvorhviezdičkovému hotelu. Našli sa aj nedostatky, ktoré nepatria do kategórie štyroch hviezdičiek.

Skvělé (Ildikó F.)

Wellness bol naozaj veľmi pekný, strava - prvý deň večera všetko vysušené, ale druhý večer to už bolo v poriadku. Izba v menšej sme ešte neboli s to sme už bolí v pár hoteloch a ešte čo sa týkalo polohy hotela to bola veľmi zlá voľba je z jednej strany vlaková stanica a z druhej hlavná cesta, kto má problém so spánkom nech si pripraví štuple do uší.

Vynikající (Alik B.)

Velká spokojenost, příjemné prostředí hotelu, milý personál. Doporučuji.