Evianquelle Hotel ***


Vychutnejte si nádhernou zimu
 • Vychutnejte si nádhernou zimu

  Vychutnejte si nádhernou zimu

 • Lyžovačka v jednom z největších Ski resortů v Rakousku

  Lyžovačka v jednom z největších Ski resortů v Rakousku

 • Vychutnejte si nádhernou zimu

  Vychutnejte si nádhernou zimu

 • Dvoulůžkové pokoje jsou příjemně zařízeny

  Dvoulůžkové pokoje jsou příjemně zařízeny

 • Parádně si zde odpočinete po prochozeném dni

  Parádně si zde odpočinete po prochozeném dni

 • Těšte se na bohaté a výtečné porce

  Těšte se na bohaté a výtečné porce

 • Odpočinout si můžete v sauně

  Odpočinout si můžete v sauně

 • Lyžovačka v jednom z největších Ski resortů v Rakousku

  Lyžovačka v jednom z největších Ski resortů v Rakousku

 • Legendární most

  Legendární most

 • Užijte si wellness v nedalekých termálních lázních

  Užijte si wellness v nedalekých termálních lázních

 • Vyrazte na dovolenou s přáteli nebo celou rodinou

  Vyrazte na dovolenou s přáteli nebo celou rodinou

 • Dovolenou si užijí i vaše děti

  Dovolenou si užijí i vaše děti

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1259

Kontaktní informace:

Evianquelle Hotel ***
Nassfelder Weg 2-4
Bad Gastein/Böckstein, A-5645
Rakousko

Hotel Evianquelle *** najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein. Stylový horský hotel vám nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard, které jsou vybaveny velkou postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem.

Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor. Hotel má na recepci česky mluvící personál. Přímo u hotelu se nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Evianquelle Hotel ***

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 245x
Hotel Evianquelle najdete ve Vysokých Taurách

Rakouské Alpy s polopenzí a půjčením kol

prodáno 237x
Zimní Rakouské Alpy s polopenzí v hotelu s českým personálem pro celou rodinu

Zimní Alpy - hotel s polopenzí

prodáno 198x
Hotel Evianquelle najdete ve Vysokých Taurách

Rakouské Alpy s polopenzí a půjčením kol

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 158 recenzí
Hana Kružíková

V hotelu jsme byli spokojeni, měli jsme krásný velký pokoj (č.16) za který jsme tedy za 3 noci připlatili EUR 30,- , ale rozhodně to stálo za to, děti i my jsme měli dost místa. Obsluha příjemná, jídlo více než dostačující - možná jen k snídani by to chtělo nějakou sladkou variantu kromě rohlíku s džemem, např. vánočka, krosany, záviny..Večeře výborné, pro nás velké porce, bylo nám líto, že jsme vždy nechávali, nejsme zvyklí tolik jíst. Většinou jsme snědli z hlavního jídla maso a k tomu si nabrali ze salátového baru zeleninu. Dezerty skvělé ! Co nás mrzelo, bylo chování českých turistů - neomalené komentáře nahlas na adresu číšníků, kterých bylo bohužel málo na to, aby stíhali v 18h kdy se všichni nahrnuli k večeři , všechny obsloužit do 10 min..My jsme byli na dovolené, takže jsme si v klidu objednali pití, dali si s dětmi polévku, pak si povídali..přece když jdete do restaurace, taky často čekáte i 30 minut na jídlo, v tomto hotelu je taky připravované čerstvě pro hosty..Pokud jedete do 5* za 50tis , tak si stěžujte, ale za tyto peníze byl servis absolutně v pořádku! Obsluhy nám bylo líto, nezastavili se celý večer a spousta lidí k nim ještě byla nepříjemná. Cestujeme dost a negativismus čechů nezná mezí :(. Jinak příroda samozřejmě úžasná, lyžování taky, užili jsme si celý pobyt a je možné, že v létě tam vyrazíme znovu :)

Milada Fialová

Ubytování v hotelu bylo pěkné, strava byla také výborná. Nevýhodou je, že při výběru jídel na večeři jsou místní německé názvy, takže i lidé, kteří mluví německy perfektně, měli problém přeložit. První jídlo je většinou masité, druhé bezmasé. Tím se většina z nás řídila.

Adéla Palacká Palacká

Pokud by pobyt nebyl zakupován se slevou, ale za l´plnou cenu, služby by mne velmi zklamaly. Na pokojích se topilo až k večerním hodinám (trochu zima + horší proschnutí lyžařského vybavení). Večer se hůře shánělo místo na parkování, na klasickém prostranství pro parkování bylo plno. Větší prostoje v rámci obsluhy u večeře. Vzhledem k tomu, že se jednalo o pobyt se slevou, beru to tak jak bylo.

Zdeněk Kučera

Večeře v hotelu Evianquelle v Bad Gasteinu je někdy divná. Guláš s rýží, zelí bez chuti,...ale jinak dobrý. Teplota na pokoji cca 21C, takže zimomřivý budou trošku nadávat, ale věci na topení do rána uschly. Nato, že tam byli jenom Češi a pár Slováků, tak jazykově se domluvíte jenom cizími jazyky. Super sauna od 16-21h, pokoje čisté, rychlost Internu (Wi-Fi) na pokojích byla dobrá, ale v jídelně nešla. Asi jí měli vypnutou, jelikož byla nade mnou a ani ťuk. Asi aby si hosté při jídle nehráli s telefony.

Michaela Kepková

Hotel je vcelku dobře vybavený a čistý. Pouze Wi-fi na pokoji skoro nefungovala. Slevový kupón a informace jsme obdrželi až druhý den a na dotaz. Strava byla chutná a pestrá. Při snídani nestíhali doplňovat a nebylo ani nádobí. To bylo jen první den, další dny už bylo vše v pořádku. Personál byl příjemný a hotel je umístěn v moc krásném prostředí.

Petr Kolář

Pěkné prostředí, velmi ochotný a kompetentní personál.

Kateřina Kundrátová

Prostředí hotelu bylo nádherné, ubytování bylo čisté, i když staršího vybavení, strava výborná.

Karel Veselý

Služby hotelu byly dobré i když nedosahovaly běžného rakouského standardu, což platí i o ceně, která je velmi nízká ve srovnání s jinými, takže spokojenost.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK