• Check in od 14:00 do 17:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček po dohodě s hotelem za 8 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v lázeňském městě

V srdci malebného údolí Trenčianských Teplic najdete útulný Garni hotel Praha, který je ideálním místem pro váš relaxační pobyt. Hotel najdete jen 50 m od promenády, v okolí se navíc vždy děje něco zajímavého - více informací o kulturním programu zde.

Ubytováni budete na pokojích typu s možností přistýlky, které mají vlastní sociální zařízení s vanou, anebo sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, fén a připojení na internet.

Těšte se na vynikající slovenskou i mezinárodní kuchyni, kterou si užijete formou polopenze - snídaní (7:30 - 9:00 hodin) a večeří (17:30 - 18:30 hodin). V den nástupu formou jednotného jídla, další dny výběrem z menu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar ?.)

V tomto hoteli sme boli podruhé. Prostredie hotela veľmi pekné, čisté. Strava bola vynikajúca, aj keď sme boli v celom hoteli sami. Wellness super, vynikajúca masáž. Personál milý, prívetivý a veľmi ochotný. Isto sa tu opäť vrátime!

Vynikající (anna W.)

Recepčný pán Robert veľmi ústretový, ubytovali nás aj skôr ako bolo určené, personál v pohode, milí, izba aj hotel čistučký, mali sme len raňajky, ktoré boli chutné, všetko bolo poskytnuté tak, ako bolo objednané. Izbu sme mali orientovanú do cesty, ale okná dobre tesnili, nič nás nerušilo. Nie je čo vytknúť.

Dobré (Vladislava ?.)

Prostředí hotelu - pohoda. Pivní lázeň nebyla v pivní mladině, ale v šamponu, nic moc. Celkově pobyt nic moc, očekávali jsme více, především co se týče wellness.