• Check in od 14:00 do 17:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček po dohodě s hotelem za 8 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v lázeňském městě

V srdci malebného údolí Trenčianských Teplic najdete útulný Garni hotel Praha, který je ideálním místem pro váš relaxační pobyt. Hotel najdete jen 50 m od promenády, v okolí se navíc vždy děje něco zajímavého - více informací o kulturním programu zde.

Ubytováni budete na pokojích typu s možností přistýlky, které mají vlastní sociální zařízení s vanou, anebo sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, fén a připojení na internet.

Těšte se na vynikající slovenskou i mezinárodní kuchyni, kterou si užijete formou polopenze - snídaní (7:30 - 9:00 hodin) a večeří (17:30 - 18:30 hodin). V den nástupu formou jednotného jídla, další dny výběrem z menu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (anna W.)

Recepčný pán Robert veľmi ústretový, ubytovali nás aj skôr ako bolo určené, personál v pohode, milí, izba aj hotel čistučký, mali sme len raňajky, ktoré boli chutné, všetko bolo poskytnuté tak, ako bolo objednané. Izbu sme mali orientovanú do cesty, ale okná dobre tesnili, nič nás nerušilo. Nie je čo vytknúť.

Skvělé (Milan D.)

Prostredie hotela nám bolo dobre známe už z predchádzajúcich kúpeľných pobytoch v Trenčianskych Tepliciach. Radi sa tam vraciame. Z pobytových služieb sme dostali všetko, čo bolo kupónom dané. Strava výborná, ale wellness služby mali byť poskytnuté každý deň. Personál hotela v pohode. Nepáčilo sa nám, že sme museli podpísať, a to, že môžu s našími osobnými dátami narábať ak si dobre pamätáme jedno tlačivo, v ktorom bola uvedená lehota až 6 rokov. Osobne si myslíme, že to nie je správne a naše osobné data by mali byť pre hotel k dispozícii len dané zdaňovacie obdobie hotela v danom zdaňovacom časovom roku toho ktorého pobytu. Určite Vaše služby odporučíme aj našim priateľom.

Vynikající (Miroslava C.)

Hotel Garni Praha je opravdu na vysoké úrovni a to jak v ubytování, tak i ve stravování, velmi čisto, útulno a perzonál usměvavý a zdvořilý!! Vše co bylo uvedeno na kupónu jsem obdržela, s maséry jsem byla velice spokojena!!