• Check in od 15:00 do 19:00 hodin, check out do 10:30 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Itálie: nezapomenutelná dovolená v toskánské vile

Rodinná vila Fattoria Il Santo pochází až z 16. století, kdy bývala farmou. Skládá se z pěti budov a nachází se na toskánském venkově mimo rušné silnice. V obklopení olivovými háji je tak ideálním místem k odpočinku.

Vila Fattoria Il Santo je skvělým ubytováním také pro ty, kteří chtějí poznat a zažít pravou italskou kulturu se vším, co k ní patří - výtečná kuchyně, domácí produkty jako vína a džemy, italské slunce a také historické památky na dosah.

Pohodlné ubytování v apartmánech či pokojích

Pokoje a apartmány jsou prostorné a zařízené v tradičním venkovském stylu - kamenné zdi, dřevěný nábytek a terakotové podlahy. Všechny mají vlastní sociální zařízení.

Apartmány (nachází se v přízemí nebo 1. patře) mají navíc kuchyňský kout s ledničkou a malým mrazákem. Některé z nich mají sporák.


Odpočinout si můžete na sluneční terase, u bazénu anebo jen tak pod slunečníkem s výhledem na olivové sady a okolí. Využít můžete také gril a hřiště. Nechybí ani fotbalové hřiště, ping pong nebo volejbal.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva H.)

Prostředí hotelu - super. Apartmán zařízen celkem skromně. Poplatek za úklid příliš vysoký, přitom úklid v apartmánu nebyl nic moc.

Skvělé (PAVLÍNA K.)

Spokojenost sice ano, ale součástí kuponu měla být ochutnávka specialit pro jednoho - nebylo dodáno, kupon obsahoval info o ceně za konečný úklid 30EUR, vybráno 35EUR.

Dobré (Vít K.)

Bylo to stylové, romantické, ale staré a ne příliš udržované. Statek je v naprosté samotě, je tam klid a pohoda, ale taky všude daleko. Na výlet bez auta tam vůbec nemá cenu (denně jsme najezdili cca 250 km). Ochutnávka specialit spočívá v tom, že vám večer dají to co snídáte každý den. Nesladká snídaně pro dva za 16 E spočívá ve čtyřech kolečkách salámu, cca 5 dkg sušené šunky, 5 dkg sýra a 2 nakrájená rajčata. Ale jinak je Toskánsko opravdu krásné.